Konak Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi Konak

7/24 Arıza kaydı bırakacağınız telefon numaramız

0553 794 18 78

Konak Ariston Teknik Servisi 

Konak Ariston Tamirci Servisi

 

Ariston Kombi ve Klima Bakım Tamir Servisi

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve bizlerin zamanla değişen istek ve arzuları yeni tasarımlı nitelik ve nicelik bakımından değişiklik ve yenilikler sürerek günümüze kadar gelmiştir. Yılın her gün ve saati bizlere sıcak suyu tek dokunuşla veren kombilerin doğru zamanlarda doğru firmalara revizyon işlemlerinin yapılması kombilerin hem daha yüksek performanslarda çalışmasını sağlarken hemde kullanım ömürlerini artırmış olacağınızı lütfen unutmayın.  Ariston Kombi ve Klima Bakım Tamir Servisi ile sizlere en iyi hizmetleri eksiksiz sorunsuz ve kusursuz olarak sunmaya yıllardır taviz  vermeden devam ediyoruz. Kombi bakımında neler mi yapılır? cihazın tozları temizlenir. Kalorifer ve sıcak su filtreleri temizlenir. Fan sökülüp kimyasal ilaçla temizlenip yağlanması gerekir. Genleşme tankında ki gaz oranı ölçülüp eksikse gazı basılmalıdır. Çakmak ayarlarının yapılması ve Ntc termostatlar değerleri ölçülüp özelliğini yitirmiş NTC’ler değiştirilmelidir. Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli. Kombinin müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmesi siz değerli müşterilerimizin yüzünüzde ki tebessüm ve güveni görmek için işimizi disiplin ve titizlikle ezenle yapıyoruz. Ariston Kombi ve Klima Bakım Tamir Servisi  olarak sizlere kaliteden taviz vermeden en iyi hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca sizlere Konak Maktek Kombi Servisi  hizmetleri de sunuyoruz.

 

Ariston Kombi Teknik Servisi ve Petek Temizliği

Kombi bakımları ne derece önemli ise petek temizliği işlemi de bir o kadar önem arz etmektedir. Yılda en az 1 kere yapılması gereken petek temizliğini ihmal etmek daha büyük faturalar ödememize sebep olmaktadır.  Ariston Kombi Teknik Servisi ve Petek Temizliği petek temizliği sayesinde petek içinde ki kirli su çamur tortu kireç pas su taşı gibi cisimler %100 arınarak derinlemesine temizliği yapılır. Temizliği yapılan peteklerde duvarda is lekesi veya kombi derecesi yüksek olmasına rağmen istenilen ısıyı bir türlü vermiyor mu? Her biri alanında uzmanlaşmış deneyim ve tecrübe sahibi teknisyenlerimiz sayesinde kombilerdeki bakım revizyon işlemleri ve petek temizliği işlemleri özenle titizlikle yapılmaktadır. Ariston Kombi Teknik Servisi ve Petek Temizliği firmamızı her gün arayarak teknik bilgi ve destek alabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere Karşıyaka-Çiğli Fellini Kombi Servisi  hizmetleri yanında   Gaziemir-Bayraklı Maktek Kombi Servisi  hizmeti de sunuyoruz.

Bir önce ki makalemiz olan Bornova Maktek Kombi Servisi  yazımıza ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

İzmir de Kombi bakımı ve tamiri servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Konak, Çankaya, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol