Beyaz Eşya Tamir Merkezi

Karşıyaka İzmir Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587

Acil beyaz eşya tamiri servisi için hemen Arayın

444 9 587

Karşıyaka Beyaz Eşya Tamir Servisi

Karşıyaka uzun süredir hizmet veren servisimiz beyaz eşya arızalarına garantili çözümler üretmektedir. Beyaz eşyalarımız zaman içinde parçaların aşınması ve bozulması sonucu arızalar meydana getirmektedir. Beyaz eşyaların arızaların önüne geçebilmek için bütün cihazların bakımlarına ve kullanım şartlarına uyularak kullanımı cihazın daha uzun süre kullanımı için önemlidir.

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların çoğunluğu beyaz eşyaların kullanım hatalarından meydana gelmektedir. Arızaların daha az görülmesi ve cihazın daha uzun yılları kullanabilmek istiyorsanız cihazlar kullanım şartlarına uygun kullanılmalı ve program seçimleri doğru yapılması gerekir. Beyaz eşya tamir bakım servisimiz her tür cihaza garantili ve güvenli hizmet vermektedir.

Karşıyaka İzmir Beyaz Eşya Servisi Tamircisini 444 95 87 numaralı telefondan arayarak hizmet imkanı bulabilirsiniz. Hizmet veren ustalarım tecrübeli ve işini bilen profesyonel ekipten oluşmaktadır. Tamir ve bakım yaptırdıktan sonra servis fişi almanızı tavsiye ederiz. Servis fişi alarak sonradan oluşabilecek aynı yerden arızalar için güvenle yeniden hizmet alabilmek için gereklidir. Çiğli Çamaşır Makinesi Tamircisi ile arayarak hizmet alabilir en yakın yerden hizmet alabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Buzdolabı Tamir Servisi

arçelik-beyaz-esya-tamiri-kültür-antalya

Karşıyaka Buzdolabı Tamir Bakım Servisi

Karşıyaka Buzdolabı Tamir servisi İzmir in tüm ilçelerine hizmet vermekte ve hizmetinde kaliteden ödün vermeden garantili hizmet kapsamında değişilen parçalar veya yapılan iş için 1 yıl garanti vermektedir.

Buzdolabı arızaları arasında buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabı gaz dolum fiyatı, buzdolabı fanı çalışmıyor, buzdolabı motoru gürültülü ses çıkarıyor, buzdolabı kapak arızaları gibi tüm arızasında servisimizi güvenle arayarak hizmet alabilirsiniz.

Buzdolabının arıza göstermesine neden olan buzdolabının fazla yiyecek ile doldurulması veya yanlış yerleştirme sonrası buzdolabında soğutma arızası meydana gelir. Buzdolabının ana çalışma sistemi cihazın derin dondurucu bölmesinde gerçekleşir. Buzluk bölümünün fazlaca doldurulması sonucu buzdolabı motoru yorulur ve cihaz gereğinden fazla motoru çalıştırmaya başlar.

Buzdolabı motorunda fazla çalışma sonrası buzdolabında soğutma derecesi bir anda yükselir. Bu durumda buzdolabının motoru ısınmaya başlar ve gereğinden fazla soğutma sonrası karlanma ve buzlanma meydana gelir. Bir müddet sonra buzdolabı motoru yorulacak ve kendini durduracaktır.

Buzdolabınızın daha uzun süre alındığı günkü gibi aynı performansta kullanımını sağlamak istiyorsanız buzdolabının yanlış ve aşırı malzeme yüklememeye ve cihazın bakım ve temizliğine özen göstermeniz gerekir. Buzdolabı temizlik ve bakımını yılda bir kez fişini çekerek bakım yaptıktan sonra fişini geri takmanız işe yararacaktır. İzmir Çiğli Beyaz Eşya Servisi en sıkıntılı süreçlerde  dahi hızlı ve güvenilir hizmet ile siz müşterilere hizmet sunmaktadır.

Karşıyaka Çamaşır Bulaşık Makinası Servisi

Çamaşır ve bulaşık makinelerimiz de yine günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız cihazlarımız arasında yer alan olmazsa olmaz cihazlarımız arasındadır.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinin arızaları arasında suyu almama, suyu boşaltmama gibi sorunlar sıkça karşımıza çıkar. Çamaşır makinesinde kazanın düşmesi, kazanın dönmemesi, iyi durulamıyor, çamaşır makinesi iyi sıkmıyor gibi arızalarda teknik tamir servisimiz her zaman garantili hizmet sunmaktadır.

