Samsun Kombi Hata Kodu - Arıza Servisi

Karşıyaka Kombi Bakım Tamir Servisi İzmir 444 2 846

Karşıyaka Kombi Tamir Servisi 

444 2 846

Karşıyaka kombi tamir servisi için 444 2 846 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Altıntepsi kombi bakım tamir servisi

kombi bakım tamir servisi

Kombilerimiz uzun yıllar kullandığımız yaz kış destekçimiz olan evimizin ve iş yerimizin ısıtmasında ve su ısıtmasında bizlere kolaylık sağlayan bugüne kadar iyi ki icat edilmiş dediğimiz cihazlardan biridir.

Bazen varlığını pek umursamasak da yokluğunda, ufakta olsa bir arıza yaşadığımızda hayatımızda ne kadar önemli bir konuma sahip olduğunu anlamış oluruz.

Bir düşünelim. Kombimiz arızalanırsa ne olur? Eğer yaz mevsimindeysek sıcak su kullanımında sürekli olarak ketıl ve benzeri cihazlarla ya da ocakta su kaynatarak ihtiyacımızı karşılamaya çalışırız. Fakat ketıl gibi cihazlar elektrik faturanızın kabarmasına neden olabilir. Eğer sıcak suya bir de duş için ihtiyaç duyuyorsak işimiz çok zor. Ilık suyla duş keyfini unutun derim.

Bir de kış mevsimin de olduğumuzu düşünelim. Haliyle havalar soğuk denizden gelen soğuk rüzgârların da etkisiyle evlerimiz de üşüyeceğiz. Günümüzde elektrikli cihazlar mevcut olduğu için onlarla ısınmayı düşünebilirsiniz. Fakat ketıl da ki durum burada da söz konusu.

Kombi tamir Servisi

Yani faturaların kabarıklığı soğuk kış günlerinde ceplerinizi yakacaktır. Elektrikli ısıtıcılarla aynı anda her odanın ısısını aynı tutmak mümkün değildir. Bir oda sıcak bir oda soğuk olursa soğuktan kaynaklanan vücut direnci düşüklüğüyle hasta olmanız çok olası bir durumdur. Bir de bunun yine yazın olduğu gibi kışında duşta sıcak su ihtiyacı durumu oluyor.

Sonuç olarak bu gibi durumlarla karşı karşıya kalıp bir çok sorun çekmek yerine kombinin bakımını yaptırarak sorunları başlamadan bitirmek en doğrusudur. Hem enerji israfından hem de fuzuli masraftan kurtulmanıza neden olur.

Tabi ki bu cihazların tamir ve bakımını yaptırmanın önemini anlatmışken doğru kişiye yaptırmanın da önemine değinmek gerekirse pek fazla tecrübesi olmayan bir ustayla bu işin eğitimini almış tecrübeli usta arasında epey fark bulunmaktadır. Bizim de işinin ehli ustalarımız sizi mağdur etmemek için işini en iyi şekilde yapıyor ve size her konu da yardımcı olmaya çalışıyor.

Karşıyaka da bulunan kombi tamir servisimiz kombi arızalarınızda kombi bakımlarınız da her zaman hizmetiniz de olup aynı gün hizmet servisiyle memnuniyetinizi sağlıyor.

 Ayrıca firmamız Şişli Buzdolabı/Çamaşır Makinası Servisi/Tamircisi hakkında oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Karşıyaka Kombi Tamir Servisi Ücretleri

Kombi bakım Servisi

Kombi tamir servisi ücretleri kombinizde ki arızanın büyüklüğüne parça değişiminin olup olmamasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her arıza kombimizi kullanmamızı engelleyebilir fakat bu arızaların hepsi aynı olmadığı gibi ücretleri de aynı değildir.

Kombi de çok büyük bir sorun olmadığı sürece yüksek meblağlarla karşı karşıya kalmanız bizim servisimiz de mümkün değildir. Ustalarımız gereken tamiri ve gerektiğin de parça değişimi yaptıktan sonra hizmetin karşılığı kadar ücret talebinde bulunacaktır.

