Asansör Tamiri Ankara 444 28 46

Asansör Tamir Firmaları  Ankara

444 2 846

Asansörler günümüzde oldukça fazla olan yüksek binaların inşasının artmasıyla birlikte hayatımızda daha çok yer almaya başlamıştır. Asansörler sayesinde taşımacılık daha da kolaylaşmıştır. Asansörler sadece insan taşımacılığında değil günümüzde yük taşımacılığında, araç, sedye ve daha bir çok farklı taşımacılık alanında kullanılmaktadır. Asansörlerin kullanımı bu kadar fazla olunca bakıma ihtiyaç duyan asansör sayısı da artış göstermektedir.

Asansör bakım firmaları

Asansörlerin hepsinin ne asansörü olursa olsun düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Asansörlerin her ay düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmaması durumunda asansörlerinizde arıza yaşamanız oldukça olası bir durumdur. Asansörlerinizin aylık bakımları yapılmazsa, aksamların yağlanması gerçekleştirilmezse asansörlerde arıza yaşayabilirsiniz. Aksamların yani ana yayların, ağırlık yaylarının, fren bloklarının ve paten bloklarının kontrolünün sağlanarak yağlanması gerekir.

Bu parçaların yağlanmaması durumunda asansörde yüksek miktarda ses çıkacaktır ve sallanmalar meydana gelecektir. Asansör kabini katlarda ki sabit parçalara çarpacaktır. Bu durum oldukça tehlikeli olacağı için asansörlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması ve bu parçaların yağlanmalarının kesinlikle aksatılmaması gerekir. Asansör bakımı yapılmaması durumunda ciddi sorunlarla karşılaşılacağı için bunlara oldukça dikkat etmek gerekir. Asansör tamir ve bakım işlemini gerçekleştiren bir çok firma bulunmaktadır.

Fakat bunların hepsi aynı kalitede hizmet sunmamaktadır. Bu nedenle asansörlerinizde arıza oluşması durumunda iyi bir tamir ve bakım hizmeti sunan firma bularak onlarla çalışma sağlamanız gerekmektedir. Alanında en iyi diyebileceğimiz ustalara sahip olan asansör tamir ve bakım firmalarımız her zaman hizmetinizdedir. Asansör tamir ve bakım hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı  arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Ankara Asansör Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içeri yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Asansör Tamir Bakım Ankara

Ankara’nın her noktasına hizmet sağlayan asansör tamir ve bakım firmamız asansörlerinizde yer alan arızaları en kısa süre içerinde gidererek asansörlerinize detaylı bakım hizmeti sunmaktadır. Asansör bakımlarını her firma düzenli olarak yapmamaktadır. Asansör bakımları her parçaya her noktaya tek tek özen gösterilerek yapılmalıdır. Asansör bakımları kolay gibi görünse de oldukça bilgi gerektiren işlemlerdir.

Asansörler insan taşımacılığında da kullanıldığı için hatta günümüzde en yaygın şekilde insan taşımacılığında kullanıldığı

Asansör bakım firmaları Ankara

için bakımlarına oldukça dikkat etmek gerekir. Asansörlerin her ay düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmaması durumunda asansörleriniz arıza vererek sorun oluşturacaktır. Örnek verecek olursak asansörünüzün bir ay bakımını aksattınız ve asansörde bir sorun meydana geldi. Bu sorundan dolayı çok önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken asansör kat aralığında kaldı ve geç kaldınız.

Hem toplantıya geç kalmanın vermiş olduğu gerginlik hem de asansörde kalmanın vermiş olduğu gerginlik oldukça kötü hissetmenize neden olacaktır. Bu gibi durumlarla karşıya kalmamak için asansörlerinizin bakımlarını düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Asansör bakım ve tamir hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Samsung Tamir Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içeri yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asansör Bakım Firmaları Ankara

Asansör bakım firmalarımız Ankara’nın her noktasına asansör bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır. Asansör bakım firmalarına günümüzde oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü günümüz de bir çok asansör mevcuttur. Asansörler

Asansör bakım ve tamir

ilk olarak yük taşımacılığı için üretilmiştir. Daha sonrasında insan taşımacılığında ve farklık alanlarda kullanılmaya başlanılmıştır. Asansörlerin kullanımı bu kadar fazla olunca ihtiyaç duyulan usta sayısı da artış göstermektedir.

Asansörlerinizde yaşayacağınız her türlü arıza da; asansör hareket etmiyor ve sigortayı çok sık attırıyor, asansör sürekli stop ediyor, kabin hareket etmiyorsa, asansörün meşgul lambası sürekli olarak yanıyorsa, ustalarımızdan tamir konusunda yardım talep edebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız durumunda kendiniz bir şey yapmadan direkt olarak bakım ve tamir firmasından yardım talep etmelisiniz. Ustalarımızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Ankara Asansör Bakım Firmaları hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara’da Asansör Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle