Ankara Bahçelievler Asansör Firmaları 444 28 46

 Asansör Bakım Firmaları  Ankara Bahçelievler

444 28 46 

Asansör Bakımı

Asansörlerin hepsi elektrikle çalışması gereken imalatından bakımına ve asansörün özelliklerine göre uygun kullanılması gereken önemli araçtır. Asansörler kentleşmenin ve nüfusların büyüme oranlarının fazla olduğu yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüksek binalarda veya eşya ve yük taşımacılığında asansörlerin kullanımı çok kolay ve hayat kurtarıcı olmuşlardır.

Asansörlerin yük kapasiteleri ve etiket genel revizyon bakım işlemlerinin yapılması asansörlerin sorunsuz şekilde çalışmasını ve olabilecek arızaların ve kazaların  önüne geçmektedir. Her zaman kaliteli işçiliğimiz ve son teknolojik üretim makine  ve üretim bandımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ankara Bahçelievler Asansör Bakım Firmaları olarak her türlü asansör bakım revizyon etiket işlemleri için uzman asansör ustamız ile sizlere haftanın her günü garantili ve güvenilir hizmetler sağlıyoruz. 

Asansörün olması yüksek çok katlı ev ve iş yerleri için olmazsa olmaz önemli bir araç görevi üstlenmektedir. Asansörün yük kapasitesini aşarsak ne olur? Sorusu herkes gibi sizinde aklınıza gelmiştir. Her asansör yük kapasitesini aşmaması gereken taban ve tavan ağırlık birimleri belirlenmiştir.

Gereğinden fazla yükleme yapılması asansörde ani arızalara veya asansörün düşmesine (asansörü bağlayan halatların kopmasına vb. iç ve ana halatlardan birinin veya birkaçının kopmasına kadar) sebep olmaktadır. Asansörlerin hayatımızı kolaylaştırması için üretildiğinin hepimiz bilincindeyiz. Asansörlerin bakımlarının ertelenmesinde hayatımızı tehlikeye attığımızda bilincinde olmamız gerekir. Ankara Mamak Asansör firmaları olarak da ihtiyaç duyduğunuz zaman bizleri arayabilir bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Ankara En  İyi Asansör Bakımı Yapan Firmalar

Asansör Tamir ve Bakım

Asansör bakımı ve montajı etiket ve diğer revizyon işlemleri uzman olmayan kimsenin yapabileceği iş değildir. Ankara da işini son derece profesyonelce yapan son teknolojik üretim makine ve teçhizatlarla ve en iyi asansör ustalarımız le sizlere TSE belgeli malzeme ve alanında uzmanlaşmış deneyimli en iyi asansör ustalarımız ile sizlere Ankara da nerede olursanız olun en iyi asansör bakım montaj ve revizyon işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. 

Asansör bakımı için Ankara da en iyi asansör şirketleri arasında müşteri memnuniyetini ve güvenli garantili  asansör bakımını ve onarımını ayrı bir kavram getiren firmamız sizlerin canını en az sizin kadar önemsiyor ve değer veriyoruz.

Asansörlerin her zaman aylık ve yıllık bakım aşamalarını yakından takip eden bina yöneticileri veya dışarıdan tayin edilen sorumlular asansörde ki tüm sıra dışı gelişmeyi kayıt ederek olası tehlikeleri önüne geçilmesi için gerekli yerlere asansör arızaları bildirilerek asansörde ki arızanın büyümeden önüne geçmesi önlenmektedir. 

Aynı zaman da sizlere hızlı ve garantili asansör bakım revizyon işlemlerini % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında yaparak işinde tam kalite ve garantiyi sağlamak için elinden gelen tüm özen ve itinayı gösteriyoruz. Sincan asansör firmaları olarak da Sincan ve çevre semt bölgelere iş ve yük asansörü hizmetlerimiz için buradayız. 

Ankara Bahçelievler  Asansör Bakım Onarım Revizyon Merkezi

Ankara Bahçelievler asansör bakım tamiri

Asansörlerin kullanım amacı insan ve yük taşımak için olduğundan insanların yoğun olarak çalıştığı yerlerde hem gündelik iş hayatları hemde zaman açısından son derece önemli ve gerekli bir gereç olmuştur. İşletmenin devamlılığı ve hayatımızda ki bir çok yerde asansör kullanımların da hayati risklerin tamamen ortadan kaldırılması için asansörlerin bakım ve onarım işlemlerinin aksatılmadan ertelenmeden yapılması hayati önem taşımaktadır.

Asansör bakımı tamiri için en iyi firmalar arasında olan İnşaat asansörü tamircisi firmamızda kalite bakım onarım asansör bakım revizyon fiyatları konusunda uzman ekibimizden her zaman tam ve garantili destek için bizleri arayabilirsiniz.

Asansörlerin genel işleyişi; Asansörler monte edildikten sonra 2 yol izlenmeli
1)Revizyon
2)Bakım

Revizyon ve bakım asansör çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Kullanılan Asansör çeşitlerini aşağıda ki sıralama da görebilirsiniz.

Araç asansörleri
-Sedye asansörleri
-Panoramik asansörler
-Hidrolik asansörler
-İnsan asansörleri
-Yürüyen merdivenler
-Yemek asansörleri
-Engelli asansörleri
-Dış cephe asansörleri ve
-Bursa Yük Asansörleri şeklindedir.

Yük için kullanılan asansörler şahıs eşliğinde yükün taşınma amacıyla kullanılan bir asansör çeşididir. Otopark, depo, alışveriş merkezleri, depo gibi taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Kapasitesinin üzerinde yük yüklenilmesinden her zaman kaçınılmalıdır. Bu tür asansörlerde konfor ve hız değil kapasite önemlidir. Bu sebeple kapasitenin artırılması için palanga sistemler kullanılır. Bu asansör çeşitleri 500 kg den 10.000 kg taşıma kapasitesine sahip olarak üretilir.

Yük amaçlı asansörlerin de kendi içinde türleri vardır.

-Makaslı
-Halatlı
-Pistonlu
-Rampalı olarak adlandırılan yük taşıma amacı ile tasarlanmış asansör türlerindendir. Ankara asansör faaliyetleri arasında yer alan ve özellikle yük amaçlı asansörler için büyük önemi olan asansör bakım işleyişi de periyodik olarak yapılmaktadır. Sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunmak için bir çok dalda hizmet veren firmamız aynı zaman da bir önce ki yazımız da olan klima bakım tamir montajları fiyatları için her zaman arayabilir hizmetlerimiz hakkında bilgi ve görüş alabilirsiniz.

 

Ankarada Ankara Bahçelievler Asansör Firmaları 444 28 46 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe