Kağıthane Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Servisi

Bulaşık/Çamaşır Makinası Arıza Tamiri Kağıthane Servisi

Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın.

444 2 846

Bulaşık makinesi/çamaşır makinesi tamir bakım servisi

Bulaşık makinesi/çamaşır makinesi tamir bakım servisi

Beyaz eşyaların her biri farklı bir amaca hizmet için üretilmişlerdir. Dayanıklı alt tüketim mallarından olan beyaz eşyaların uzun süreli kullanımları ve yakıt zaman ve su tasarrufu sağladıkları ve bir sürü işi kısa sürelerde el değmeden yaptıklarından dolayı herkes için oldukça önemli cihazların başında gelmektedir.

Bulaşık makinesi sayesinde tüm gün yeme içmeden arta kalan bulaşıkların hepsi elde yıkamak için fazla zaman ve enerji harcamadan bizlere insan bedeninin dayanabileceği yüksek ısılarda tertemiz hijyenik bulaşıkları kısa sürede tamamlar.

Bulaşık/ Çamaşır Makinesi Arıza Tamiri Kağıthane Servisi olarak çamaşır makinesi arızası bulaşık makinesi tamiri servisi için tüm marka model çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi tamiri için garantili hizmet sunuyoruz.

Kombi Petek Bakımı ve Fiyatları Kağıthane / İstanbul

Kombi bakımı petek temizleme fiyatları

Kombi bakımı petek temizleme fiyatları

Isınmak için eskiden beri çeşitli deneme yanılma yönüyle farklı yöntemler denemiş başarılı olduğumuz yöntem ve taktikleri zamanla dahada geliştirerek ısınmak için kolay ve konforlu yöntemleri denemiş insanlar için en rahat ve aynı zaman da güvenli ve uzun ömürlü kolay kullanımlı kombiler icat edildiğinden bu güne sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.

Uzun ömürlü dayanıklı kombiler her ne marka olursa olsun hatalı montaj ve uzun süre yanlış bilinçsiz kullanımlar cihaza geçici ve kalıcı zararlar verebilir. Her marka model kombi bakımı tamiri kombi tesisat temizliği petek temizliği kalorifer temizliği gibi ihtiyaçlarınız içinde Kombi  Petek Bakımı ve Fiyatları Kağıthane/İstanbul için yukarıda ki telefon numaralarımızdan her zaman arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Hamidiye Beyaz Eşya Servisleri

Hamidiye beyaz eşya servisleri

Hamidiye beyaz eşya servisleri

Beyaz eşyalar sayesin de hemen hemen her işimizi el değmeden sessiz sedasız yorulmadan fazla bedenimiz yorulmadan ve fazla enerji harcamadan vakitten ve nakitten büyük oranlarda kazanç elde etmemizi sağlar.

Beyaz eşyaların zamanla üretim sayıları fonksiyonel bakımdan işlevsellikleri artmış görünüm ve içerik bakımından çok sayıda yenilenme ve gelişme olmuştur. Beyaz eşyalar da ki her gelişme bizler için çok faydalı oldukları için yoğun olarak  kullandığımız  eşyalar sınıfındadır.

Beyaz eşyaların markası modeli ne olursa olsun mutlaka her bir cihaz düzenli kullanım talimatlarına uyum ve belirli aralıklarla beyaz eşya bakımlarının uzman servisler tarafından yapılması gerekir. Hamidiye  Beyaz Eşya Servisleri olarak tüm beyaz eşya arızaları garantisi geçmiş olsa dahi yapılan tüm beyaz eşya bakımı ve tamiri uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Sultan Selim Arçelik Beko Beyaz Eşya Servisi

Sultanselim arçelik Beko servisi

Sultanselim arçelik Beko servisi

Beyaz eşyaların ilk çıktığı andan beri beyaz eşyalar da ki üretim sayısı ve markalar arası rekabet de giderek büyümüş ve günümüze kadar beyaz eşyaların önemi giderek dahada artmıştır. Beyaz eşya markaları içinde en iyi markalarından biri olan Arçelik/Beko günümüzde en iyi dünya markası beyaz eşyaların arasına girmeyi başarmıştır.