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarında yine bulaşıkların doğru düzenlenmeden yerleştirilmesi veya gereğinden fazla yüklenmesi nedeniyle veya deterjan seçimlerindeki yanlış kullanımlar, cihazın yanlış yıkama ayarında programlanması gibi yanlış seçimler sonucunda cihazlarda arıza daha çok meydana gelir.

Elektrik almıyorsa besleme kablosu yada fiş arızasından kaynaklanabilir. Programın aygıtı arızalanmıştır. Suyun tazyiki uygun olmayabilir eğer tazyik az ise yine bu durumda suyu alamaz. Çamaşır makinesine giden musluk arızalanmış veya çeşmede arıza söz konusudur. Makineye gelen şebekede yeterli su akışı olmadığı için suyu almaması doğaldır. Su musluğunun kapalı mıdır kontrolü sağlanması gerekir.

Çamaşır makinesi besleme hortumu kırılmış yada tıkanmış olabilir. Alt haznede su birikiyorsa yine makine devamlı suyu alıyorsa su seviyesinde bir sorun söz konusudur. Elektrikli muslukta veya makine su geçiş yollarında yeterli su geçişi olmadığı için yine bu arızalar oluşmuş olabilir. Samsung tamir servisi olarak da servisin makalesine tıklayarak hizmetler hakkında bilgi alınabilir.

İzmir Bulaşık Makinesi Teknik Tamir Bakım Servisi

Karabağlar derin dondurucu buzdolabı tamir servisi

Bulaşık makinesinde iyi durulamıyor veya bulaşıklar buğulu ve puslu çıkıyor sorunuyla da çokça karşı karşıya kalınır. Bu sorununda yine ana sebebi bulaşık makinesi parlatıcısı fazla ya da eksik konulduğu için ya da makinede kullanılan yanlış deterjan seçimlerinden kaynaklanıyor demektir.

Bulaşıkların tam hijyenik ve tertemiz yıkanması için eğer bulaşıklarımız çok kirli ise bulaşıkların yoğun yıkama ayarında yıkanması uygun olur. Şayet böyle kirli bulaşıklar ekonomik ayarda yıkatılırsa iyi yıkanamadığı için buğulanma ve puslanma riski yüksektir.

Yine bulaşık makinesinin arızalanma nedeni makinenin kötü ve rutubetli bir ortamda olması bulunması ve bakımsızlık sebebiyle bozulabilir.  Bulaşık makinesi suyu alamıyor ve çalışmaya geçemiyorsa makinenin elektrik prizinde enerji yok veya enerji gelmiyor olabilir. Makinenin kapı kilidi anahtarı çalıştırmıyor veya kırık olabilir. Kapısı iyi oturmadığı için kapak tam örtülmüyor olabilir. Makine kapısının emniyet anahtarı nın kontrolü yapılmalı. Açma yada kapama anahtarında arıza oluşmuş olabilir.

Kompresör hiç durmadan çalışırsa, buzdolabı termostat ayarı doğru biçimde yapılmamış demektir. Buzdolabı neden yüksek ses çıkarır? Cihazın çıkardığı ufak tefek sesler genellikle cihazın düzgün bir şekilde çalıştığını gösterir. Esenyurt Siemens servisi adlı makalemizi de okuyarak hizmetler hakkında bilgi almanızı önemle tavsiye eder hizmetimizden memnun kalacağınızı belirtiriz.

Derin Dondurucu ve Soğutucu Arızaları

Buzdolabı Tamir Servisi

Derin Dondurucu ve soğutma sistemindeki arızalar genel olarak yiyeceklerin dolap raflarına rastgele konması ve ya düzgün konulmama durumuna bağlı nedenlerden dolayı soğutmama sorunları görülür.

Dolap raflarına çok fazla yiyeceğin konulup konulmadığını ve yiyeceklerin buzdolabı duvarını kapatmamasına dikkat ederek yerleştirme şeklini kontrol etmeniz gerekir. Dolaba konulan tabak ve tencerelerin buzdolabının havalandırma ızgarasını tıkamayacak biçimde yerleştirilmesi gerekir.

Soğutucu ve buzdolabındaki ızgaraların temizliğinin de kontrolünü sağlayarak eğer herhangi bir yemek kalıntısı veya soğutucuya zarar verecek atıkların temizliğini sağlayın. Dolabın ızgara çıkışlarının tıkanmasına neden olan kapların çıkarılarak düzgün bir yerleştirme sağlamanız gerekecektir.