Emeğinin karşılığından fazlasını talep eden ustalar günümüz de mevcut fakat bizim ustalarımızın çalışma prensibi emeğinin karşılığını alma doğrultusunda olduğu için gönül rahatlığı ile çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakabilir usta talebin de bulunabilirsiniz.

Uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye çalışan ustalarımızın hizmetinden yararlanmak için 444 2 846 numaralı telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak her konu da bilgi alarak kayıt bırakabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Diyarbakır İndesit Servisi hakkında bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Karşıyaka Kombi Bakım Servisi Ücretleri

Kombi bakımı kombinin çalışmasında etkili bütün parçaların pas kir ve çalışır durumda olup olmadığının kontrolü işlemidir. Paslanmış artık çalışması mümkün olmayan bir parça tespit edilirse bu parça tamir edilir ya da gerekirse yenisiyle değiştirilmelidir.

Kombinin bakımından sonra kombiniz kış ayarında çalıştırılır ve peteklerde ki sıcaklık artışı kontrol edilir. Eğer bir sorun varsa petek temizliği de kombi bakımı ile birlikte yapılır. Bakım sırasında yapılan işlemler şu şekilde sıralanabilir;

  • Kombinin filtresi yerinden çıkarılarak kirden pislikten arındırılır
  • Kombi bacalı tip bir kombi ise bacasının çekiş kontrolünü yapan limit sensörü kontrol edilir
  • Kombi yoğuşmalı kombi ise yoğuşma su kazanı kontrol edilir
  • Kombiden kaloriferlere sıcak suyun gidişini sağlayan borularda bulunan filtrenin temizliği yapılır
  • Brülör temizliği yapılır
  • Bar basıncı ideal seviyeye getirilir
  • Peteklerden kombiye dönen hatta bulunan kir ve pislik tutan parçaların temizliği yapılır
  • Kombi de su sızıntısı olup olmadığı kontrol edilir
  • Elektrik bağlantıları kablolar kontrol edilir
  • Parçalarda ki paslanma durumu kontrol edilir paslanma söz konusu olan parçalar temizliği sağlanıyorsa temizlenir ya da gerekirse değiştirilir.

Kombi bakımın da fark edilen bir sorunun çözümünden önce ve ya değiştirilmesi gereken bir parça fark edildiğinde bu durumun bilgisi ustalar tarafından müşteriye aktarılır. Müşteriler kombinin arızalarının giderilmesini ya da parça değişiminin yapılmasını kabul ederse gerekli işlemler yerine getirilir. Değişimi yapılan parçalar bir yıl garantilidir.

Kombi bakım ücretleri 100 liradan başlayıp kombinin tipine göre değişkenlik göstermektedir. Bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız daha sonrasında oluşan arızalarda daha yüksek meblağlar ödememeniz açısından oldukça önemlidir.

 Ayrıca Kombi Teknik servisi hakkında önceki yazılarımızda detaylı bir anlatım yaptık tıklayarak okuyabilirsiniz.

Karşıyaka Kombi Servisleri

Kombi bakım

Kombiniz gürültü mü yapıyor, kombiniz çalışmıyor mu, kombinizden su mu akıyor, sıcak suyu açtığınızda peteklerde gereğinden fazla ısınma mı oluyor, kombinizde ateşleme sorunu mu var bu ve buna benzer bir çok sorun için alanında uzman eğitimli ve deneyimli ustalarımızla hizmetinizdeyiz.

Ustalarımız yaptığı hizmet sonrasında size yapmış olduğu hizmet hakkında bilgi verip servis faturanızı vermektedir. Tamirleri yapılan parça değişimi olan cihazlara yeni takılan parçaların bir yıl garantisini vermekteyiz.

İşini en iyi şekilde yapan ustalarımız bir çok konuda size yardımcı olacaktır. İşini hakkıyla yapan beni mağdur etmeyecek bir usta arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerden olumlu dönüşler alan servislerimiz hala da bir çok müşterimizi memnun etmeye devam etmektedir.

