Bakırköy Kombi Servisi – Servisleri

Bakırköy Kombi Servisi – Servisleri

0212 424 0506

Bakırköy Kombi Servisi - Servisleri

Bakırköy Kombi Servisi – Servisleri

Firmamız sizlere tam olarak 18 yıldır hizmet vermektedirler.

Herkesin evlerinde olan kombilerimiz günler geçtikce arıza çıkartabiliyor. Bunun için sizler ise en iyi siteyi en kaliteli firmyı gezmeye başlıyorsunuz.

İşte buna hiç gerek yok bizi yukarıda yazan numaradan arayın ustalarımız gelip yapsınlar.

Ustalarımız gelişen teknolojiyi takip edip sizlere en iyi şekilde ve en keliteli şekilde hizmet sunabilmek için ellerinden ne  geliyorsa yapmaya hazırlar.

Bağcılar kombi servisi-servisleri olarak sizlere evden eve hizmet vermekteyiz.

Eğer bizim firmamızı arayıp usta gönderdilerse sonra yine aynı arızayı çıkartıyorsa firmamız sizlere tekrardan % 100 koşulsuz yaptırma garantisi vereceklerdir.

Ustalarımız ne olursa olsun işlerini her zaman itina ile yaparlar.Bundan hiç şüpheniz olmasın. Sizler eğer bizi aramak ulaşmak isterseniz bizi yukarıda yazan numaradan kolaylıkla hemen ulaşa bilirsiniz.

Bakırköy kombi servisi-servisleri size en iyi şekilde hizmet sunmak için en iyi fiyatları sunarak hizmet vermekteyiz.

Başta İstanbul’ un Bakırköy semti olmak üzere  Zeytinburnu, Küçükcekmece, Esenler, Bağcılar geneli’ ne hizmet vermektedirler.

Sadece kombi’ ye bakmıyoruz. Kombi ve tüm beyaz eşyalara bakıyoruz. Sadece büyük beyaz eşyalara bakmaktayız. Küçük beyaz eşyalara bakmıyoruz.

Herhangi bir beyaz eşya için parça satışı yapmıyoruz. Sadece garantisi dolmuş beyaz eşyalara bakıyoruz.

Her markaya bakmaktayız. Mesela; Vestel, Arçelik, Beko, Bosh, Regal, Aeg, Fujitsu, Baxi, Demir döküm, Baymak, Samsung, Fakir, Arıston, sımens, Profilo ve diğer tüm markalara ve modellere bakmaktayız,

Sizlere en iyi, en güzel, en kaliteli şekilde hizmet sunabilmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve daha iyilerinide yapmaya çalışıyoruz.

Sizler eğer bizden daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız yukarıda yazan numaradan kolaylıkla arayıp ulaşabilirsiniz.

Ustalarımız en iyi ve en güzel  güzel şekilde hizmet edebilmek için 7/24 haftanın 7 günü 24 saati çalışmaktadırlar.

Firmamız haftanın 7 günü sabah:08.00 akşam: 22.00 saatleri arası kesintisiz çalışmaktadırlar.

Ustalarımız gelişen teknolojiyi takip edip size daha iyi hizmet suna bilmek için çabalıyorum. Bize ulaşmak isterseniz yukarıda yazan numaradan arayabilirsiniz.

Herhangi bir beyaz eşya için parça satışı yapmamaktayız. Kombiniz yada evinizde olan herhangi bir beyaz eşyanın yıllık bakımı için bizi tam olarak yukarıda yazan numaradan kolaylıkla arayabilir yada ulaşabilirsiniz.

Ustalarımız işlerini her zaman itina ile yaparlar. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Sizler eğer bizi arayıp burda yazanlardan daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız bizi tam yukarıda yazan numaradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.