Samsun Buderus Kombi/Klima Servisi 444 2 846

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846

Samsun Buderus Kombi/Klima Servisi

Samsun, Orta Karadeniz Bölümünde Yeşil ırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan

verimli bölgede yer almaktadır. Kuzeyinde Karadeniz, doğusunda Çarşamba, batısında Ondokuzmayıs ve Bafra, güneyinde ise Kavak ilçeleri ile çevrilidir.

Karadeniz Bölgesinin 1.252.959 kişilik toplam nüfusuyla, eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açısından en gelişmiş ve en büyük, aynı zamanda tek Büyük şehir Belediyesi’ne sahip ili olan Samsun, Türkiye’nin de en gelişmiş şehirleri arasındadır. ,

Köklü geçmişi olan On dokuz Mayıs Üniversitesi’ne sahiptir. Tıp alanında Türkiye’nin 7. büyüğüdür. 2010 Mayıs ayında temeli atılan ve 2012-13 akademik yılında öğretime başlayacağı öngörülen Canik Başarı Üniversitesi ile birlikte Samsun,

Buderus

14 Mart 1731 tarihinde 1.Johann Wilhelm Buderus, Laubach yakınlarında bulunan Hesse’de krumul olduğu Friedrichshüttew işletmesi ile Buderus şirketinin temellerini atmıştır.

Şirket kurulduğu günden kısa bir süre sonra dökme demir ve ham demir faaliyetleri ile ün salmıştır. Kurucusu olan Buderus un satın aldığı tesislerdeki ek döküm üniteleri ile şirket gelişmelerini başlatmıştır. 1930 tarihinde Almanya’daki ilk sıvı yakıtlı kazanı üretmiştir.

Buderus Kombi, Klimalar lar uzun yıllardır ülkemizde beğeni ile kullanılmaktadır. Kombi ve Klima diğer Buderus ürünleri; modelleri, üretim yılları, çalışma koşulları ne olursa olsun oldukça verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmektedirler.

Kombi Ve Klimalar hayatımızın her alanında kolaylık sağlayan cihazlar icad edildiği günden bugüne  her gecen gün yenilenen modelleriyle dahada renklenmiş tir.

Zeki Teknik Servisi Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846

Samsun Kombi Bakımı Ve Önemi

Samsun Kombi Bakımı Ve Önemi

Kombiler bireysel kullanıma yönelik sistemlere üyedirler. Kat kalorifer kazanlarında olduğu

gibi depolanmış bir su kütlesinin ısıtılmasından farklı olarak kombiler şofbenler deki gibi bir boru demetinden akan suyun ısıtılması prensibine dayanmakta olup, çok az yer kaplarlar. Sıcak su temini cihaz içindeki boyler veya ani su ısıtıcısı ile sağlanır.

Hayatımıza rahatlık ve konfor sağlayan kombilerimizin bakımı da konforu kadar önemlidir kış aylarına girmeden kombi ve petek bakımı mutlaka yapılmalı yapılmadığı takdirde üzücü sonuçlar yaşanabilir.

Kombinizin bakımını yaptırmadığınız da kombiniz herhangi bir tehlike oluşturmaz; ancak kombin izin verimi düşer ve buna bağlı olarak da doğal gaz tüketimi artar. Yani maliyetiniz artar, cebiniz yanar. Bu nedenle de bakım şart!

Tabi kombinizi bakımını yaptıracağınız servisin kaliteli personele sahip olup güvenilir bir yer olması da büyük önem teşkil etmektedir. Kombinizi bakımı mutlaka Teknik servislerce yapılmalıdır, önerilen budur.

Tasarruf yaşanılamaz, sürekli sorunlar yaşanır, beklentinize yanıt alamazsınız, kombi ömrü kısalır ve kısa süreliğine kullanıyor olmanıza rağmen temel kullanım ömrünü yitirir.

Bu sebeple bakımlar ihmal edilmeyen veya ihmal edilmemesi gereken uygulamaların başında gelmektedir.Zeki Teknik  Kombi bakımı  linkini tıklayarak bu konuda daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Zeki Teknik Kombi Bakım Servisi 10 yıldır güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bakımını yaptığımız cihazınıza 1 yıl garanti vermekteyiz işinde uzman ekibimizle cihazlarınıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846 

Kombi Bakımı Hangi Sıklıkta Yapılmalı

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 58983989-male-plumber-working-on-central-heating-boiler-1024x683.jpg
Kombi Bakımı Hangi Sıklıkta Yapılmalı

Kombi bakımının yılda en az bir kez, sonbahar aylarında ya da yaz aylarının başında yapılması öneriliyor. Gecikmeden kombi bakımını yaptıranlar, enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.

Teknolojik cihazlar hayatımızı kolaylaştırıyor evet ama bakımı ve temizliği yapılmadığında daha büyük arızalar ve sıkıntılar yaşatabilir o yüzden periyodik bakımı mutlaka yapılmalı.Cihazınız ne kadar yeni olursa olsun yada son teknoloji olsun fark etmez bakımı yapılmayan cihaz her zaman arıza verir.

Kombinizin bakımı yaptırmak istediğiniz teknik servis çok önemlidir. Doğru yapılmayan işlem cihazınıza daha fazla zarar verebilir. Seçeceğiniz teknik servis mutlaka güvenilir olmalı işini ciddiye alan uzman ekibiyle hizmet veren firmalar cihazınızı ve sizi mutlu edicektir.

