Batıkent Beyaz Eşya Servisi 444 9 587

Batıkent Beyaz Eşya Tamir Servisi

Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet almak için hemen arayın 444 9 587

Batıkent Beyaz Eşya Tamir Servisi

Batıkent, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı semtlerimizden biridir.Batıkent Ankara’nın çarpık kentleşme sorununa çözüm olarak ortaya çıkmış ve bu yönde oluşmuştur.Yenimahalle ilçesinin nüfusunun çoğunluğunu oluşturmaktadır.Nüfusunu orta ve yüksek gelir grubu insanlar oluşturur.Batıkent Türkiye’nin en büyük modern projelerinden biridir.Ekonomi yönünden de Batıkent, Ostim’e yakın olması, İstanbul yolu üzerinde olması nedeniyle emlak piyasasında talep gören bir semttir.

Batıkent nüfus yoğunluğu fazla olması sebebiyle yoğun bir tempoya da sahiptir.Yoğun nüfusu ve yaşam temposuyla hızla büyüyen Batıkent bölgemiz için  Zeki Teknik Batıkent Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak  tüm semtlerde en hızlı ve en güvenilir ekiplerimiz hizmet vermeye devam etmektedir.Tüm arızalarınız için haftanın 7 günü kesintisiz hizmet alabileceğiniz yaygın hizmet ağımız Batıkent’in tüm mahalle ve semtlerinde hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalarımızın gündelik hayatımızda çok fazla yer aldığı ve hayati önem taşıdığını biliriz.Tüm hayatımızı kolaylaştıran ve yaşam konforumuzu artıran beyaz eşyalarımızın da bazen arızalanabileceği yada bozulabileceği hiç aklımıza gelmez.Ummadığımız anlarda meydana gelebilecek bu sorunlar için her zaman hizmet alabileceğiniz numaramız 444 9 587 ye dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Zeki Teknik Beyaz eşya tamir servisi olarak tüm marka ve model de tamir ve onarım hizmetimiz mevcuttur.10 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz deneyimli kadromuzla Ankara Batıkent’in tüm mahallelerinde servis vermekteyiz.Deneyimli ustalarımız arızayı yerinde tespit ederek en hızlı ve en uygun çözümü sunmaktadır.İşlem sonrasında 1 yıllık servis fişi verilerek işlem garanti altına alınmaktadır.

Batıkent kendi içinde 9 mahalleden oluşmaktadır.Hizmet alanlarımız olarak Batısitesi Mahallesi,Ergazi Mahallesi,İlkyerleşim Mahallesi,İnönü Mahallesi,İvedik Organize Sanayi Mahallesi,Kardelen Mahallesi,Kentkoop Mahallesi,Uğur Mumcu Mahallesi,Yeni Batı Mahallesi bulunmaktadır.

Batıkent Samsung Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 9 587

Acil arıza kaydınız oluşturmak için hemen arayın 444 9 587

Samsung klima teknik servisi
Batıkent Samsung Beyaz Eşya Tamir Servisi

Samsung vizyon olarak sevilen bir marka,yeniliği günümüze taşıyan bir şirket ve her yönden hayranlık duyulan bir firma olarak teknolojiyi hayatlara uyarlamayı vizyon edinmiş bir Dünya öncüsü olmayı başarmıştır.İnsanların yaşamlarını zenginleştirerek yüksek refaha ulaştırmayı hedefleyen Samsung her geçen gün teknolojiyi üst düzey kullanarak üretimini genişletmektedir.

Beyaz eşyaların günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olduğunu hepimiz düşünürüz.Arıza durumunda yada problem çıkardığında yaşantımızın kesintiye uğrayacağından çekiniriz.Her arıza bizim farkedebileceğimiz türde olmayabilir.Beyaz eşyalarımız elektronik çalışma sistemlerinden oluştuğundan bazen teknik problemler oluşabilir.Bu durumlarda uzman bir teknik destek almanız çok daha yararlı olacaktır.

Zeki Teknik Batıkent Samsung tamir servisi olarak tüm modelde beyaz eşyalarınızı güvenle ekibimize teslim edebilirsiniz.Kadromuz deneyimli ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır.Yaygın hizmet ağımızla bir çok bölgede tamir ve teknik servis hizmetimiz devam etmektedir.

Beyaz eşyalarınız deneyimli ustalarımız tarafından kontrol edilir arıza öncelikli yerinde tespit edilir.En hızlı ve en uygun çözüm alternatifleri sunulur ve siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamir ve onarımı gerçekleştirilir.Tamamlanan her işlemimizin ardından ustalarımız 1 yıllık servis fişi vererek işlemi servis garantisi altına alır.Hizmetlerimiz haftanın 7 günü devam etmektedir.

Batıkent Arçelik/Beko Tamiri Servisi 444 9 587

Arıza kaydı için her an ulaşabileceğiniz numaramız 444 9 587

Batıkent Arçelik/Beko Tamiri Servisi

Batıkent bölgesinde yaygın hizmet ağımızla tüm marka modelde teknik servis hizmeti sunduğumuz gibi Arçelik / Beko beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz.Zeki Teknik Beyaz eşya servisi olarak bir çok bölge yaygın hizmet ağımız içerisinde yer almaktadır.

Beyaz eşyalarımız hangi marka ve modelde olursa olsun hayatımızın en önemli kısmını oluşturur.Birinin olmadığı durumda bile düşünmesi de can sıkıcı olabiliyor.Her eşyamız gibi belirli kullanım ömürleri olan beyaz eşyalarımızın da kullanıcı hataları kaynaklı yada teknik problemlerden kaynaklı arızalar oluşabilir.

Uzman kadromuz siz müşterilerimize yaşam kalitenizi bozmadan ve sekteye uğratmadan hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Konusunda deneyimli ustalarımız en hızlı ve müşterilerimizin mali yükünü azaltacak çözüm önerilerini sunarak işlemlerini tamamlar.Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ekibimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir.Oluşturulan acil arıza kayıtlarınız hemen ustalarımıza aktarılır ve müşterilerimiz ön tespit için aranır.

Amacımız verdiğimiz hizmeti müşteri memnuniyeti esaslı tamamlamak ve müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktır.Acil her durumda bizi 7 gün arayabilir çağrı merkezimizde arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.Hemen hemen her bölgede servis ağımız bulunmaktadır.Bununla ilgili Gaziantep Arçelik/Beko Beyaz eşya Servisi yazımıza da göz atmanızı öneririz.