Polatlı Bosch Servisi 444 2 846 Zeki Teknik

Polatlı Bosch Teknik Servisi

444 28 46 

Polatlı Bosch beyaz eşya servisi

Beyaz eşya markaları arasında geçmişi dünya çapında kaliteli ürünleriyle 1886 yılından beri bizlere hizmet veren Bosch, ilk olarak Almanya’nın Stuttgart şehrinde Robert Bosch GmbH tarafından kurulmuştur. Elektornik ve mühendislik alanlarında ürün hizmeti vermektedirler. 

Dayanıklı sağlam ürünleri ile yüzyıllardan beri en köklü dev beyaz eşya şirketi olan Bosch  günümüze kadar sanayi tıp ve kişisel olarak kullanılacak bir çok ürün çeşidini kullanımıma sunmaktadırlar.  Beyaz eşyaların dayanıklı alt tüketim mallarından olması beyaz eşyaların uzun süre sorunsuz kullanılması bir çok işte çok önemli iş yükünü alan ve işe yaran cihazlar oldukları için beyaz eşyaların kullanımı herkes ve  bir çok alanda gereklidir.

Beyaz eşyalar dayanıklı olarak üretilir ki uzun süre kullanıcılarını memnun şekilde çalışma performansı sağlasın. Kullanıcıları beyaz eşyanın kullanım özelliklerine dikkat ve özen göstererek kullanması beyaz eşyaların  uzun ömürlü olmasını ve verimli çalışma performansını etkilemektedir.

Polatlı Bosch Teknik servisi olarak her türlü beyaz eşya sorunu arızası için kısa sürede kalıcı ve garantili çözüm önerileri sunuyoruz.  Her kullanılan eşyanın bakımı da mutlaka yapılması gerekir.Beyaz eşyalar ise hem ev hemde iş yerinde oldukça yoğun olarak kullanıldığından dolayı bakımlarının ertelenmeden yapılması gerekir. 

Polatlı Bosch Teknik Servisimizde; çamaşır makinesi tamiri kurutma makinesi tamiri, buzdolabı tamiri,  bulaşık makinesi bakımı tamiri, derin dondurucu arızları tamiri, kombi bakımı kombi tamiri kombi tesisat temizliği klima bakımı tamiri, klima temizliği klima gaz dolumları, klima de montajı ve montaj fiyatları 2019-2020 için  her zaman güven ve kalite ilkesine sadık kalan servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca Kombi Bakım Fiyatları servis numarası içinde bizleri yukarıda yazılı numaradan her zaman arayabilirsiniz.

Polatlı Bosch Buzdolabı Tamir Servisi

Bosch buzdolabı tamırcısı

Buzdolabı olmayan yerde yaşam neredeyse imkansız desek yalan olmaz. Buzdolabı sayesinde tüm besinlerimizi uzun süre bozulmadan saklanmaktadır. Bazı durumlarda veya sistematik sebeplerden kaynaklı bir durum olabilir. Buzdolabı soğutma görevini yapamıyor ise hemen paniğe kapılmayın veya acele rast gele servisleri aramanıza gerek yok.  Nofrost buzdolabı  dondurucu bölgesi ve alt tarafında soğutma olmuyor kötü koku oluşmuşsa soğutma görevini tam anlamıyla yerine getirmiyordur. 

Buzdolabı fişi çekilir. Hava şartlarına göre bu durum değişim gösterir. Eğer kış mevsiminde iseniz buzdolabını 2 gün boyunca çalıştırmıyorsunuz. Yaz mevsiminde iseniz buzdolabı fişi çekilmiş ve kapıları açık vaziyette bırakılırsa soğutma problemi eğer altında başka nedenler yatmıyorsa bu yöntem % 100 işe yaradığını bizzat göreceksiniz.

Bu işlemden sonra az da olsa soğukluk verdiğini hissedeceksiniz. Bu işlem olduğu zaman bu yukarıda belirttiğimiz yöntemle buzdolabı motorunda veya başka bir yerinde arızası yoksa bu yöntem buzdolabında tekrar soğutmaya başlayacaktır. Beko beyaz eşya servisi İzmir olarak da bizleri her durumda arayabilirsiniz.

Polatlı Bosch Klima Bakım Tamirci Servisi

Bosch klima bakım servisi

Klimaların kullanımları son derece pratik kullanışlı olmalarından dolayı klimaların kullanımı her yerde karşımıza çıkmaktadır. Klimaların yaz ve kış kullanımları yoğun kullanımlara maruz kaldıkça bakım ve temizliklerinin de aksatılmadan yapılması gerekir ki çalışma esnasından yarı yolda bırakmaması için oldukça önemli bir ayrıntıdır.  Bazen klima temizliğini kendimiz evde nasıl yaparız sorusu aklımıza gelmiştir. Evde klima temizliği nasıl yapılır gelin sizinle detaylı olarak paylaşalım.

Klimanın kenar kısımlarından tutarak yukarı kaldırılır. Biraz sert ses çıkarsa endişelenmeyin. Kapak açıldıktan sonra ön tarafında 2 adet plastik parçalar var bunları yavaşsa yerlerinden çıkarıyoruz. Bu parçaları elimize aldığınızda göreceksiniz ki üzerinde ki toz ve kirlenme düşündüğünüzden daha fazla çıkacaktır. Bu klima temizliği için 100 ve 150 tl ödemenize gerek yok. Bu çıkarılan filtreleri küvetin veya geniş bir kabın içerisine koyarak duş ve musluk altında detaylı olarak temizlenmektedir.

Klima bakım ve temizliği ne kadar düzenli yapılır sa klimadan alınan performans kullanıcıyı o kadar çok memnun bırakacaktır.  2019 – 2020 Klima Bakım Fiyatları: İnverter Klima; 90 TL ve 200 TL arası değişmektedir. Split Klima; 80 TL ve 250 TL arası değişmektedir. Diğer tip klima çeşitleri ise; 100 ile 300 TL arası değişmektedir. Klima bakımları temizliği gaz dolum fiyatları montaj de montaj fiyat ve detay bilgisi için haftanın her günü pazarları dahil her zaman açık servisimizi her zaman arayabilirsiniz.  Bu arada sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz Polatlı AEG servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.