Zeki Teknik Kombi Bakım Servisi 10 yıldır güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bakımını yaptığımız cihazınıza 1 yıl garanti vermekteyiz işinde uzman ekibimizle cihazlarınıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846 

Kombi Petek Bakım Fiyatı Samsun

Yıllarca kullanılan peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bazı kişiler tarafından önemsiz görülür ancak petek temizliği yapılmadığında yeterince ısınma sağlanamaz.

İnsanlar gereksiz görebilirler ama petek temizlendikten sonra farkı görünce fazlasıyla anlıyorlar petek temizliğinin önemini.

Petek temizliğinizi periyodik olarak 2 yılda bir yaptırmalısınız.

Kombi Petek Bakım Fiyatı Samsun
  • Yakıt tasarrufu sağlar.
  • Peteklerin dengeli ve daha çabuk
  • ısınmasını sağlar.
  • Kombinizin ve tesisatınızın ömrünü uzatır.
  • Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar.

Petek temizleme fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygun olup daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermektedir.

Zeki Teknik Kombi Petek Bakım Servisi olarak kombi ve peteklerinizin periyodik bakımını en kaliteli ve güvenilir şekilde yapmaktadır.

Petek temizleme fiyatımız 190 tl olmakla birlikte Kombi bakımı firmamızın siz değerli müşterilerine hediyesidir.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846 Bize ulaşabilir müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

Samsun Klima Bakımı Ve Önemi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı images-2.jpg
Samsun Klima Bakımı Ve Önemi

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir.Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,partiküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır.

İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığında da lejyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar. Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.

Şayet periyodik bakımları yapılması durumunda  bu durumun önüne geçilmekte ve cihaz performansı direkt etkilenmektedir.

Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar  ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır.

Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalan mamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda; 

Klimanızın bakımını yaptırmak için seçtiğiniz teknik servisin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde cihazınıza zarar verebilir.

Zeki Teknik Klima Bakım Servisi en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. bakımını yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti vermekteyiz işinde uzman ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti önceliğimiz le hizmet vermekteyiz.

Klima Bakımı Teknik Servisi Samsun

Klima Bakımı Teknik Servisi Samsun

Klimanızın bakımını yaparken bu bakım için ilk önce periyodik bakımı kullanmalısınız ki klimanız uzun süre çalışabilsin. Şimdi size klima bakımının önemi  ve bir kaç alt bilgilerini açıklayalım.

Daha çok temiz ve steril ortama yaşamak,çalışmak istiyorsanız klimanınızın düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Eğer Klimanıza periyodik bakım yaptırırsanız klimanızın bozulma oranı en az orana iner ve sizi lüzumsuz giderlerden kurtarmaktadır. -Klimanızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Klimanızı daha yüksek ayarlarda çalıştırabilirsiniz. Yüksek elektrik harcamalarının önüne geçilir. -Zamanında bakımı yaptırılan klimalar kalp hastalıkları, astım ve lejyoner hastalıkları gibi hastalıkların oluşumunu en az orana indiriyor.   Bebek ve çocukların solunum sisteminde oluşabilecek sorunların önüne geçiyor.

  Kombi bakım ve tamir ustaları, yıl boyu çalışan kombilerin kış aylarında da sorunsuz performans göstermesi için yıllık periyodik bakımın kış gelmeden yaptırılması konusunda uyarıyor.

Kombi bakımının yılda en az bir kez, sonbahar aylarında ya da yaz aylarının başında yapılması öneriliyor. Kullanıcı istediği randımanı alamaz, Tasarrufu yaşayamaz, Kış aylarında daha fazla sorun yaşar. Bakımsızlık sebebi ile cihazda oluşan masraf artar, Kombi ömrü kısalır, Oluşabilecek arızaların tespiti yapılamaz ve kış dönemine denk gelirse servis yoğunluğu sebebi ile müdahale gecikir ve mağduriyeti yaşar.  

Kısa süre kullanım da olsa kombisini çıkan masraf sebebi ile değiştirmek zorunda kalabilir.   Zeki teknik  Klima servisi olarak cihazlarınızı en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmakla birlikte işinde uzman ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız bakımını yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti vermekteyiz. Çağrı Merkezimizi Numaramız 444 2 846 bizi arayarak müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

Klima Bakım Fiyatı samsun

Klima bakımının önemini birazda olsa anlatmaya çalıştık klima bakımı ve tamiri fiyatları arızaya göre değişebilir işinde uzman teknik servis arkadaşlarımız cihazınızın kontrolünü

yaptıktan sonra cihazınızın arıza sebebini açıkladıktan sonra arızaya göre fiyat bilgisi vermektedir.

Arızaya göre fiyatta değişkenlik gösterecektir işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla en güvenilir en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

10 yıllık teknik bilgimizle siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Teknik Servis seçimi yaparken mutlaka güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Çağrı  Merkezi Numaramız 444 2 846 Bize ulaşabilir müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

Zeki Teknik Kombi /Klima Bakım Servisi 10 yıldır güvenilir ve kaliteli  şekilde hizmet sunmaktayız. Bakımını yaptığımız cihazınıza 1 yıl garanti vermekteyiz işinde uzman ekibimizle cihazlarınıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846 Bize ulaşabilir müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.