Buzdolabındaki ve soğutucularda termostat ayarı doğru şekilde ayarını yapmak yine buzdolabı veya soğutucunun daha düzgün biçimde soğutmayı sağlamasına yardımcı olacaktır. Mesela kış ayında termostat seviyesi kışın artırılırken yazın daha düşük seviyede ayar yapmanız uygun görülür.

Buzdolabı ve soğutucuların kapılarının düzgün bir biçimde kapanmış olmasına dikkat ve özen gösterilmesi soğutma sorunlarının önüne geçer. No Frost modelde, derin dondurucu bölmesi kısmında buhar gözü buzla kaplanabilir ve hava dolaşımı uygun bir biçimde sağlanmasında engel olur.

Soğutucu ve buzdolabı, havalandırmayı yapabilecek yeterli yer bırakılacak şekilde montajı yapılması gerekir.  Aynı şekilde sanayi tipi ve soğutucu buzdolabını yerini konumlarken hava dolaşımı düzgün şekilde gerçekleşmesi için buzdolabı yada soğutucunun arka kısmıyla duvar arasında yeterli boşluk bırakılmalıdır.  Altus beyaz eşya servisi  beyaz eşya bakımı ve tamirleri için arayabilirsiniz.

Yiyeceği en iyi muhafazayı sağlayabilmek için buzdolabı termostat derecesinin doğru  şekilde ayarlanması gerekir. Özellikle mevcut ayarın yiyecek için uygun değilse, ayarların değiştirilerek uygun ayarlamanın yapılması gerekir.

Buzdolabında su sızıntısı oluşabilir. Sebzelik bölümü suyla dolabilir. Buzluk su kanalındaki delikler tıkanmış olabilir. Bu durumda ise buzdolabı içinde buzlanmalar ve buz parçası görülebilir. Soğutucu bölmede buz parçası oluşuyorsa, termostat ayarı doğru  yapılmamış olma oranı yüksektir. Dondurucu bölümünde buz birikiyor diyorsanız termostat ayarı doğru yapılmamış demektir.

İşyeri Sanayi Tipi Buzdolabı Tamircisi

İşyeri sanayi tipi buzdolabı ve diğer meze dolabı, cola dolabı, market tipi soğutucular ve buzdolabı, sanayi tipi buzdolabı, kasap dolabı ve daha birçok çeşit endüstriyel tipte buzdolabı ve soğutucular için en iyi tamir çözümleri sunularak garantili hizmet her zaman verilir.

Soğutucular olsun derin dondurucular olsun hiç fark etmez her zaman doğru ve kullanım standartlarına uygun şekilde kullanım yapılarak daha uzun yıllar kullanım sağlanabilir.

Gerek soğutucu gerekse her türlü iş yeri ve sanayi tipi buzdolabı, market dolabı gibi cihazlarda da yine düzgün konumlanmış yani yerleştirilmiş olmasına ve yiyeceklerin düzgün şekilde yerleştirilmesine özen göstererek cihazların daha kullanışlı olması ve daha uzun süre arızasız ve sorunsuz şekilde kullanımı mümkün olur. Esenyurt Protherm kombi servisi adlı yazıyı da okuyarak hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve kaliteli garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

En kaliteli hizmeti hesaplı fiyatlarla garantili hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen servisimizi arayarak servis kaydı bırakmanız yeterlidir. Teknik tamir servis ekibimiz uzman ustalarıyla her tür beyaz eşya tamirinizi en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Arızalarınız için zaman kaybetmeden servisimizden yardım almanızı tavsiye ederiz.

İzmir Karşıyaka Semtleri
• Alaybey • Cumhuriyet • Denizbostanlısı • İmbatlı • Karşıyaka • Merkez Köyler • Nergiz • Yalı

İzmir Karşıyaka Mahalleleri
• Aksoy Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Atakent Mahallesi • Bahariye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bahriyeüçok Mahallesi • Bostanlı Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dedebaşı Mahallesi • Demirköprü Mahallesi • Donanmacı Mahallesi • Fikrialtay Mahallesi • Goncalar Mahallesi • Inönü Mahallesı • İmbatlı Mahallesi • Mavişehir Mahallesi • Mustafa Kemal Mahallesı • Nergiz Mahallesi • Örnekköy Mahallesi • Şemikler Mahallesi • Tersane Mahallesi • Tuna Mahallesi • Yalı Mahallesi • Zübeydehanım Mahallesi