Bornova Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Bornova

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Bornova Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Bornova Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Bornova Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Firmamız bir çok başarılara imza atmış ve bir çok sorunu çözerek adını başarılı beyaz eşya firmalarına adını yazdırmıştır. İzmir’in tüm merkez ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız.  Beyaz eşya da aklınıza gelebilecek her türlü marka ve model için teknik servis desteği vermekteyiz. bunlardan LG Teknik Servis, Midea Teknik Servis, Siemens Teknik Servis, Toshiba Teknik Servis, Vestel Teknik Servis, Mitsubishi Teknik Servis, Sharp Teknik Servis, General Teknik Servis, Sigma Teknik Servis, Daikin Teknik Servis, DemirDöküm Teknik Servis, Panasonic Teknik Servis, Airfel Teknik Servis, Arçelik Teknik Servis, Beko Teknik Servis, Bosch Teknik Servis, Carrier Teknik Servis ve aklımıza gelmeyen bir çok marka için teknik servis imkanımız bulunmaktadır.   Bornova Franke Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Bornova Arçelik Beyaz Eşya Tamircileri

Ustalarımız ilerleyen teknoloji ile birlikte kendini geliştiren alanında uzman kişilerdir. Firmamızdaki tüm çalışanlarımız teknolojiyi yakından takip etmektedirler. Her zaman en iyi hizmeti vererek müşteri sorunlarını en kısa sürede çözmek ve aynı sorunlarla tekrar karşılaşmamak için sorunu kökten çözmektedirler. Firmamız cumartesi günü ve pazar günü demeden sizlere hizmet sunmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi Bornova

Çalışma saatlerimiz sabah 08,00 akşam 22,00 dır. Acil teknik servisimiz günün her saatinde çalışmaktadırlar.  Firmamız kurumsallıktan taviz vermeyen ve belirli kurallar çerçevesinde çalışmaktadır. Beyaz eşya bakım, beyaz eşya tamir, beyaz eşya yedek parça değiştirme,beyaz eşya de montaj, beyaz eşya arıza giderme, beyaz eşya gaz dolumu, beyaz eşya montajı ve beyaz eşya teknik servisi olarak aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti size sunmaktayız.  Gaziemir-Bayraklı Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Arçelik Beyaz Eşya Tamiri  Bornova

Size en iyi hizmeti vermeyi amaçlarken hem de en uygun fiyatlar ile hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Firmamız İzmir’de hem en eski firmalar arasında olup, hem de tecrübeli ve profesyonel ustalar ile çalıştığını tüm müşterilerimiz tarafından bilinerek tercih edilmektedir. Verdiğimiz hizmetlerde 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Yani parça değişimi ya da herhangi bir teknik servis almışsanız ve aynı arıza ile tekrar karşılaşmanız durumunda ustalarımız adrese gelerek ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Bornova Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisleri

Firmamızdan herhangi bir teknik servis almanız durumunda servis ücreti ödememektesiniz. Ülkemizde artık her evde ve her iş yerinde mutlaka beyaz eşya kullanımı vardır ve gün geçtikçe iyice yaygınlaşmaktadır. Kullanım oranı arttıkça beyaz eşyalarınızdaki  sorunlar, arızalar ve teknik servis ihtiyacı çoğalacaktır.  Bornova Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

Bir önceki yazımız Karabağlar Electrolux Beyaz Eşya Servisigöz atabilirsiniz.