İzmir Klima Bakım Ücreti 2019

İzmir Klima Bakım Servisi

444 28 46

İzmir Klima bakım servisimiz den hizmet almak için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyim sahibi olan ustalarımızdan sizlerde hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz.

Klima tamir servisleri

Firmamız sizler için uzun yıllar dan beri İzmir ilinde güvenilir bir şekilde sizlere hizmet vermektedir gelişen teknoloji ile birlikte en iyi şekilde cihaz tamiratlar ınızı yapıp sizlere güvenilir kullanım imkanı sunmaktayız.

Düzenli klima bakımı nın yapılması klima ünitenizin ömrünü uzatacaktır. Klima bakımı yaptırdığınız takdirde paradan ve enerjiden oldukça fazla tasarruf etmiş olacaksınız. İzmir klima bakım servisimiz uzman bir klima firması olarak klima ünitenizin bakımını basit ve kolay hale getiriyoruz en iyi şekilde bakım ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.Bizleri haftanın 7 günü boyunca arayabilirsiniz arayın evinizi veya iş yerinizi yıl boyunca rahat tutalım.

Klima gaz dolum temizleme fiyatları

Klima gaz dolum temizleme fiyatları

Klima bakımın da şu işlemler yapılıyor :

– Evaporatörün, iç ünitenin filtresinin ve dış ünitenin kondansatörünün temizlenmesi;

– Kurulların ve otomasyonun performansını kontrol edilmesi;

– Soğutucu sızıntısı için dişli bağlantılarını kontrol edilmesi. Cihazda herhangi bir sızıntı bulunuyorsa sızıntıların giderilmesi (azot aranmadan, yuvarlanma yoluyla sızıntının giderilmesi);

– Mekanik bileşenlerin performansını test etmek kötü çalışıyorsa sorunu gidermek;

– Drenaj sisteminin kontrol edilmesi, gerekirse temizlenmesi;

– Sistemdeki soğutucuyu kontrol edin. Gerekirse yakıt doldurun.

– Yedek parça ve büyük onarım gerektirmeyen küçük hataların giderilmesi. Klima cihazınızda herhangi bir parça değişecekse parçanın değişiminin yapılması.

Hizmet verdiğimiz klima sistemleri:

  • – Duvar tipi klimalar
  • – Yarı endüstriyel klimalar (kaset, kanal, taban-tavan, sütun)
  • – Çok parçalı sistemler
  • – VRF sistemleri
  • – Hassas klimalar
  • – Herhangi bir klima sistemi

Neredeyse bütün klima sistemlerine en iyi şekilde bakıp tamirlerini en iyi şekilde tamirlerini bakımlarını yapıyoruz sizlerde bizden hizmet almak isterseniz 444 2 846 telefon numaramız dan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klima temizleme firmaları

Klima temizleme firmaları

İzmir klima kart tamiri, izmir klima tamir servis, vestel klima tamir izmir, arçelik klima bakım izmir, izmir bornova klima bakım, izmir, klima bakım firmaları, klima bakım fiyatları izmir, izmir klima bakım servisi gaziemir, izmir klima bakım kampanya, izmir klima kombi bakım, izmir karşıyaka klima bakım, izmir karabaglar klima bakım, izmir klima bakım ve montajı, izmir klima bakım servisi, izmir klima bakım servisi gaziemir, samsung klima bakım izmir, toshiba klima bakım izmir, izmir klima bakım ve montajı,vestel klima bakım izmir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konularda sizlerde çok daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve firmamızdan işinin ehli olan bir ustaya cihazınızın tamirini bakımını veya montajını en iyi şekilde yaptırmak istiyorsanız 444 28 46 telefon numaramızı arayarak konu hakkında çok daha fazla detaylı bilgilere sizlerde ulaşım sağlayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Çeşme Isıtma Soğutma Klima Ve Beyaz Eşya Servisi 444 2 846 hakkında oldukça detaylı bir içerik yazımız bulunuyor unutmayın ki önce konu hakkında bilgi edinip sonra usta çağırmalıyız aklınızda konu ile alakalı sorular varsa Çeşme Isıtma Soğutma Klima Ve Beyaz Eşya Servisi 444 2 846 hakkındaki yazımıza tıklayabilirsiniz.

