Çankaya Ariston Servisi 0312 322 7777

0312 322 7777

Çankaya Ariston Servisi

Çankaya Ariston Servisi

Ariston Servisi Çankaya

0312 322 7777

Yıllardır Çankaya halkına hizmet veren servisimiz her türlü beyaz eşya, kombi ve klima hem arıza hem de bakımı için sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Servisimiz her daim sizlerin mağdur kalmaması için bizleri arayıp servis çağırdığınız da gün içerisin de gelerek sizlerin arızalı cihazlarına bakarak arızaya nokta atışı yaparak arızanın sorununu çözmektedir. Yerin de tamiri mümkün olmayan cihazları sizden onay alıp atölyelerimize götürdüğümüz orada tamirini yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Biz yapamıyoruz , Biz edemiyoruz , başka servis çağırın gibi cümleler kullanmadan arızaya çözüm yolu bulup ona göre tamir işlemini yapmaktayız.

Ariston Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Tamircileri

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi günümüz de en çok kullanılan cihazlar dan biridir. Her hangi bir nedenle arızası olan cihazlar da servis bulmak için sıkıntıya girmemek için bizleri web sayfamızdan bularak aradığınız zaman gün içerisinde gelip sizleri mağdur durumda olmaktan kurtarıyoruz. Bulaşık makinesi iyi yıkamıyor ? Bulaşık makinesi leke mi bırakıyor ?Çamaşır makineniz mı arızalandı ?, Çamaşır makinesi neden çok sesli çalışıyor ?, Çamaşır makinesi çamaşırları mı iyi yıkamıyor ? gibi sorunlarınız da servis olarak daima en iyisini yapmayı hedefledik. En iyi tamirci olarak  Ariston servisini arayıp her konu da destek alabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı yiyeceklerimizi en iyi şekilde muhafaza ettiğimiz yerdir. Kış ve yaz ayları yiyeceklerimizin bozulmaması için buzdolabı bakımlarını yapmanız gerekmektedir. Buzdolabı bizim için çok önemlidir.Bu yüzden buzdolabı arızalandığı zaman tek yapmanız gereken bizleri aramanız. Buzdolabın da ki yiyecekler bozuluyor ?, Buzdolabı çok ses çıkarıyor ?, Buzdolabının gazi mı bitti ? Bizleri arayıp çağrı merkezin deki arkadaşlara konuşup arıza kaydı bırakmanız yeterli . İşi bilen ustalarla gelip arızayı gidermekteyiz.

Ariston Kombi Arıza ve Bakımları

Kombi ısınma olarak kullandığımız cihazdır. Kombi arıza ve bakımların da yılların hizmeti ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Servisimizi arayıp kombi arıza ve bakımları için kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Kombi bakımları da kombinin içinin temizlenmesi ve bağlantı noktalarını kontrol edip ve bir çok işlem yaparak ona göre sizlerin yanında çalıştırıp sizlere teslim etmekteyiz.

Çankaya nın her semtin de sizlere güvenilir , garantili ve kaliteli hizmet için bizleri arayıp destek alabilirsiniz. Servisimiz haftanın 7 günü sizlere hizmet vermektedir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi Tamircileri

  • Çankaya Beko Beyaz Eşya Servisi
  • Çankaya Altus Beyaz Eşya Servisi
  • Çankaya Vestel Servisi
  • Çankaya Regal Servisi
  • Çankaya Bosch Servisi
  • Çankaya Siemens Servisi
  • Çankaya Profilo Beyaz Eşya Servisi
  • Çankaya Aeg Beyaz Eşya , Kombi ve Klima Servisi

Ankara Geneli Ariston Servisi konusun da Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle

Bir önceki sayfamız da ki Çankaya Profilo Servisi ni ziyaret edebilirsiniz.