Ne kadar iyi markada ve ne kadar iyi kalitede olursa olsun zamanla yanlış kullanımlardan veya zamana bağlı beyaz eşyaların kullanım ömürleri belirli sebeplerden kaynaklı tamamlanır.

Sultan Selim Arçelik Beko Beyaz Eşya Servisi olarak Arçelik Beko marka çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı kurutma makinesi televizyon kombi klima bakımı arızaları için 7/24 kalite ve garantiyi bir arada sunan hizmet anlayışı sunuyoruz.

Çeliktepe Buzdolabı Tamircisi/Servisi

Çelikltepe buzdolabı tamirci servisi

Çelikltepe buzdolabı tamirci servisi

Beyaz eşya içinde öyle bir cihaz var ki onun kullanılmadığı an dakika saniye yoktur. Buzdolabı gibi önemli cihaz herkes için zorunlu kullanılan cihazlardır.

İnsanın yeme içme ihtiyacı önemli bir gereksinim olduğu için tüketilen besinlerinde belirli zamana kadar bozulmadan korunması için soğutucu (buzdolabı) dolaplarına ihtiyaç vardır.  Buzdolabı yanlış kullanımlara bağlı veya sebebi ilk başta belli olmayan nedenlerden kaynaklı arıza sinyalleri vermektedir.

Çaliktepe Buzdolabı Tamircisi/Servisi olarak her türlü buzdolabı arızası, ( Buzdolabı karlama mı yapıyor? Buzdolabı motor değişim ücretleri/fiyatları 2019-2020, Buzdolabı gaz kaçağı mı oldu, buzdolabı gaz dolum fiyatları ?) Bu ve benzeri her durumda buzdolabı tamirci servisimizi yukarıdaki telefon numaradan arayabilirsiniz.

Talatpaşa Klima Bakım Tamir Servisi

Talatpaşa klima tamir servisi

Talatpaşa klima tamir servisi

Beyaz eşyaların her biri başka başka ihtiyaçlarımızı karşılamak için üretilmiş her biri bizi zaman ve sayısız fayda sağlamaktadır. Isıtma ve soğutma özelliklerinden dolayı yaz ve kış sürekli kullandığımız hatta kullanımına ihtiyaç duyduğumuz eşyalar arasındadır.

Yazın aşırı sıcaklar da bunaltıcı havalarda serinlemeyi kim istemez? İmdadımıza Hızır gibi yetişen klimalar evde iş yerine okulda hastanede araç içinde yatlarda ve daha bir sürü yerlerde kolay kurulum ve sorunsuz kullanımdan dolayı sıklıkla kullanılmaktadır.

Klima bakımı klima gaz dolum fiyatları temizleme ücretleri 2019-2020 için uzman kadro tam kapasite kaliteli hizmet için klima servisi Talatpaşa Klima Bakım Tamir Servisimizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

 

Çağlayan Beyaz Eşya Servis Tamir Noktası

Çağlayan beyaz eşya tamirci servisi

Çağlayan beyaz eşya tamirci servisi

Beyaz eşyaların hepsi amaçlarına göre ayrılırken her biri farklı kullanımı ve farklı bakım gerektirir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kombi ve klimaları elektrik su ve gaz ile çalıştıkları için mutlaka bakımları düzenli kontrolleri yapılması gerekir.

Beyaz eşyaların üretimleri özel ve sistematik cihazlar oldukları için kullanımları da özenli ve itinalı kullanımlar gerektirir.

Çağlayan Beyaz Eşya Servis Tamir Noktası olarak haftanın her günü pazarları dahil alanında uzman teknisyenlerimiz ile 7/24 kaliteli hizmet için çabalıyoruz.  

Çağlayan Beyaz Eşya Servis Tamir Noktası ile tüm beyaz eşya genel bakımları beyaz eşya arızaları içim garantisi geçmiş her cihazın bakım ve tamirleri garantili olarak yapıyoruz. Marmaris beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Gürsel Mahallesi Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi bakımı petek temizleme servisi

Kombi bakımı petek temizleme servisi

Günümüzde ısınmak serinlemek ve sıcak su ihtiyacı herkes için önemli bir gereksinim olmuştur. Kombi ısıtma görevini tam anlamıyla layıkıyla yerine getirirken ayrıca sıcak su ihtiyacımızı da kısa sürede sorunsuz şekilde karşılar.

Kombi ara sıra değil sürekli yıl boyu çalıştığı için zamanla kombideki çalışma performansı ilk günde ki gibi çalışmasında azalma ve duraklama görülmemesi için belirli aralıklarla doğru zaman da doğru uygulama yöntemleri ile uzman servisimizden en iyi garantili kombi bakımı garantili petek temizleme için  Gürsel Mahallesi Kombi Petek Temizleme Servisimiz de haftanın her günü pazarlar dahil hizmet sunuyoruz.

 

 

Nurtepe Beyaz Eşya Klima Tamir Hastanesi

Nurtepe beyaz eşya tamircisi

Nurtepe beyaz eşya tamircisi

Her şeyin sağlıklı olması çalışması hepimiz için istenilen bir durumdur. Bazen kendi bedenimizde bile sebebi belli olmadan aniden sıra dışı gelişmeler yaşanabilmektedir. Aynı durum satın aldığımız cihazlar içinde geçerlidir. Beyaz eşya bakımı ve kullanımı aksatılmadan yapılması gereken önemli bir işlemdir.

Beyaz eşyaların uzun süre kullanımları ve sağlıklı çalışması hepimiz için istenilen durumdur.

Tüm model marka beyaz eşyalarınızın garantisi geçmiş tüm cihazların bakım ve onarım işlemleri için Nurtepe Beyaz Eşya Klima Tamir Hastanesi merkezimize her zaman bekliyoruz.

Her işin uzmanı olduğu gibi beyaz eşya tamirlerini ve bakımlarını da mutlaka bir uzman gösterin. Sıradan işler ve müdahaleler beyaz eşyaların içeriğine kalıcı hasarlar verebilir. AEG beyaz eşya servisi içinde bizleri her zaman arayabilirsiniz.

 

Ortabayır Klima Sök Tak Montaj Servisi

Klima bakım tamir servisi

Klima bakım tamir servisi

Klimalar eskiden nadiren kullanılmaktayken günümüzde sağladığı yararlar sayesinde oldukça sıklıkla kullanılmaktadır.

Klima ısınmak ve serinlemek ihtiyacımızı karşılayan harika sessiz çalışma ayrıcalığı ve kolay kullanımlarından dolayı sıklıkla kullandığımız cihazların başında gelmektedir. Klimaların sağlıklı bir ortamda düzenli çalışmaları için doğru yerlerde doğru biçimde montaj yapılması önemli detaylar arasındadır.

Ortabayır Klima Sök Tak Montaj Servisi olarak her biri alanında uzman teknisyenlerimiz ile klima hakkında her şeyi en iyi şekilde faydalanmanız için elinden geleni yapan bir firmayız.

Klimaların gaz dolumları klimaların temizliği klimaların montaj ve de montaj hizmetlerini en üst düzey kalitede hizmet almanız için elimizden gelen tüm özeni gösteriyoruz.  Petek temizleme fiyatları içinde bizi ayrıca arayabilirsiniz.

Seyrantepe Kombi Bakımı Tamiri ve Petek Temizleme Hizmetleri

Seyrantepe kombi bakımı petek temizleme servisi

Seyrantepe kombi bakımı petek temizleme servisi

 

Kombiler yıl boyu aralıksız sürekli çalışırlar yılın belirli dönemin de  petekler kış aylarında birlikte çalışırlar. Kışın soğuk dondurucu havanın tüm yan etkilerini etkisiz hale getiren kombi ve petekler sayesinde ısınmak ve sıcak su ihtiyacımızı gidermek için hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştır.

Tarihte geçmişe bakıldığında ısınmak ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için zorlu süreçleri yeni neslin göremediği eskiden  aile ve yakın çevremizden ısınmak ve sıcak su ihtiyacını gidermek için yaşanılan sıkıntıları az çok duymuşuzdur.

Kombi ve peteklerin düzenli sağlıklı performans da çalışması için kombi tesisat temizliği kalorifer radyatör temizliği veyahut petek temizliğini ertelemeden yapılması oldukça önemlidir.  Seyrantepe Kombi Bakımı Tamiri ve Petek Temizleme Hizmetleri için bizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman güvenle arayabilirsiniz.

 

 

Ankarada Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesineBeyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya ve Buzdolabı Tamircisi/Klima Bakımı Petek temizleme Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.