Samsun Ariston Kombi Klima Servisi 444 28 46

Samsun Ariston Kombi Klima Bakım Servisi 444 28 46

Samsun, Türkiye’nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir.Karadeniz sahil şeridinin orta bölümünde Yeşilırmak ve Kızılırmak nehirlerinin Karadeniz’e döküldükleri deltalar arasında yer alan Samsun ili 9,083 Km²’lik bir yüz ölçüme sahiptir.Samsun genellikle ılıman bir iklime sahiptir.

• Organize Sanayi Bölgesi büyük ölçüde tamamlanmış olup, Kavak ve Bafra Organize Sanayi Bölgelerinin bitirilme çalışmaları devam etmektedir.

Ülkemizin dört bir yanı cennet köşesi olduğu gibi Samsun da ülkemizin cennet köşelerinden biri.

Samsun sıcak kanlı samimi insanları ve değişkenlik  gösteren havasıyla adından söz ettiren illerimizden birisi. 

Arıston Kombi Arıston 1930 tarihinde Aristide Merloni tarafından İtalya’nın Marche bölgesinde “Industrie Merloni” şirketi kurulmuş, ağırlık ölçümü cihazları üretilmiştir. Ariston bir İtalyan markasıdır.

Ariston Kombi Klima Servisimiz Haftanın 7 günü arayarak ulaşabilir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ariston Kombi Bakım Servisi Samsun

Hotpoint beyaz eşya servisi
Ariston Kombi Bakım Servisi Samsun

Kombi Bakımı Ve Önemi

Kombiler uzun yıllardır hayatımızda bulunmakta ve yaşamımızı kolaylaştırmakta olan bir cihazdır. Kombiler elektronik cihazlar olduğundan kaynaklı arıza olabilmektedir.

Peki kombi arızalandığında hangi servisten yardım almamız gereklidir? Bulunduğumuz zamanda hangi servise güvenebileceğimizi bilememekteyiz. Servis ararken güvenilir olsun ve sorunu çözümlenmesini isteriz. Samsun Arıston kombi Servisi sizlere güvenli hizmetler sunmakta olan bir firmayız.

Sadece güvenli hizmetler değil kaliteli ve sorunsuz servis imkanları da sunmaktayız.

Servis yardımı alırken sizlere güvenme vermekte ve asla güveninizi boşa çıkartmamaktadır.

Kış mevsimine girerken yaşam alanınızın ideal sıcaklık seviyesinde olmasını istiyorsanız kombi bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor.Bu bakımlar sırasında cihazla ilgili tüm teknik sorunlar ortaya çıkıyor, olabilecek arızalar önceden tespit ediliyor ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışılması sağlanıyor.

Kombinize  hangi sıklıkla bakım yaptırmak gerekiyor?

Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve ömrünü uzatmak için belli periyodlar da bakım yaptırmalısınız. Uzmanlar bu bakımların yılda bir kez gerçekleştirilmesini tavsiye etmektedir. Özellikle  kış mevsiminin yaklaştığı eylül,ekim, kasım ayları, randevu almak için ideal zamanlardır.

Kombi Bakım yaptırmanın faydaları;

Cihaz, %100 verimle çalışır,
Kombinin ömrü uzar,
Mal ve can tehditti yaratmaz,
Yaşam alanı çok daha konforlu olur,
Ekonomik açıdan tasarruf sağlar,
Doğal gaz tüketiminde tasarruf sağlar,
Olası arızaların önüne geçilmiş olur…
Kombi bakımını yaptırmazsanız;

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846 7 / 24 Hizmet Vermekteyiz.

 Petek Temizleme Ve Fiyatı Samsun

 Petek Temizleme Ve Fiyatı Samsun

Petek temizleme, kombimizin daha iyi ısıtması için  önemli bir ayrıntıdır .

Petek temizleme kimyasalı, kombi tesisatı içerisinde oluşan kirecin, kirin, pasın ve korozyo nun sökülerek temizlenmesini ve aynı zamanda oluşan tıkanıklıkların açılmasını sağlayan kimyasaldır.

Petek temiziği peteklerde ısınma sorunu olduğunda veya bir kısmının sıcak diğer kısmının soğuk olduğu zamanlarda kesinlikle yapılmalıdır. Diğer zamanlarda ise 2 yılı aşmayan sürelerde temizlenmesi gerekmektedir.

Petek içerisinde dolaşan su tekrardan kombi içerisinde arıza meydana getirebilmektedir. Aynı zamanda verimsiz ısınma ve fazla gaz tüketimine karşı peteklerin temizliğinin yapılması büyük önem taşımaktadır.

Petek sayısı, peteklerin konumu ve peteklerin ölçümüne göre 1 saat ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek temizliği uzman personel ve ekipmanla birlikte yapılmalıdır. Temizliğe başlamadan önce tesisat, bağlantılar ve vanalar kontrol edilmelidir. Tüm petekler kontrol edildikten sonra temizliğe başlanır.

Zeki Teknik Servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmetimizle bir telefon kadar yakınız Çağrı Merkezimizle 444 2 846 numaradan  yapacağınız görüşme sonunda 10 yılı aşan tecrübesiyle cihazlarınıza en güzel hizmeti verecek  ekip ardaşlarımız ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Petek temizliği fiyatları diğer firmalara göre daha makul olup zaman zaman kampayalar olmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımızla kaliteli servis hizmeti vermekteyiz.

