Macunköy Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası 444 28 46

Macunköy Elektrikçi Ustası Elektrik Uydu Arıza Tamir Servisi Ankara

444 2 846

Macunköy’ün her noktasına servis hizmeti sağlayan ustalarımız evlerinizde ya da iş yerlerinizde mevcut olan elektrik tesisatlarında arıza yaşamanız durumunda her gün hizmetinizdedir. Elektrik arızaları kısa süre içerisinde çözülmesi gereken sorunlardır. Evinizde uzun sürekli elektrik arızasından dolayı elektrikleri kullanamadığınızı varsayalım.

Elektrik tesisat arızası

Elektrik arızasından dolayı evde ki elektrik kullanımı tamamen engelleneceği için ne beyaz eşyalar çalışır ne herhangi başka bir elektrikli cihaz. Bir müddet sonra telefonların şarjı bitince doldurmak bile mümkün olmayacağı için bir çok konuda zorluk yaşayacaksınızdır. Buzdolabı arızası gibi uzun süreli elektrik arızaları da dolabın çalışmasını engelleyeceği için dolap içerisinde yer alan yiyeceklerin erimesine neden olacaktır.Sürekli sigorta atma gibi arızalarda beyaz eşyaların zarar görmesine neden olacaktır.

Prizlerden gelen yanık kokusu ya da kıvılcım yangına neden olabilecektir. Kısacası her türlü elektrik arızası tehlike arz ettiği için ve müdahale edilmediği taktirde yüksek meblağlı sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza neden olacağı için kısa süre içerisinde alanında uzman bir ustadan yardım almak gerekir.

Elektrik tesisatında arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Mamak Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Macunköy Su Tesisatı Kanal Açma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma Ankara

Evlerde en çok can sıkan arızalar su tesisatı arızalarıdır. Su tesisatında arıza yaşamak evi su basma tehlikesi içerdiği için genelde bir çok masraf çıkarır. Ayrıca arıza durumunda vana kapatılması gerektiği için evde en çok kullandığımız şey olan suyun kullanımı engellenmiş olur.

Su tesisatı arızalarını sıralayacak olursak vanadan su akması, su kaçağı, musluk kırılması, musluktan su kaçağı, borulardan su

Macunköy Su kaçağı tespit

kaçağı, delinmiş borular gibi daha bir çok çeşit arıza mevcuttur. Bu en genel yaşanılan arızaların tamirlerini işinin ehli ustaların yapması sizin açınızdan da oldukça önemlidir. Örnek verecek olursak su kaçağı tespiti için çağırmış olduğunuz usta eski usül duvar ya da seramik kırarak kaçak bulma yöntemini kullanırsa sizin için oldukça masraf çıkarılmış olur ayrıca daha sonrasında o bölgelerin toparlanması ve ortaya çıkan görüntü sizirahatsız eder.

Yeni nesil su kaçağı bulma işlemleri bir cihaz yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Bu sayede evinizde hiçbir tadilat gerektiren işlem uygulanmadan sadece sorunun olduğu bölge bulunarak oraya yoğunlaşılır. Ustalarımız cihazlarıyla kaçakları bularak sorunlarınızı gidermektedir. Bu gibi sorunlar yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız İncek Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Macunköy Diafon Sigorta Pano Avize Montaj İnternet Hattı Tamircisi/Dükkanı

Diafonlarda en çok yaşanan arızaların bazıları şu şekildedir; bir dairenin ziline basılmasına rağmen aynı anda birçok dairenin zilinin çalması, dairelerin zilinin çalmaması ya da otomatiğe basıldığı halde kapının açılmaması gibi sıralanabilir. Bu tarz arızaların en büyük sebebi genelde binanın inşaati sırasında diafonların çalışmasını sağlayan beyin diyebileceğimiz santralin uygun olmayan nemli bölgelere yerleştirilmesidir.

Nemli bölgede kalan santral bir müddet sonra tepkimeler göstererek arıza verecektir. Bu nedenle bu tarz arızaların yaşanmaması için santralin koyulduğu yer dikkatli seçilmelidir. Diafonlarda arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Cevizlidere Elektrikçi ve Su-Sıhhi Tesisat Ustası  hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.