Klima Bakım Nasıl Yapılır

İstanbul bahçelievler klima bakım servisleri

İzmir klima bakım servisleri

Klima sistemlerinin bakımı: 

Klima sistemlerinin ömrünü uzatmak için,İzmir klima bakım firmamız sizlere , kurulu klima ekipmanlarının sistematik önleyici bakımını önermektedir. Klima bakım yaptırmak cihazlarımız ömrünü oldukça fazla uzatacaktır aynı zamanda da tasarruf sağlamamıza yardımcı olacaktır.

Klima sistemi, belirli koşullarda çalışan karmaşık bir ekipmandır ve düzenli bir şekilde bu karmaşanın bakımının yapılması önemlidir- yüksek sıcaklık ve hava kirliliği, tozlu servis alanları. Ekipmanın stabil, sorunsuz ve uzun süreli çalışması için düzenli tanımlama ve donanımın dikkatli bir şekilde bakımı gerekir. Tüm iş kompleksine bölünmüş sistemlerin bakımı denir. Aksi takdirde, klima kurulumdan sonraki birkaç yıl içinde arızalanabilir. Klimalar ınızın durduk yere arızalanmalarını ve sizlere sorun sıkıntı yaşatmalarını istemiyorsanız sizlerde düzenli bir şekilde bakım yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

Klima cihazına zamanında bakım yapılmazsa klimaya ne olur?

Klima tamir bakım

Her şeyden önce, sokak havasının doyurulduğu dış ünitenin toz, kir ve tüy parçacıkları ile kirlenmesidir. Bölünmüş sistemin dış ünitesinin ısı eşanjörünün zamanında temizliği yapılmadığında performansı önemli ölçüde azalabilir ve en pahalı klima ünitesinin aşırı ısınma ve arızalanma olasılığı artar, kompresör, artar.

Filtrelerin kirlenmesi ve iç ünitenin ısı eşanjörü, ısı değişiminin azalmasına neden olmaktadır ve bu da klimanın performansını olumsuz yönde etkileyebilir.

Klima bakım fiyatları

Ek olarak, bu, nemin cihazda arıza yapması ve kanal üzerinde buz oluşumuna yol açar, daha sonra iç üniteden tıkanmış yoğuşma drenajı mümkündür. Çoğu durumda, bu, suyun iç üniteden damlaması na yol açabilir.

Klima cihazınızın soğutma kapasitesindeki yetersizlik, sadece klimanın filtrelerinin ve ısı eşanjörlerinin tıkanmasının değil, aynı zaman da muhtemelen sistemde yetersiz miktarda soğutucu akışkanın da büyük ölçü de bir belirtisidir. Yetersiz miktar da soğutucu akışkan ayrıca kompresör arızasına yol açabilir. Klima cihazlarınıza bakım yaparken, uzman ustalarımız yakıt giderme ihtiyacını belirlemek için sistemdeki freon basıncını kontrol etmektedir.

Klima bakım servisi İzmir

İzmir klima bakım uzmanlarından oluşan bir ekip, klima sisteminizin (klimalar, split sistemler, chillerler, fan coilleri) düzenli bakımını yapma sorumluluğunu en iyi şekilde üstlenir. Daikin, Mitsubishi Electric, Genel İklim, Beko, Toshiba, LG, Vestel, Panasonic, Dantex, Taşıyıcı, Lennox vb. 

Gibi markaların tamirlerini en iyi şekilde yapıyoruz firmamız sizlere her zaman güvenli bir hizmet sunar. Neredeyse İzmir in bütün bölgelerine en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Ayrıca firmamız Kombi Ve Petek Temizleme Fiyatları 2019 444 28 46 hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmaktadır konu hakkında çok daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kombi Ve Petek Temizleme Fiyatları 2019 444 28 46 yazımıza tıklayabilirsiniz.

