Çankaya Kombi Servisleri

Kombi Servisleri Çankaya

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0312 322 77 77

Çankaya Kombi Servisleri

Çankaya Kombi Servisleri

Çankaya Kombi Servisleri Numara

Kombi bakım hizmetini de teknik servisteki ekibin vermesi gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırdığınız zaman enerji tüketiminin yanında elektrik ve su tüketiminden de tasarruf sağlamış olacaksınız. Ayırca uzun süre bakımı yapılmayan kombilerin can ve mal kaybına sebep olacak arızalar çıkarması çok olasıdır.

Kombi Servisleri İletişim Çankaya

Kombi bakımı yapıldığında kombi performansının %100 ünü kullanmaktadır.  Özellikle soğuk kış günlerinde daha çok kapalı ortamda vakit geçirdiğimiz için bulunduğumuz ortamın sıcak ve sağlığımızı koruyacak ısı derecesinde olması gerekmektedir. Kombinin soğuk kış gününde arıza yapmanızı istemiyorsanız daha önceden kombi bakımını yaptırmış olmanız gerekmektedir. Kombi çok yakıt tüketiyor ve petekler ısınmıyor ise kesinlikle kombi bakımı ve petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Çankaya Kombi Teknik Servisleri

Kombi bakımının yanı sıra petek temizleme işlemini de sunmaktayız. Kombinin sorunu küçük şimdilik idare eder düşüncesi çok yanlıştır. Cihazınız bir süre sonra çok büyük bir arızaya maruz kalabilir. Küçük sorunlara hemen müdahale etmeniz durumunda ilerde oluşacak büyük arızaların engellemiş olursunuz paranız cebinize kalır. Ayrıca kombi arızaları içinde elektrik tesisatından kaynaklanan sorunlar da oluşabilir.  Ankara Demirdöküm Kombi Servisi olarak ta teknik servis vermekteyiz.

Çankaya Kombi Tamir Servisleri

Kombinin suyu bitip bitmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Kombi kullanmadan önce gaz vanası açık mı kapalı mı kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Kombi yaz konumunda olursa peteklere sıcak su göndermez. Buna da dikkat etmemiz gerekmektedir. Kombi ısısını ne derecede tutarsanız tutun ısı verecektir mantığı yanlıştır. Çok soğuk günlerde kombi ısısını düşük tutmanız durumunda verdiği isi hiç bir işe yaramayacaktır ve gaz boşuna gitmiş olacaktır. Kombi filtre temizliği yapılmadığı zaman kombi tam olarak performans sağlayamamaktadır. Bu durum kombiyi zorlayacak olup, cihazınızı yıpratacaktır.  Çankaya Ferroli Kombi Servisi olarak ta teknik servis vermekteyiz.

Kombi Servisleri Telefon Numarası Çankaya

Kombiyi çalıştırmadan önce peteklere gazın gidip gitmediğini kontrol edin petek vanaları açık mı değil mi bakmanız gerekmektedir. Peteklerin vanasını açtığınız halde ısınmıyor ise petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.   Petek temizlemenin yanı sıra kombi bakımı, kombi tesisat borularının temizlenmesi gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Kombi çalışırken patlama yapıyor ise hemen bir teknik servis çağırmak gerekmektedir.  Çankaya Bosch Kombi Servisi olarak ta teknik servis vermekteyiz.

 

Ankara Geneli Çankaya Kombi Servisleri konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle…

 

Bir önceki yazımız olan Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.