Etlik Buzdolabı Tamircisi 444 9 587

Etlik Buzdolabı Tamir Servisi 444 9 587

Acil Servis Çağır 444 9 587

Etlik Buzdolabı Tamir Servisi

Etlik ,Ankara Keçiören ilçemize bağlı semtlerimizden biridir.Keçiören ilçemizde nüfus yoğunluğu ve yerleşim alanı olarak hayli yer kaplayan semtlerimizden biridir.Yenimahalle ilçesine oldukça yakın bir bölge olan Etlik,eski adıyla bilinen GATA‘nın da bulunduğu semtimizdir.Gata’nın bu bölgede bulunması Etlik semtinde ki hareketliliği artırmıştır.Bunun yanında bölgede 2 adet büyük alışveriş merkezi bulunmaktadır.Bu da semtin uğrak nokta olmasına katkıda bulunmuştur.Özellikle hafta sonları Avmlerin yoğun olması bölgenin ekonomik hareketliliğine de katkı sağlar. 

Etlik bölgesi Keçiören ilçesinin nüfus yoğunluğu fazla olan semtlerinden biridir.2019 verilerine göre 33.849 nüfusu bulunmakta ve nüfusun çoğunluğunu orta ve genç yaş grubu oluşturmaktadır.Yoğun ve sosyal yaşamın devamına katkı sağlayan işlek ve hareketli caddeleri ile eğlence yaşamında da artık ilgi çeken bir bölge haline gelmiştir.Çalışan nüfus yoğunluğu da oran olarak oldukça fazladır.

Etlik bölgesi olarak Zeki Teknik Buzdolabı Servisi bölgenin yoğunluğuna uygun olarak ekipler halinde tüm mahalle ve bölgenin tamamında hizmet vermektedir.Buzdolabı Tamir Servisi olarak bölgenin her semtinde çalışan ekiplerimiz her marka ve modelde servis hizmeti sunmaktadır.

.Arıza kaydınızı oluşturduktan hemen sonra ekiplerimiz yerinde arıza tespitini yaparak size en uygun çözümleri sunar ve kaliteli hizmet anlayışı ile işlemi 1 yıl süreli servis fişi ile garantiler.

Etlik Arçelik/Beko Buzdolabı Tamircisi 444 9 587

Her marka ve modelde arıza kaydı oluşturmak için arayın 444 9 587

Etlik Arçelik/Beko Buzdolabı Tamircisi

Arçelik 1955 yılında kuruluşundan bu yana beyaz eşya alanında üstün teknolojiyi kullanarak üretimlerini artırmanın yanında Avrupa’da da en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi olarak lider marka olma özelliğini korumaktadır.Beyaz eşya üretiminde de” ilk”lere öncülük ederek global bir marka olmayı başarmıştır.Ve Hatta yurt dışında (Tayland) buzdolabı fabrikası kurarak markayı dünya markası haline getirmiştir..

Buzdolaplarımız hayatımızın en temel alanında yer alır.Mutfaklarımızın ana eşyalarından diyebiliriz.Her insanın temel isteği sağlıklı yaşamak ve hayatını sağlıklı devam ettirmektir.Bunun devam edebilmesi için öncelikle besinlerimizin,gıdalarımızın taze ve sağlıklı olması gerekir.Bunu sağlayan eşyalarımız buzdolaplarıdır.

Her meyve ve sebzeyi mevsiminde ve taze olarak tüketmek hepimizin istediği bir durumdur.Fakat mevsimler değiştiğinde meyve ya da sebzeleri aynı tazelikte bulamayabilir ve tüketemeyebiliriz.Bu durumlara buzdolaplarımız gizli kahramanlar gibi kurtarıcıdır.Kışın tazeliğinde bir sebzeyi yazın da tüketmemize olanak sağlar.

Sağlıklı beslenme ihtiyacımızı karşılayan buzdolapları bazen istemediğimiz sorunlar çıkarabilir.Her eşya gibi buzdolaplarımızın da kullanım ömürleri var.Tabi ki sık sık değiştirme imkanı bulunmayan buzdolaplarımızın ömürleri oldukça uzun.Ama kullanım ömürleri dolmasa da başka problemlerden kaynaklı arızalar oluşabiliyor.

Bu arızlar bazen kullanıcı hatalarından kaynaklanıyor bazen teknik problemlerden.Sistem olarak elektronik ve son teknolojik sistemlerle üretilen eşyalarımızın çalışma sistemi oldukça karışık olabiliyor.Her durumda arızayı tespit etme yada onarma imkanımız da olmayabilir.En yararlı çözüm uzman bir teknik destek yardımı almak.

