Petek Temizleme Fiyatı Kombi Servisi 444 28 46

Petek Temizleme Kombi Bakım Servisi

444 28 46

Petek temizliği kombi bakım merkezi

Petek temizliği ve kombi bakımı beraber yapılması gereken işlerdir. Birine verilen değer diğerine verilen değersizlik kombinin yada peteklerin düzenli olarak çalışmasına engel oluşturur. Kombi ve petekleri ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılamalarından ötürü kombi ve peteklerin kullanımına uzun yıllar kullanılmaktadır.

Peteklerin yıl boyunca şebeke suyundan aldıkları su içinde zamanla kireçlenme su taşı çamurlaşma balçık oluşumu ve benzeri maddeler yüzünden peteklerin ısının istenilen sıcaklığa ulaşması güçlenir. Peteklerin temizliği ertelenmesi sadece sıcaklıktan memnun kalmadığımız gibi yüksek gelen doğalgaz faturaları da ekstra bizlere dezavantaj oluşturur.

Kombi durmaksızın yıl boyunca çalışması gereken bir cihaz olduğundan bakımlarının yılda en az iki kere yapılması kombinin kendisi ve kullanıcılarını uzun vadede memnun edecektir. Kombiler yanında kışın ısınmak için kullanılan kalorifer petekler de yılda en az bir kere temizliğinin yapılması peteklerdeki ısı verimini artırırken gelen doğalgaz faturalarınız da % 30- 40 oranında düşürmektedir.

Ayrıca kombi temizliği ve bakımı düzenli yapılmadığı takdirde ise kombide ciddi arızalar meydana gelme ihtimali yüksektir.  Doğru zaman da doğru servislere daha uygun fiyatlarla kombi ve petek temizliği yaptırarak daha  fazla avantaj ve kazanç elde edebilirsiniz.  Sizde kombinin daha verimli çalışması ve daha tasarruflu enerji kullanmak istiyorsanız düzenli kombi ve petek temizliğini yaptırmanızı Petek Temizleme Kombi Bakım Servisi firma olarak tavsiye ederiz. Bahçelievler Baymak kombi servisi makalemizi okumak isterseniz yazının üzerinde ki linke tıklayabilirsiniz.

Petek Temizleme  Fiyatları 2019- 2020

petek temizleme servisi

Petek temizliği fiyatları denilince 90tl ile 200 tl arasında değişim göstermektedir.  Petek temizleme fiyatları peteklerin verimli ısı yaymaları için gözümüzde büyütülebilecek bir durum değildir. Petek temizliği yapılan bir yerde gelen doğalgaz faturaları minimum %30 oranında azalma göstermektedir. Bu demektir ki düzenli petek bakımı temizliği yapaılan yerde gereksiz yere doğalgaz faturasını yüksek ödemeyiz ve böylelikle kombiye aşırı yüklenmemiş oluruz.

Petekler için içine salınan solüsyonlu özel ilaçların iyi marka ve yüksek tesirde etkisi olan ilaçlardan olması, veya kullanılan cihazın iyi kalite olması yine petek adedi ve peteklerin tesisata uzaklık ve yakınlık mesafelerine göre petek temizleme fiyatları farklılık göstermektedir.

Merkezi sitemde veya kombili sistemde olsun herkes maliyeti en aza indirmek için bir takım yöntemler uygular. Aslına bakarsanız en büyük sorunun başında petek temizliği ihmal edilmesi akabinde kombi bakımlarının ertelenmesi aynı şekilde ihmal edilmesinden kaynaklanır. Peteklerde biriken tortular ısının yayılmasını önle bu nedenle büyük sıcaklık kaybı oluşur ve sizde fazladan doğal gaz tüketmek zorunda kalırsınız.

Petek temizleme servisimiz petek temizliği çok kısa bir süre içinde 1,5 – 2 saat gibi kısa zamanda öncelikle kombinin ve petek vanalarının tamamen kapatılmasıyla başlanmalıdır. Petekler vakumlanarak iyice temizlendikten sonra ise koruyucu ilaçlar sayesinde petek içerisinde biriken tüm zararlı maddeler ilaç yardımı ile şeker gibi eritilerek temizlenmektedir. Kombi bakımı Nedir yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. 

Kombi Bakım Tamir Firmaları

Petek Temizleme Fiyatları

Kombi  bakımı ve tamiri için uzman servisimizden destek almanız servis sonrası sorun yada problem yaşamadan tüm işlerinizin halledilmektedir. Alanında uzman deneyim tecrübeli uzman kombi bakım tamir ustalarımız ile istediğiniz her an taleplerinize tam kalite karşılık bulabilirsiniz.  Kombi sayesinde istediğimiz her vakit sıcak suya ulaşmak ve mutfakta yemek pişirmede kullandığımız doğalgaz sayesinde hep ekonomik hem daha güvenli kullanım sağlayan kombiler bu yönlerinden dolayı her ev ve iş yerleri için ideal kullanımlı gereçlerdir.

Kombi Tamir servisimiz de aldığınız her hizmet bir yıl boyunca garanti kapsamındadır. Kombi bakımı yapıldı ancak petek temizliği yapılmadı bir başka bahara ertelendi mi? Bu ve benzeri durumlarda ısınmada yeterli ve verimli bir sonuç alınamazken ikisi birlikte ( kombi bakımı ve petek temizliği) yaptırılınca göreceksiniz ki daha verimli bir ısınmayı hem de daha az enerji harcaması yaparak  bütçeniz zorlanmadan ve en iyi ısınma şekliyle tasarruflu ısınmayı elde edersiniz.

Kombi ve petek temizleme servisimiz her zaman garantili ve güvenli hizmet kapsamında yapılan işin arkasında durarak ve her zaman yapılan iş ve değişilen parça için 1 yıl parça garantisi verilmektedir. Nerede olursanız olun uzun yıllardan bu yana hizmet veren Kombi ve petek temizliğini yaptırmak için 444 28 46  numaralı iletişim numarasından arayarak aynı gün servis imkanı alabilir ve garantili hizmetten faydalanabilirsiniz.