Bakırköy Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Bakırköy Buzdolabı Servisi-Tamircisi

0212 424 0506

Bakırköy Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Bakırköy Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Firmamız sizlere tam olarak 16 yıldır en iyi şekilde hizmet vermektedirler.

Herkesin evinde bulunan beyaz eşyalardan biri olan buzdolabı günler geçtikçe arıza çıkarta biliyor. Bunun nedeni ise buzdolabınızın yada beyaz eşyalarınızın yıllık bakımını yaptırmadığınızdan meydana çıkabiliyor.

O zaman bizi yukarıda yazan numaradan arayın ustalarımız gelip yapsınlar.

Ustalarımız sizlere  en iyi şekilde en kaliteli şekilde hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiyi takip edip daha iyi hizmet vermektedirler.

Sizler eğer buzdolabınızın yada beyaz eşyalarınızın yılık bakımlarını yaptırmazsanız arızalara neden olabiliyor. Buzdolabınızın yada beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı için bizi bu numaradan arayabilirsiniz: 0212 424 0506

Eğer bizim firmamızı arayıp usta gönderdilerse sonra tekrardan aynı arızayı çıkartıyorsan firmamızı tekrardan arayıp sorunu söyleyip sizlere % 100 tekrardan koşulsuz yaptırma garantisi vereceklerdir.

Sadece çamaşır makinesine bakmıyoruz. Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı ve bütün beyaz eşyalar.

Sadece büyük beyaz eşyalara bakmaktayız. Küçük beyaz eşyalara bakmamaktayız.

Eğer bizi aramak isterseniz yukarıda yazan numaradan arayabilirsiniz.

Ustalarımız gelişen teknolojiyi takip edip sizlere en iyi şekilde ve en kaliteli şekilde hizmet verebilmek için ellerinden ne geliyorlarsa yapıyorlar.

Firmamız haftanın 7 günü sabah: 08.00 akşam: 22.00 saatleri arası çalışmaktadır.

Firmamız evden eve hizmet yapmaktadır.

Başta İstanbulun Bakırköy semti olmak üzere Zeytinburnu, Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar geneline’ de hizmet vermekteyiz.

tüm markalara bakmaktayız. Mesela; Vestel, Arçelik, Beko, Bosh, Regal, Profilo, Altus, Aeg, Baxı, Demir döküm, baymak, Lg, Fujitsu, Samsung, Sıemens ve diğer tüm markalara ve modellere bakmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız.

Eğer buzdolabınızın yada beyaz eşyalarınızın yıllık bakımını yaptırmazsanız arızalara yol açabiliyor. Sizler eğer buzdolabınızın yada beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı için bizi ararsanız ustalarımızın en iyi şekilde yapaçaklarından emin olabilirsiniz.

Ustalarımızın en iyi şekilde ve en kaliteli şekilde yapaçaklarından hiç ama hiç şüpheniz olmasın. Sizlerin evinizden evinize hizmet yapmaktayız.

Eğer ustalarımızın yaptığı halde hayla aynı arızayı çıkartıyorsa bizim firmamızı tekrardan arayıp onlar size tekrardan % 100 tekrardan koşulsuz yaptırma garantisi vereceklerdir.

Biz sadece Bakırköye bakmıyoruz Zeytinburnu, Küçükcekmece, Esenler bağçılar ve İstanbul geleninede bakmaktayız.

Eğer sizler burda yazanlardan daha fazla daha çok bilgi öğrenmek istiyorsanız tam olarak yukarıda yazan numaradan kolaylıkla arayabilirsiniz.

Sizleri memnun edebilmek için elimizden ne geliyorsa yapmaya çok ama çok hazırız.

Daha fazla bilgi içinbizi yukarıda yazan numaradan kolaylıkla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.