Uzman ekibimizden yardım almak ve usta talebinde bulunmak için sabah 08.00 akşam 22.00 saatlerinde çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilir her konu da çağrı merkezi arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sizi memnun etmek için buradayız.

Ayrıca firmamız Zeytinburnu Beyaz Eşya Buzdolabı Servisi hakkında bir içerik yazımız bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Karşıyaka Kombi Teknik Servis

Yayla mahallesi kombi tamirci servisi

kombi tamirci servisi

Karşıyaka kombi teknik servisimiz kombilerinizin her türlü arızasını gidermek için hizmetinizdedir. Kombiniz su ısıtmıyor olabilir bu durum bar basıncının 1.5 altına düşmüş olmasından kaynaklanabilir, kombiniz su akıtıyor olabilir bu içerisin de ki parçalarda bir su kaçağı olabilecek açıklık oluşmasından kaynaklanabilir kaloriferlerin tesisatına olması gerekenden fazla miktarda su eklemenizden kaynaklanabilir, kombiniz çok gürültülü çalışıyor olabilir bu durum fan motorunda oluşan bir arızadan kaynaklanıyor olabilir ya da haznesin de bulunan su da hava bulunduğu için olabilir.

Her sorunun bir çok farklı nedeni olabileceği için bu işten anlayan uzman birisine kombinizi teslim etmeniz en doğru seçenektir.

Kombinizin çalışmasında bir tuhaflık fark ettiğiniz zaman ilk olarak kullanım kılavuzuna başvurmanız yapamayacağınızı anladığınız bir durumsa uzman bir kişiye başvurmanız ve başvuracağınız kişi ve firmaların da işlerin de iyi olması hem sizin açınızdan hem de cihazınızın sağlığı uzun süre kullanımı açısından oldukça önemlidir.

Yanlış yapılan tamir ve yönlendirmelerden kaynaklanan sorunlar büyük masraflara yol açacaktır. Yanlış yapılan en ufak bir işlem bile kombinizi kullanılamayacak bir hale getirerek yeni kombi almanıza neden olabilir. Bu nedenle her önümüze gelen servise güvenmemeliyiz. Karşıyaka kombi teknik servisi olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmiş bulunmaktayız.

Ayrıca firmamız Sultanbeyli Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Tamircisi hakkında detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tılayarak okuyabilirsiniz.

 Karşıyaka Kombi Arıza Tamir Servisi

Kombi bakım onarım merkezi Kısıklı

Kombi Beyaz Eşya Servisi

Kombilerin arızaları hemen tamir edilmediği sürece günlük yaşam da bazı aksaklıklara belli başlı sorunlara neden olabiliyor. Bir aksaklık yaşayınca devamında da aksaklıklar yaşayacağımız için bunlar başımıza gelmeden kombilerin bakımını yaptırmak oldukça önemli bir konudur.

Diyelim ki bakımını yaptırdık fakat yine bir sorunla karşı karşıya kaldık. Kendi başımıza halledemeyeceğimiz bir arızayla karşılaştığımız zaman yapmamız gereken şey en yakın ve en iyi tamir servisini aramak olacaktır. Bu durum da Karşıyaka kombi arıza tamir servisi olarak aynı gün hizmetimizle sorunlarınızı gideriyoruz.

444 2 846 telefon numaramızı arayarak bilgi alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Tamircisi hakkında bir içerik yazımız bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

KOMBİ Servisi hizmitini İstanbul’un 39 ilçesine KOMBİ Tamir  Hizmeti Vermekteyiz.

Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir.

Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da KOMBİ Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; 

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı,  Sırameşeler,  Gülbahçe, Koğukçınar,  Alemdar,  İhsaniye,  nilüfer  Demirci, Altınşehir,  Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü Konak, Beşevler

Antalyada KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit KOMBİ  Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada KOMBİServisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Baymak Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Klima KOMBİ Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada KOMBİ Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

KOMBİ Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmetinin yanında verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız KOMBİ markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint