Karşıyaka-Çiğli Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka-Çiğli

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Karşıyaka-Çiğli Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka-Çiğli Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka-Çiğli Arçelik Beyaz Eşya Servis

Ustalarımız işinin ehli, işinde uzman, profesyonel hizmet veren, verdiği tamir işlemlerinde garanti sunan, ilk önce müşteri memnuniyetine önem veren, güler yüzlü hizmet sunan personeller ile çalışmaktayız. Personellerimiz işlem bittikten sonra size müşteri memnuniyet anketi vermektedirler. Müşteri memnuniyet anketimizi web sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Buca Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Karşıyaka-Çiğli

Oradan aklınıza takılan ya da geliştirmemizi istediğimiz yönlerimizi paylaşabilir ya da memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz. Daha önceden hizmet almış  müşterilerimizin yorumlarını okuyup inceleyebilirsiniz. Ayrıca teknik servis hizmeti aldıktan sonra ustalarımızdan servis fişini mutlaka almanız gerekmektedir. Servis fişi sizin güvencenizdir ve 1 yıl saklamanızı önermekteyiz.

 Arçelik Beyaz Eşya Servis Karşıyaka-Çiğli

Bizler sizin konforunuzu ve rahatınızı düşünerek çalışmaktayız. Kışın soğuğunda kombinin bozulmasını istemiyorsanız yaz ayında bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. Gün geçtikçe kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Beyaz eşya derken, çamaşır makinesi teknik servisi, bulaşık makinesi teknik servisi, buzdolabı teknik servisi, derin dondurucu teknik servisi, televizyon teknik servisi, klima teknik servis, kombi teknik servis için hizmet sunmaktayız.  Gaziemir-Bayraklı Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka-Çiğli Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Aldığınız hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz. Müşterilerimiz bizim için en büyük reklam ve referanstır. Sizin fikirleriniz bizim için çok önemlidir. Dilediğiniz zaman bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular, öneri ve şikayetlerimiz için hatlarımızın ucunda personellerimiz sizleri beklemektedir.  Bornova Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Çiğilide Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi

Kombi bakımının yanı sıra petek temizleme, radyatör temizleme, kalorifer temizleme, kombi tesisat boruları temizleme, kombi fan temizleme  gibi aklınıza gelebilecek her türlü işlemi sunmaktayız. Petekler kısım kısım ısınıyor kısım kısım ısınmıyor ise, petekler ile ilgili mutlaka bir tıkanıklık söz konusudur. 

Karşıyakada Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi

Vermiş olduğumuz petek temizleme hizmetlerinde etrafı dağıtmadan evde herhangi bir tadilat olduğunu belli etmeden sunmaktayız. Çağırdığınız yer ister ev ister iş olsun hiç fark etmez. Günün her saatinde bizi arayabilir teknik servis talep edebilirsiniz.Yıllardır size İzmir’de hizmet vermekte olup gün geçtikçe servis ağımızı büyütmekteyiz. Garantisi dolmuş her marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, klima ,kombi ve kurutma makinesi için hizmet sunmaktayız.

 

Bir önceki yazımız Karşıyaka-Çiğli LG Beyaz Eşya Servisi göz atabilirsiniz.