İzmir Klima Bakım Ne Kadar

Klima bakım Servisleri

Klima bakım fiyatları müşterilerin düşündükleri kadar pahalı bir işlem değildir. Müşteriler klima bakımın pahalı olduklarını düşündükleri için cihazlarına klima bakım yaptırmayı tercih etmezler bu durum da da cihazlar bakımsızlıktan dolayı sürekli arıza gösterebilirler.

2019 klima bakım fiyatları ise 90.150 tl arasında değişim gösterebilir. Ancak sizlerinde bildiği gibi klima bakım fiyatları zaman zaman artış veya azalış gösterebilir klima bakım fiyatları hakkında daha güncel bilgilere ulaşmak için 444 28 46 telefon numarasından arayarak güncel fiyatlar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kliima bakım tamir servisi

Klimaların bakım işlemleri:
– Bağlantı elemanlarının, iç ve dış blok yapılarının incelenmesi ve hasarın ortadan tamamen kaldırılması.
– Freon rayının yalıtımının kalite kontrolü yapılmalıdır.
– İç ünite klimasını temizlenmeli 
– Sızıntı tespit edilirse tahliye sistemlerini kontrol edilmeli
– Drenaj sisteminin temizlenmeli.
– Dış ünitenin ısı eşanjörünün temizlenmesi: basınçlı hava ile temizleme veya yüksek basınçlı yıkayıcı ile yıkaması yapılmalı.

Klima bakım onarım

– İç ünitenin buharlaştırıcısının girişindeki ve çıkışındaki hava sıcaklığı ile ilgili verileri izleme.
– Sistemde freon basıncı ölçümü.
– Freon hattının sızdırmazlığının test edilmesi (gerekirse).
– Elektrik kontrol devrelerinin durumunu izleme. Kablo bağlantılarını terminal bloklarından çekin.
– Elektrik motorlarının ve fan kanatlarının kontrolü.
– Elektrikli cihazların sağlığını ve dış ünitenin otomasyonunu kontrol etmek.
– Teknolojinin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edin ve daha fazla çalışma konusunda istişare.

Klima tamir bakım servisi

Bu işlemlerin tamamı yapıldıktan sonra bakım işlemi tamamen bitmiş demektir. Cihaz bakımınız için iyi bir firmadan yaptırmanız gerektiğini unutmayınız cihaz bakımını yapan firma ne kadar iyi olursa bakımınız o kadar kaliteli olmuş olur.

İyi bir firmadan hizmet almanın yolu ise klima bakımı yaptırmadan önce birçok firmayı arayarak klima bakım hakkında detaylı bilgilere ulaşım sağlayarak hangi firma sizlere yeterli bilgileri verirse o firmadan hizmet alabilirsiniz.

İzmir klima bakım tamir merkezi

İzmir klima bakım tamir merkezi

Klima bakım kaç saat sürer, klima bakım ne işe yara, klima bakım sırasında neler yapılır, klima bakım kaç tl, klima bakım kaç para gibi soruları aradığınız firmaya sorarak yeterli cevapları alırsanız ustaları evinize klima bakım için çağırabilirsiniz.

Garantisi biten bütün cihazlarınızın tamirlerini bakımlarını en iyi şekilde yapmaktayız sizlerde bizden hizmet almak ve klima cihazlarınızın bakımlarını en uygun fiyatlar ile yaptırmak için 444 28 46 telefon numaramızı haftanın 7 günü sabah saat 08.00  akşam saat 22.00 saatleri arasında arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Çankaya/Keçiören Elektrikçi Ustası 444 28 46 hakkında oldukça detaylı bir içerik yazımız bulunmaktadır konu hakkında çok daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak için Çankaya/Keçiören Elektrikçi Ustası 444 28 46 yazımıza tıklayabilirsiniz.

Ankara’da Beyaz Eşya Tamir Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; 

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı,  Sırameşeler,  Gülbahçe, Koğukçınar,  Alemdar,  İhsaniye,  nilüfer  Demirci, Altınşehir,  Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü Konak, Beşevler

Antalyada   Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada  Beyaz Eşya Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Beyaz Eşya Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmetinin yanında verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız Beyaz Eşya markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint