Bağcılar Buzdolabı Servisi / Tamircisi 444 95 87

Servis Çağır: 444 95 87

Buzdolabı Tamir Servisi Bağcılar

Buzdolabı Alt Kısmı Çalışmıyor/Soğutmuyor Sebepleri Çözümleri; 

Buzdolabı Alt Kısmı Çalışmıyor/Soğutmuyor

Öncelikle buzdolabı kapısı uzun müddet açık  kaldığında fanın üfleme yaptığı kanallar   buzlanma yapar ve daha sonrasında ise donar dolayısı ile buz tutan kanallardan soğuk hava dolaşımı kesilir ve  kısımda dolaşım olduğundan sorun üst kısıma yansımaz fakat alt kısma hava gitmediği için soğutma görevini yeteri kadar yerine getirmez.

Buzdolabı kapağı  açık kaldığında  dolabın içindeki lambaları yanarken dolabın fan motoru  durur  bu durumda soğutma işlemi tam anlamı ile gerçekleşmeyeceği için sürekli soğutma yapmaya çalışan  buzdolabı soğutma kapak kapandığında dahi yapılmaz.

Eğer buzdolabınızın kapağı  açık kaldıysa ve soğutma yapmıyorsa  buzdolabı içini boşaltıp 48 saat  buzdolabı kapağını açık bırakın ve  açık bıraktığınız buzdolabı oda sıcaklığında olmasına mutlaka  özen göstermenizi öneriyoruz.

Eğer 48 saat çok uzun bir süre diyorsanız buzdolabı  açık durumdayken bir saç kurutma cihazı ile iç kısmı ve arka kısmı bir müddet saç kurutma makinesi ile  hava verebilirsiniz. Bu sayede föhn makinesi üfleme sonucunda 48 saatten daha kısa bir sürede buzdolabını çalışır hale gelmesini sağlayabilir.

Azda olsa bir diğer ihtimalde iç fanın bozuk olmasıdır. Buzdolabı  iç fan bozuksa havayı yeterli oranda dağıtamayacağı  için bu durumda buzdolabı  soğumaya engel olabilir.

Eğer bu gibi sorunlardan değilse buzdolabı arızası kaynaklı değilse buzdolabı arızasının  tek bir açıklaması vardır buzdolabı rezidanslar da arıza olabilir bu rezidanslar buzu eritmeye çalışan bir tür ısıtıcılar  olarak düşünebilirsiniz

Eğer rezidans bozuk yada devre elemanları kesme işlemini yapıyorsa çalışmayan rezidans buzlanmayı engellemediği için buda buz yapmaya sebep olabilir bu arıza kolaylıkla çok fazla maliyeti olmayan bir arızadır. Fakat erken müdahale edilmediği takdirde  buzdolabı kartının yanmasına sebep  olabilir. Bu durumda çok yüksek maliyete buzdolabınızı yaptırmanızı neden olabilir.

Ayrıca Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi 444 9 587 Teknik Servisi içerikli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bağcılar Endüstriyel Buzdolabı Tamircisi

Bağcılar Endüstriyel Buzdolabı Tamircisi

Bağcılar Endüstriyel Buzdolabı Servisi, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın bir parçası olarak, soğutma sisteminin, ihtiyaçlarınıza göre sisteminizi, tamir etmenize, bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Bağcılar Endüstriyel buzdolabı servisi, sanayi tipi buzdolabı servisi, endüstriyel soğutma buzdolabı cihazları, endüstriyel buzdolabı, sütlük servisi, kasap tipi buzdolabı servisi, pasta dolabı servisi, otel tipi buzdolabı servisi gibi ticari ve endüstriyel soğutma dahil birçok dolap tamir servis hizmeti sunmaktayız.

Endüstriyel soğutma servis  hizmetlerimiz ile  alakalı bizimle iletişime  geçtiğiniz takdirde siz müşterilerimizin arızalarını gidermek görevimizdir. Endüstriyel buzdolabı arızaları tamir ve onarmak için gerekli  tüm çalışmayı yapacağız. Destek ile önleyici bakım ile doğru şekilde oluşturulmuş soğutma sistemleri uzun yıllar kullanıma olanak sağlayacaktır.

Bağcılar Sanayitipi  Buzdolabı Teknik Servisi

Sanayitipi  Buzdolabı Teknik Servisi

Sanayitipi Buzdolabı Teknik Servisi Soğutma üniteleri, tutarlı soğutma gerektiren çoğu büyük şirket için gerekli bir sistemdir. Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servisi, size en uygun taleplerinizi karşılamak için endüstriyel soğutma arızalarına olağanüstü çözümler sunuyoruz. Kritik sıcaklığa duyarlı varlıklardan büyük veri merkezlerine kadar, doğru soğutma çözümünü bulmak için özenle çalışıyoruz.

Sanayitipi Buzdolabı Teknik Servisi ayrıca yiyecek depolama tesisleri, gıda üreticileri, tedarikçileri ile dağıtım merkezlerine Endüstriyel Buzdolabı Tamir çözümleri ile destek sağlıyoruz. Kuru gıda deposu, soğuk hava deposu, sıvı veya donmuş ürünler muhafazası için, gıdalarınızın bozulmasına asla izin vermeyecek ve aradığınızda hızlı bir şekilde hizmete gelecektir.

Sanayi tipi Buzdolabı Teknik Servisi sisteminde hızlı onarımlar yapmamız gerektiği konusunda yardımcı olmak için buradayız.

Bağcılar Buzdolabı Tamir servisimiz alanında yetkili ustalarımız ile sizlere haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktadır. Servisimiz herhangi bir marka ayrıt etmeksizin tüm buzdolaplarına bakacak yetkinliğie sahiptir. Hizmet verdiğimiz marklara arasında; bosch, indesit, beko, arçelik, altus, vestel, regal hotpoint, ariston gibi birçok markanın servis hizmetini sunmaktayız.

Haftanın 7 günü bizi arayarak kesintisiz servis hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz. Servis ekip ve personellerimiz alanında deneyimli ve tecrübelidir. Bizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Servis ekiplerimiz gün içerisinde adresinize gelerek tamir işleminizi gerçekleştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Buzdolabı Ustası içerikli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.