Beylikdüzü Yakuplu Eca Kombi Servisi 444 2 846

Eca Beylikdüzü Yakuplu Servisi ve Eca Kombi Bakım Fiyatları

444 2 846

Kombiler, sağladığı ısı ve sıcak-soğuk su ayarları ile gündelik yaşamda yadsınamaz bir öneme sahiptir. Özellikle kış aylarında revaçta olan ısıtma özelliği ile kombilerin hayatımızı gerçekten kolay hale getirmektedir.Kombi bakımı, cihazın iç temizliğinin gerçekleştirilmesi ile birlikte ileride zuhur etmesi muhtemel arızaların tespiti ve bunların önüne geçilmesini kapsayan bir bakım/kontrol şeklidir.

Sadece bununla da sınırlı olmamakla birlikte, kombinize yaptırdığınız bakım cihazınızın ömrünü de uzatacaktır. Kombi

Bosch kombi bakım servisleri

Kombi Bakım Servisleri

bakımı, enerjiden tasarruf edebilmeniz için de oldukça gerekli bir uygulamadır. Genel sanının aksine kombi bakımı kesinlikle gereksiz masraf değildir, aksine ilerisi için teşkil edebilecek çok daha büyük rakamların önüne geçecek bir işlemdir.

Özellikle kombiye ihtiyaç duyduğumuz kış aylarında zor bir duruma düşmemeniz için yazın bakım yapmanızı öneririz. Senede bir defa kombilerin bakıma ihtiyaç duyması ile birlikte en geç 2 yılda 1 defa bakım yaptırmanız, cihazınızın sağlığı ve verimliliği için en iyisi olacaktır.

Her kombi kullanıcısının kaçınmaksızın, düzenli olarak bakım yaptırması, kombinin sağlıklı bir şekilde hizmet vermeye devam etmesi için son derece gereklidir fakat katiyen kullanıcının kendisi bu işe kalkışmamalıdır. Kombi bakımınızın işinde uzman yetkililer tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Eca Kombi Bakım Tamir Servisimiz deneyimli usta ve ekip personeller ile kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Beylikdüzü Vaillant Kombi Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eca Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

 • Kombinin kapağı çıkarılarak genel kontrol yapılır.

  kombi bakım servisleri

 • Kombinin içindeki kirli su tahliye edilir.
 • Genleşme tankının havası ölçülür. 0.75 mbar dan az ise hava basılarak 0.75 mbar a yükseltilir.
 • Yanma odası sökülür ve geniş çaplı bir temizlik yapılır.
 • Fan motoru test edilir, ses ve yalpa varsa temizlenir.
 • Dönüş filtresi sökülür ve temizlenir.
 • Sökülen parçalar, kombinin içi ve dışı tek tek temizlenir ve titizlikle yerlerine geri yerleştirilip kombinin suyu doldurulur.
 • Gaz ayarları kontrol edilir ve gaz sızdırmazlık testi yapılır.
 • Son olarak kombi, kullanıcı ile birlikte kontrol edilir, çalıştırılır ve kendisine teslim edilir.

Beylikdüzü Yakuplu Eca Kombi Servisleri

Beylikdüzü ilçesinin her noktasına servis hizmeti sağlayan baymak kombi servisimiz Eca markasına ait kombilerinizde

Beylikdüzü Yakuplu Kombi Bakım Servisi

meydana gelen her türlü arıza durumunda işinde uzman yetkililerimiz müdahale ederek kombinizi sağlıklı duruma getirebilmektedir.

Beylikdüzü Eca Kombi Bakım Tamir Servisimizi deneyimli ekip ve usta kadrosu ile hizmet vermektedir.  Özellikle kombi bakımı hakkında detaylı bilgi için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Kullanıcılarımızın genel olarak dile getirdikleri şikayetler şu şekildedir: Kombi çalışmıyor, Kombi suyu ısıtmıyor, Kombi ısındığı halde musluklardan sıcak su gelmiyor, Kombi su akıtıyor, Kombi ateşleme yapmıyor, Kombi gürültülü çalışıyor veya Kombi yanarken patlama yapıyor…

Kombilerinizde bu arızalardan herhangi birini yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir ve usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Büyükçekmece Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi  hakkında da detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.