Ankara Electrolux Servisi

Ankara Electrolux Servisi

Ankara Electrolux Servisi

Electrolux Servisi Ankara

05315061057

Ankara da yıllardır hizmet veren servisimiz çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı , kombi gibi cihazların bakım ve onarımını yapmaktayız. İşinin ehli ustalar la sizlere daima kaliteli hizmet vermek için sürekli yenilenen çağa ayak uydurarak sizlerin ihtiyaçlarınızı , sorunlarınızı ve arızalara çözüm üretmektedir. İşimizi en iyi şekilde yaparak bir daha oluşan sorunlar da sizlere tekrar gelip arızayı tekrar kontrol edip sizlere teslim ediyoruz. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti oldukça önemli ve müşterilerimizin mağdur olmaması için bir telefon etmeleri ve arıza kaydı oluşturdukların da gün içerisin de gelip arızayı tespit ederek sizlerin zor durumda kalmasını önlüyoruz. Yerinde tamirini yapamadığımız cihazlarda ise atölyelerimize götürüp orada sizin kullanımına sunuyoruz.

Ankara Electrolux Kombi Servisi

Servis olarak kombi bakımı , kombi arızası hizmeti vermekteyiz. Kombiniz de her ne arıza var ise onu tespit ederek bir daha tekrarlanmadan sizleri kış boyu konforun keyfini çıkartmanız için uğraşıyoruz.Kombi bakımını en iyi şekilde yaparak ; kombinin için deki tozların temizlenmesi , bağlantı noktalarına bakmak , genleşme tankını kontrol etmek düşükse eğer hava basmak , kalorifer bağlantılarını kontrol etmek gibi daha bir çok işlem uygulamaktayız. Ayriyeten petek temizliği de yapan servisimiz ısınma da problemler yaşıyor iseniz bizleri arayın gelip petek temizliğini yapalım.

Ankara Electrolux Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır ve bulaşık makinesin de bir sorun oluştuğu zaman tedirgin olmadan servis çağırınız. Sonuçta sizlerin mağdur olmasını istemiyoruz. Servisimiz daima sizlerin bir adım ötesinde. Kaliteli hizmet , güvenilir hizmet , güler yüzlü hizmetin tek adresi. Çamaşır makinesi çok aşırı sesli çalışıyor , bulaşık makinesi leke bırakıyor gibi sorunlarınız da bizleri arayıp servis çağırdığınız da gün içerisin de gelerek arızanın nereden kaynaklandığına bakarak arızayı çözüyoruz. biz yapamıyoruz biz edemiyoruz gibi sözler sarf etmeden arızaya çözüm yolu üretiyoruz. Yaptığımız cihazlar da sizlere garanti imkanı sunarak sizlerin memnun kalmasını sağlıyoruz.

Ankara Electrolux Buzdolabı Servisi

Buzdolabı soğutmuyor, Buzdolabı çok sesli çalışıyor, Buzdolabında karlanma var gibi dert edilecek sorunlarınız da dert etmeyin . Servisimizi arayıp işinin ehli ustalarımız la gelip arızayı çözüyoruz. Kış hazırlıkları için besinlerimizi en iyi şekilde muhafaza ettiğimiz yer olduğu için buzdolabı bakımlarını ve arızalarına baktırmanız gerekmektedir. Bizleri Web sitemize girip orada ki iletişim numaralarımız dan ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz ;

Ankara Geneli Electrolux  Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle

Bir önceki sayfamız da ki Çankaya İndesit Servisini inceleyebilirsiniz.