Gebze Petek Temizleme Kombi Servisi 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Kombi Servisi Petek Temizleme Gebze

Kombi Servisi Petek Temizleme Gebze

Kombi Servisi Petek Temizleme Gebze

Kombiler ısıtma sistemlerinde oldukça önemli cihazlardır. Sağlıklı ve randımanlı bir şekilde çalışmaları oldukça önemlidir. Kombilerin daha fazla  enerji tasarrufu elde ederek ısıtma işlemini daha  verimli bir şekilde sağlayacak şekilde çalışmaları için düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizleme işleminin yapılması gerekir.

Gebze Petek Temizleme Fiyatları  evde kullanılan petek cinsine ve peteklerin sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Petek temizleme  ekipleri keşiften sonra kombi bakımı ve  tesisatın kirlilik oranını ölçerek petek temizleme işlemini yaparlar.Gerekli olmadığı durumlarda ise kombi bakımı ve petek temizleme işlemi yaptırmanızda herhangi bir koşul yoktur.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Petek temizleme, kalorifer petekleri kullanılmaya başlandıktan  zaman sonra peteklere yapılması gereken bir bakımdır. Peteklerde biriken pas, tortu, kireç ve çamurları temizlenir ve sıcak suyun petekler  içerisinde rahat dolaşımını sağlar.

Petek temizleme makinesi tesisata bağlanır ve petek temizleme kimyasalı sisteme enjekte edilir. Kombi 50°C çalıştırılıp, petekler içerisine   kimyasal dökülerek petekler içerisinde dolaştırılır.

Kombi Bakım Petek Temizleme Kampanya Fiyatları
Kombi bakımı konusunda servisimiz deneyimli ekip ve kadrosu ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Kombi Bakımı işleminin daha  sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Bunun yanı sıra  servisimiz kombi bakımı ve  petek temizleme fiyatları konusunda yaz dönemlerinde ve sonbahar dönemlerinde kampanya başlatmaktayız. Sizde kombi bakım ve petek temizleme fiyatlarımızdan haberdar olmak isterseniz yapmanız gereken bizi iletişim numaranızdan aramanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Servisimiz Petek Temizleme Fiyatları Ankara Z. Kombi Servisi 444 28 46 hakkındaki içerik yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gebze Petek Temizleme Servisi

Gebze Petek Temizleme Servisi

Petek Temizleme makinesi, petekten veya kombi altından tesisata bağlanır. Banyoda havlupan var ise, burası bu iş için en çok tercih edilen yerdir.
Kombi kapatılır, tahliyeden su boşaltılır. Daha sonra petek temizleme makine haznesine  su koyularak petek vanalarının tamamı açılır ve 5 dakika boyunca makine çalıştırılarak petek ve tesisat  boruları arasında biriken kaba pislik  alınır, su boşaltılır.
Daha sonraki aşamada, makineye petek temizleme  için özel geliştirilmiş kimyasal konulur, petek temizleme makinesi tekrar çalıştırılır ve kimyasal peteklere yayılır.
Petek temizleme ilacın tesisata yayıldıktan sonra peteklerin vanaları kapatılır ve  bir tek peteğin vanası açılır. Böylece gücün tamamı tek peteğe verilir ve güçlü bir tesisat  dolaşım sağlanır. Daha sonra  temizlenen petek vanası kapatılır ve diğer petek temizleme vanası açılır. Bu işlem, her peteğe sıralı bir şekilde uygulanır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Gebze Servisimiz Petek Temizleme ve Kombi Bakımı ile alakalı Petek Temizleme Firmaları Kombi Servisleri 444 28 46 alakalı yazı içeriğimize göz atmanızı öneriyoruz.

Petek Temizleme  Yapılışı

Petek Temizleme  Yapılışı

Her bir petekte bu işlem yapıldıktan sonra bütün petek vanaları açılır ve kirli su petek temizleme  makinesinden boşaltılır. Daha sonra  başka bir kimyasal ilave edilerek durulama işlemi başlar. Bu işlem süresince petek vanaları mutlaka açık olmalıdır.
Artık  peteklerin içerisinde kir, kum ve kireç çözülmüştür. Pisliğin dışarı atılması için tesisata bağlanmış hortum çıkarılır, petek temizleme makinesine su doldurulur ve temiz su gelene kadar makine çalıştırılır.
Peteklerden temiz suyun geldiği görüldüğünde, petek temizleme makinesi sistemden çıkartılır. Kombi filtreleri temizleme işlemi yapılır ve başka bir koruyucu sistem devreye girer. Tüm kontroller yapıldıktan sonra, peteklerin havası  alınır ve peteklerin vana ayarları yapılarak temiz petekler kullanılmaya başlanır.
Düzenli petek bakımı  olarak   yapılan yerlerde, kombi ve petek temizleme işlemleri  ortalama 2 saat sürer. Daha önce hiç petek temizliği yapılmadıysa ortalama  süre 3,5 – 4 saati bulabilir.

Gebze Kombi bakımı ve Petek Temizleme hizmeti almak istiyorsanız gebzenin neresinde olursanız olun gezici servis araçlarımız gün içerisinde adresinize gelerek kombi bakım ve tamir hizmetinizi gerçekleştirecektir. Yapmanız gereken yukarı da bulunan telefon numaramız dan bizi arayarak çağrı bırakmanız yeterli  olacaktır. Sizde gebze en uygun petek temizleme  ve kombi servisi almak ve kampanyalardan yararlanmak için bizi arayın. Adresinize söz verdiğimiz saatte gelerek kombi bakımı ve petek temizleme hizmetinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Petek Temizleme Fiyatı Kombi Servisi 444 28 46 hakkındaki içerik yazımızı okumanızı öneriyoruz.