Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri 444 28 46

Kombi Bakımı Tamir Servisleri

Her Türlü Kombi Bakımı Tamiri İçin bizi Arayabilirsiniz.

444 2 846

Kombi Bakım Tamir servisleri

Kombi Bakım Tamir servisleri

Kombiler, bireysel kullanıma yönelik sistemle çalışmaktadır. Sıcak su temini en iyi şekilde karşılayan kombiler cihaz içindeki boyler veya ani su ısıtıcısı ile sağlanır. Ayrıca pilot alevli ve elektronik ateşlemeli tipleri vardır. Kombiler elektrik-su- gaz üçlüsü ile çalışmakta olup kışın peteklerin devreye girmesi ile de bulunduğu ortamı istenilen sıcaklığa en kolay şekilde ulaştırmaktadır.

Hermetik Tip Kombiler : Açık yanma odası bulunmayan kombiler. Hermetik olarak  tabir ettiğimiz cihazlar  bacaya ihtiyaç göstermediklerinden yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır. Ayrıca Mitsubishi klima servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Kombi bakım onarım merkezi

Kombi bakım onarım merkezi

Bacalı Tip Kombiler : Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar.

Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Banyolar ve hacmi 8m3’ten az olan yerlere kombinin konulması uygun değildir.  Kombi satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar:

Kombi bakımı ve kullanımı için tüm yetkili firmalardan bilgi ve görüş alınız. TSE, CE, ISO 9002 standartlarına sahip olup olmadıklarını detaylı araştırınız. Cihazlar için verilen garanti şartlarını detaylı biçimde inceleyiniz. Kombinin yanma ve ısınmak tasarruflarını kıyaslama yapmayı unutmayın.

Kombinin çalışır vaziyette olması için gayret gösteriniz. Kombiyi eğitimli yetkili bayi ustalarına montajını ve bakımını tamirini yaptırınız. Kombide ki sıra dışı gözlenen her durum için alanında uzman tecrübe ve bilgi sahibi uzman servislerden destek alınız.

Kombi Bakım Tamir Servisleri olarak her marka model kombi bakımı ve tamiri için uzman servisimizden destek alabilirsiniz. Kombi Bakım Tamir Servisimiz de bakım ve tamirini yaptığımız bazı markalar: DemirDöküm,ECA, Baxi, Baymak, Beko, Ariston, Airfel, Auer,Ferroli, Buderus, Alarko, Baykan, Viessmann, Protherm, Vestel, Vaillant, Bosch, Arçelik,Süsler  vb. marka model kombi bakımı ve tamiri için 1 yıl garanti süresi veriyoruz.

Kombi Bakım 2019 Fiyatları

Kombi bakım onarım merkezi

Kombi bakım onarım fiyatları

Kombi kullanımı ve bakımları gerektiğinde arıza tamirlerinin giderilmesi için uzman bilgisine ihtiyaç duyarız. Kombiler yıl boyu sürekli durmadan çalıştığı için sorunsuz şekilde çalışma performansı için bakım periyotlarının aksatılmadan yapılması son derece önemlidir. Zamanında doğru metotlar uygulanarak yapılan kombi bakımı sayesinde uzun süre verimli şekilde kullanmamızı sağlar. Kombi bakımları ve kombi bakım fiyatları hakkında detaylı ve tam bilgi için bizi yukarıda yazılı numaradan arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları 2019 fiyatları için en hesaplı fiyat garantisi ile sizlere haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Her elektronik cihazlarda olduğu gibi kombilerde de düzenli bakımların yaptırılması gerekmektedir.Kombiler, hem kalorifer tesisatına hem de mutfak ya da temizlik için sıcak su sağlaması doğal olarak yoğun bir çalışma performansı göstermektedir.

Kombi bakım ücretleri 2019-2020

Kombi bakım ücretleri 2019-2020

Sürekli çalışma halinde olan kombi cihazlarında zaman içerisinde performans azalmaları görülmektedir. Performans düşüklükleri hem çalışma hızının yavaşlamasına hem de enerji yakıtının çok harcanmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle Türkiye de  en çok tavsiye edilen kombi bakım tamir servislerinden olmak için durmadan kendini yenileyen geliştiren firma olarak gayretle çalışıyoruz.

Kombi Bakım Servisimizden destek almanız durumunda sizlere kısa sürede dönüş yapan firmamız  sizlere % 100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.  Kombi bakımının yapılması ve yakıt israfının minimuma indirilmesi için önemli etken rol oynamaktadır. Kombi bakımı ile orantılı olarak petek radyatör temizliğini gerektirmektedir. Petek radyatör temizliği nedir ve nasıl gerçekleştirilir?
Petek radyatör temizliği, kalorifer tesisatındaki boruların temizlenmesine dayanan bir işlemdir. Zaman içerisinde petek tesisat içerisinde biriken çamur tortu kireçlenme su taşı balçıklanmaya sebep olan vb. nesnelerin temizlenmesi peteklerin düzenli olarak ısınması çalışması için bir bakıma gerekli işlemdir. Kombi bakım fiyatları için en güncel en hesaplı bütçenizi zorlamadan sizlere piyasa fiyatlarından daha uygun fiyatlar ile  kombi bakımını garantili olarak yapıyoruz.  İmmergas kombi klima servisleri için de bizleri her zaman yukarıdaki numaradan arayarak ulaşabilirsiniz.

Kombi ve Petek Tesisat Temizliği Servisi

Kombi petek temizleme servisleri

Kombi petek temizleme servisleri

Kombi ile bağlantılı olarak çalışan peteklerin çalışması kış mevsimine geldiğinden petek temizliğini kışa girmeden hemen önce yapılması peteklerden beklenen verimin alınması için ilk aşama demektir. Petek tesisat temizliği özel makineler ve özel TSE belgeli ilaçlar ile temizlenmesi peteklerden beklenen ısı veriminin gerçekleşmesi için önemli bir işlemdir. Kombi bakımı ve petek temizliğinin düzenli olarak yapılması kullanılan kombi ve peteklerden istenilen performansı fazlasıyla alacağımız anlamına gelir.

Kombi Petek Temizliği için sıradan rast gele yerlere giderek zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. İşinde uzman ve tecrübe sahibi firmalardan alınan hizmet size güvence ve garanti vereceği için işinin ehli kişilerden ve servislerden destek almanız işinizi her bakımdan kolaylaştıracaktır.

Kombi bakımı yılda en az iki kere yapılması uzmanlar tarafından belirlenen ölçüdür. Petek temizliğini de yılda en az bir kere yaptırılması peteklerin sağlıklı çalışmasında en önemli etkenler arasındadır.

Petek temizliği ne zaman ve nasıl yapılır sorusunun yanıtı için yukarıda yazılı numaradan haftanın 7 günü aralıksız saat 08:00 -22:00 aralığında arayarak detaylı bilgi ve görüş alabilirsiniz. Kombi tesisat temizliği iç ve dış boruların temizliği için uzman servislerden deneyim tecrübe sahibi ustalardan destek almak her bakımdan kazançlı bir durumdur.

Petek temizleme fiyatları için piyasa fiyatlarının daha altında ve garantili petek temizliği için Kombi ve Petek Temizliği servisimizi aramanızı tavsiye ediyoruz.  Kombi yılın 365 günü aralıksız çalışması kombinin kullanım ömrünü ve düzenli çalışmasını olumsuz etkilemektedir. Bu dezavantajları avantajlara çevirmek için kombi bakımını ve petek radyatör temizliğini düzenli olarak uzman kişiler tarafından yapılması artı avantaj sağlar.  Ankara petek temizliği fiyatları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Kombi Ana Kart Tamir Servisi

Kombi anakart tamir firmaları

Kombi anakart tamir firmaları

Kombiana kart tamiri nasıl yapılır veya ana kart tamiri arızası nasıl anlaşılır sorusuna gelince kombide oluşan arıza durumu sonrasın da kombi kullanıcı uzman servisinden yardım alınarak sorunun kaynağının tespitinin yapılması için yardım alınır ve sorunun kaynağı olarak anakart görülür ise kart önce teste alınır. Anakart kombide en önemli parça konumunda olduğundan dolayı maliyet açısından da düşük bir parça konumunda değildir.

Anakart’ın arıza yapması durumunda kombideki tüm fonksiyonlar devre dışı bırakırken kombi kullanıcısı için de bu sorunun kısa sürede en iyi şekilde halledilmesi istenmektedir. Anakart arızası için durumlarda arıza durumuna bağlı tamir uygulaması da yapılabilir. Lakin bazı durumlar anakart’ın tamiri için uygun olmaz bunun için yeni anakart alınması uygun görülebilmektedir. Anakart tamiri yeni anakart almaktan daha uygun maliyetlerde olduğu için  anakart tamiri ilk izlenen yoldur.

Anakart tamiri için de garanti verilmesi, kartın tamiri ile kombinin eski verimli düzende çalışmasına vesile olduğu için anakart tamiri yeni anakart alımından daha çok talep görmektedir. Ayrıca Pendik Petek Temizleme Firmaları olarak da sizlere kombi bakımı ve petek temizliğinde en iyi hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

Petek/ Radyatör Temizleme Servisleri

Petek temizliği servisi

Petek temizliği servisi

Petek temizliği işlemi peteklerin rasta gele sökülerek su ile temizleme işlemi değildir. Petek içerisinde biriken kireç çamur su taşı zaman içerisinde balçıklanmaya yol açtığı için petek içerisinde tıkanmaya sebep olduğundan  kombideki ısı ayarı ne derece yükseltilirse yükseltilsin beklenen ısı verimi karşılanmaz. Petek / Kalorifer temizliğini TSE belgeli ilaçların ve özel petek temizleme makinelerinin aracılığı ile yapılması petek ve kaloriferlerin derinlemesine temizlemesi için önemli bir işlemdir.

İşinde uzman tecrübeli ve yetenekli teknisyenlerimiz ile en iyi hizmeti almanız için elinden gelen tüm imkan ve hizmetleri sizler için sunuyoruz. Petek / Radyatör Temizleme Servisleri olarak sizlere % 100 müşteri memnuniyeti içerisinde hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.  Her türlü garantili en iyi petek temizliği için bizi firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

 

Ankarada Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar Semtleri Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir Semtleri Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar geneli hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur Mahalleleri Kombi Arızası/Arızaları Anakart Tamiri  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri