Ankara Altus Kombi Servisi

Altus Kombi Servisi Ankara

0312 322 77 77

 

Ankara Altus Kombi Tamircisi

Kombi bakım teknik servisi olarak siz müşterilerimizin tüm tamir, arıza ve onarımını yapmaktayız. Biz alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız sayesinde siz müşterilerimizin teknik servis bakım ve hizmetini yapmaktayız. Biz her zaman alanında deneyimli ustalarımız ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte yıllardır çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Kombi tamiri en uygun fiyat ve en uygun kampanyalar ile hizmetimizi siz müşterilerimize sağlıyoruz.

Kombi bakımı yaptıracağınız zaman mutlaka yanında petek temizleme ve tesisat temizleme işlemini de yapmanız gerekir. Ankara Petek Temizleme servisimize de servis kaydı oluşturabilirsiniz. Çünkü kombi bakımını sadece yaptırdığınızda petek temizleme ya da tesisat temizliği yapmadığınızda yeterli olarak petek ısısı değişmez ayrıca tesisat borusunda kalan kireç, tortu, çamurun tekrardan petek ve radyatörlerin arasına dolmasına sebep olur. Bu yüzden kombi bakımını sadece yaptırmayıp içerisinde petek temizleme ve tesisat temizliği de yaptırmalısınız.

Ankara Altus Kombi Servisi

Alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız gelerek siz müşterilerimizin tüm kombi tamirini, bakımını, onarımını ve arızasını yapmaktayız. Sadece Altus marka değil tüm marka tamirlerini yapmaktayız. Örnek verecek olursak; Baymak kombi tamiri servisi, Ferroli kombi tamiri servisi,Vaillant kombi tamiri servisi , E.C.A kombi tamiri servisi, Buderus kombi tamiri servisi,Bosch  tamiri servisi, Alarko kombi tamiri servisi, Vıesman kombi tamiri servisi, Protherm kombi tamiri servisi , Arçelik kombi tamiri servisi, Demir döküm kombi tamiri servisi, Beko kombi tamiri servisi,Arıston kombi tamiri servisi,Baykan kombi tamiri servisi, Lg kombi tamiri servisi, Electurolux kombi tamiri servisi,kombi tamiri servisi, Arıston kombi tamiri servisi, Profilo tamiri servisi olarak tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Altus Kombi Tamir ve Servisi

Bizi arayarak teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerimiz Haftanın 7 günü 24 saati Teknik Servis hizmeti vermektedir. Kombiniz arızalandığında ya da basınç ayarları düştüğünde mutlaka hemen teknik servis hizmeti sağlanmalıdır. Çünkü teknik servis hizmeti sağlanmadığı takdirde hemen arızalanacak ve sizin mağdur olmanıza sebep olacaktır. Kombi bakımını sıradan birinin gelip yapacağı ya da anlayacağı bir iş değildir. Çünkü işi bilmeyen ustalar gelerek hem sizin arızanızı gideremeyecek hem de gelerek sizin mağdur olmanıza sebep olacaktır. Bizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan çamaşır makinası servisi sayfasına da göz atabilirsiniz.