Ankara Sincan Petek Temizleme Fiyatları ve Firmaları

           Ankara Sincan Petek Temizleme Fiyatları ve Firmaları

0312 418 4007

Ankara Keçiören Kombi ve Petek Temizliği

Ankara Keçiören Petek Temizliği

Petek temizleme işini 10 yıllık tecrübesi olan ustalarımız ile çalışmaktan çok memnunuz. Sizlerin en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelen en iyisini yapıyoruz.  Petek temizleme işini ustalarımız en iyi şekilde petek kireçlenme tıkanma tortulaşma gibi sorunları çözüyor eğer sizinde kireç tutmuş petekleriniz varsa bizi arayabilirsiniz.

İlk öncelik peteğiniz içindeki sorunu tespit edip ona göre çalışırız. Sizler için haftanın her günü açığız pazar günü de dahil olmak üzere. Peteğinizin sorununu tespit ettikten sonra işleme başlanır genelde kireçlenme yüzünden boruların tıkanması ile ilgili şikayetler alıyoruz. Peteğin içindeki kirli su boşaltılır.

Kirli su makinenin bir bölmesi vardır o bölmede tutulur. Temiz su ilave edilerek su peteğin içinde çalkalanır. Tabikide o ilave ettiğimiz su peteğin içinde kalmayacak.

ilave edilen su iyice peteğin çalkalanır ve peteğin içinde kireç tortu gibi maddeleri temizler giderir. ilave ettiğimiz suyu makinemiz tekrardan o suyu bölmesine koyar. Su nasıl temizler derseniz ilave edilen suda tekrar bir oksijen bulunduğu için metal gazlar ile iyice temizler. Ve onun ardından içine makina yardımı ile kimyasal ilaçlar ile makine enfekte edilir.