Zeki Teknik Arçelik Buzdolabı Tamircisi Servisi olarak haftanın 7 günü arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.Acil arıza hattımız siz müşterilerimiz için kesintisiz hizmet vermektedir.Bir çok il ve ilçede yaygın hizmet ağımız bulunmaktadır.Ankara Etlik semtimiz için de Arçelik Buzdolabı Tamircisi olarak semtin bütün mahallelerinde uzman ekiplerimiz en uygun çözüm alternatifleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Etlik Buzdolabı Teknik Servisi Önerileri 444 9 587

Her türlü acil servis kaydı için hemen arayın 444 9 587

Etlik Buzdolabı Teknik Servis Önerileri

Buzdolaplarımızın hayatımızdaki öneminden bahsetmiştik.Sağlıklı yaşam sürdürebilmemizin en temel öğesi olan buzdolaplarının da zaman zaman kullanım ömürleri dolabilir,arızalanabilir yada teknik problemler çıkabilir.Her arıza durumunda Yaşanabilecek bu tür aksaklıklarda en sağlıklı çözüm uzman bir teknik servisten yardım almaktır.

Sektörde bir çok marka ve model olduğu gibi fazlaca da servis sağlayıcı bulunmaktadır.Fakat her servis hizmeti aynı kalitede hizmet vermeyebilir.Beyaz eşyalarımız hayati önem arz ederken bir arıza durumunda çözüme ulaştıracak alternatifleri isteriz öncelikle.Hem mali açıdan hemde zaman olarak bizi en kısa yoldan çözüme götürecek hizmet almak önemlidir.

En önemli eşyalarımızı teknik servislere emanet ederken tereddüt ederiz.O yüzden beyaz eşya seçimi kadar teknik servis hizmetleri de çok önemlidir.Teknik servis seçerken dikkat edilmesi gerekenler konusuna kısaca değinelim.

*Teknik Servis seçerken öncelikli dikkat etmemiz gereken konu yaygın servis ağlayıcı hizmeti olmasıdır.Yardım istediğiniz teknik ve tamir servisi size ve bölgenize en yakın,ulaşabileceğiniz kolaylıkta olmalıdır.Bu hem güven verir hem de zaman tasarrufu etmenize olanak sağlar.

*Hizmet aldığınız servis kesinlikle güvenilir olmalıdır.Sektörde çok fazla bu konuda açık ve sahte ekipler oluşmuş durumdadır.Bunun önüne geçmek için uzun süredir bu hizmeti sağlayan ve kurumsal bir firma seçimi yapmanız yararlı olacaktır.

*Tamir servisi hizmeti aldığınız yer mutlaka uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmalıdır.Tamir için verdiğiniz beyaz eşyanızı alıp çöpe atmak istemezsiniz.Çünkü mali yükünden kaçındığımız için öncelikli olarak onarım yada tamir seçeneğini düşünürüz.

*Teknik destek aldığınız yer yada kişi sizi mutlaka işlem ile ilgili bilgilendirmelidir çünkü işlem hakkında bilgi sahibi olmak kandırılma riskinizi ortadan kaldırır.Ve ne için ücret ödediğinizi bilmek hakkınızdır.

*Tamir yada onarım hizmeti aldığınız yer yada kişi işlem ile ilgili mutlaka iletişim bilgilerinin,işlemin ve tarihin bulunduğu bir servis fişini paylaşmalıdır.Çünkü işlem devam ederken kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Zeki Teknik Etlik Buzdolabı Tamircisi olarak 10 yılı aşkın süredir yaygın hizmet ağımızla bir çok bölgede kaliteli hizmet sağlamayı amaç edinmiş ekiplerimiz ile tüm marka ve model beyaz eşyaların tamirinde hizmet veriyoruz.Garanti süresi dolmuş tüm beyaz eşyalarınızın tamirini özenle tamamlıyoruz.Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinerek işlemlerimizi 1 yıl süreli verdiğimiz servis fişi ile garantiliyoruz.

Etlik Buzdolabı tamircisi olarak,Etlik, Aşağı eğlence, Emrah, Esertepe,Yayla, Ayvalı, Gümüşdere, Ovacık mahalleleri ve etlik caddesi,Yeni Etlik caddesi, Yozgat bulvarı, Giresun caddesi‘nde uzman ve deneyimli kadromuzla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Etlik Buzdolabı Servisi olarak diğer tüm markalarda da beyaz eşya alanında hizmetimiz bulunmaktadır.Bununla ilgili En yakın beyaz eşya tamircisi yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.