 Arıston Kombi Bakım Ücreti Samsun

 Arıston Kombi Bakım Ücreti Samsun

Soğuk kış gecelerinin sıcak dostu kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır.

Detaylı bilgi için Zeki Teknik Servis firmamız ile iletişime geçiniz. Teknik donanımlı ve eğitimli ekiplerimiz tarafından başvurunuz sonrasındaki en kısa süre içerisinde gerçekleştirilen tüm bu işlemlerde kullanılan yedek parçalar ve işçilik  firmamızın garantisi altındadır.

Unutmayınız ki, tecrübeli teknik servisler tarafından gerçekleştirilmeyen bakım ve onarım işlemleri uzun vadede daha fazla sorun yaşamanıza neden olabilmektedir. Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize yedek parça, bakım, montaj ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.

.Samsun kombi teknik servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Evlerinizde veya işyerleriniz de ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın tamir ve bakımını Samsun kombi teknik  firmamıza bağlı teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde, itinayla, ve garantili olarak yapmaktayız.

Bu sebeple düzenli bakım yaptırmak son derece önem taşıyor. Sizlerde ilerde yaşanacak sıkıntıların önüne geçmek için firmamızı arayınız. Kombi servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için ilk plandadır.

Kombi bakım fiyatlarımız diğer firmalara göre daha  makul olup zaman zaman kampayalarımız olmaktadır. Kombi Bakım Kampanya fiyatlarımız kaliteli servis hizmeti vermekteyiz.

Pahalı hizmet vermek güzel ve güvenilir hizmet anlamına gelmez bizim Zeki Teknik Servisi olarak  önceliğimiz müşteri mennuniyeti olup 10 yılı aşkın tecrübeli çalışma ,arkadaşlarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Çağrı merkezimizi 444 2 846 bu numaradan arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Arıston Klima Bakım Servisi Samsun

Arıston Klima Bakım Servisi Samsun

Klima yaz kış kullandığımız ve yaz kış bizi mutlu eden ve hayatımızı kolaylaştıran önemli bir cihazdır. 

Klima  gibi cihazların yılda en az bir kere bakım yapılması gerekmektedir. Bakım işlemi sayesinde cihazlarınızın kullanım ömrü uzatılır ve oluşabilecek hasarlar tespit edilmektedir. Önceden tespit edilen arızalar daha oluşmadan engellenmekte ve sizlere yüksek masraflardan kurtarmaktadır.

Klima Bakım Tamir Servisi olarak aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi klimanın iç ve dış ünite fanları düzgün çalışmasına rağmen kompresörün çalışmaması sorunudur. Fanlar düzgün çalıştığına rağmen kompresör devreye girmiyor ise bunun birkaç sebebi olabilir.  

İç ünite ile dış ünite arasındaki kablo bağlantılarında bir temassızlık ortaya çıkmış olabilir. Kompresör motorunun çalışma kondansatörü arızalanmış ya da kompresör motor sargıları hasara uğramış olabilir, kontrol edilmelidir.

Bir diğer sebep ise iç ünite kartının hasar görebileceğidir. İç ünite kartı hasar görmüş ise onarımı yapılmalı yapılamayacak düzeyde bir hasa var ise orijinali ile değiştirilmelidir. Bu konuda uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

İç ünite fanı çalışmıyorsa altında birden fazla sebep yatıyor olabilir. Mesela fan motor kondansatörü arızalanmış olabilir ya da fan motor sargıları arızalanmıştır.

Kart üzerindeki SSR arızalanmış olabileceği gibi kartın kendisi de arızalanmış olabilir ki hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekecektir.

Ariston Klima Teknik Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra arızanın kaynağını bulacak ve doğru yöntemle onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Bir diğeri ise yine kart üzerindeki besleme rölesinin arızalanmış olabileceğidir, kontrol edilmelidir. Ayrıca kartın kendisi de arızalanmış olabilir ki böyle bir durumda orijinal yedek parça değişimi uygulanabilmektedir. Arızanın tam tespiti için uzmanlarımız gerekli çalışmayı gerçekleştirecektir.

Cihazlarınızı 10 yılı aşkın  tecrübemizle ve güvenilir ekip arkaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Bakımını ve tamirini yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.Ariston Klima Bakım Ve Teknik servisi olarak 444 2 846 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Ariston Klima Bakım Fiyatları Samsun 

Ariston Klima Bakım Fiyatları Samsun 

Klima yer değişimi, klima montajı, klima demontajı, klima bakımı ve klima arıza onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sıcak yaz aylarına başlamadan önce klimanız için yaptıracağınız periyodik bakım hizmeti klimanızın daha fazla performanslı çalışmasını sağlamakla beraber sağlığınızı etkileyen faktörlerdende kurtulmanızı sağlayacaktır

Klimanızın bakımı montajı ve yukarıda belirttiğimiz unsurlar teknis servisimiz tarafından  yapılmaktadır. Ve cıhazınız için önemli olup zamanla arıza oluşturmaması içinde gerekmektedir.

Klima Bakım ve Tamir fiyatları yapılan işleme göre degişmektedir. 

Bu yüzden net fiyat vermemiz çok sağlıklı olmayacaktır arızaya göre teknik servis arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Firma olarak kendi sektörümüzde en uygun fiyat garantisini vermekteyiz.

Cihazınızın bakımı ve servisi sonunda 1 yıl garanti vermekteyiz.