Westinghouse Servisi Buca-Karabağlar İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Buca-Karabağlar Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

444 2 846 

Beyaz eşya kullanımı bu kadar fazla iken cihazlarda arıza yaşamamak için cihazlarınıza düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakım yapılmaması durumunda cihazlarda kısa süre içerisinde arıza yaşanacaktır. Beyaz eşyalar neredeyse

Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

her zaman kullanılan cihazlardır. Westinghouse markasına ait her beyaz eşyanın tamirini gerçekleştiren ustalarımız ne gibi bir arıza yaşarsanız yaşayın garantisi devam etmediği sürece tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Westinghouse üretmiş olduğu beyaz eşyalarla bir çok kullanıcının evinde yer almaktadır. Beyaz eşya sayısı bu kadar fazla olunca ihtiyaç duyulan usta sayısı da artış göstermektedir. İzmir’in geneline hizmet sağlayan westinghouse beyaz eşya servisimiz Buca ve Karabağlar bölgelerinin de her noktasına hizmet sağlamaktadır. 

Westinghouse markasına ait beyaz eşyalarınızda arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Hotpoint Ariston Servisi Buca Karabağlar İzmir hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Buca-Karabağlar Westinghouse Buzdolabı Servis

Westinghouse buzdolabı servisimiz her türlü buzdolabı arızalarınızda hizmet sağlayarak cihazlarınızın arızalarını kısa süre içerisinde gidermektedir. Buzdolabı arızaları içerisinde ki yiyeceklerin bozulmaması için kısa süre içerisinde çözülmesi gerekir. Buzdolabında yaşanabilecek arızaları sıralayacak olursak buzdolabı soğutmama arızası, buzdolabı gürültülü çalışıyor arızası, buzdolabı buzlanma yapıyor arızası şeklindedir.

Daha bir çok farklı sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat her türlü buzdolabı arızasında ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız kısa süre dönüş sağlayarak arızalarınızı en kısa zaman diliminde gidermektedir.

Buzdolabı arızalarıyla karlı karşıya kalmanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Arçelik Servisi Yenimahalle hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Buca-Karabağlar Westinghouse Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servis

Çamaşır makinelerinin tercihi yapılırken bazı kullanıcılar sadece dış görünüşüne dikkat ederek tercih yapar. Kalabalık bir aile olmasına rağmen sırf dış görünüşü evine daha uygun olduğu iççin düşük kapasiteli makine tercihi yapar. Bu durum evinizin daha hoş bir görüntüye ulaşmasını sağlayabilir fakat cihazda kısa süre içerisinde arıza yaşamanıza da neden olacaktır. Çamaşır makinesinde belli bir miktarda çamaşır konulması gerekir.

O sınır aşıldığı zaman tıka basa doldurulduğu zaman makinenizin kazanı düşecektir ve tamir işlemi gerekecektir. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için tercihlerin doğru yapılması gerekir. Westinghouse çamaşır makinelerinizde herhangi bir arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Hotpoint Ariston Servisi Etimesgut hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı