ANTALYA MURATPAŞA BEYAZ EŞYA USTASI

ANTALYA MURATPAŞA BEYAZ EŞYA USTASI

antalya muratpaşa beyaz eşya ustası
antalya muratpaşa beyaz eşya ustası

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

Beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi dayanıklı ev eşyalarına verilen ortak ad olarak tanımlanmıştır.

Çamaşır makinelerinin yaşamımızdaki yeri ve önemi tartışılmaz bir gerçektir. Ne kadar sağlam ve teknolojik olursa olsun, bu ürünler her zaman ve her durumda bakım gerektirir ve arıza verebilir. Türkiye ve hatta dünya çapında birçok kişiye hitap eden oldukça büyük markalar en kaliteli beyaz eşya üretimi ortaya çıktığında bile arıza çıkaran, var olan arızaya çözüm bulunmadıkları zamanlar olabilir veya arızalardan dolayı müşteriler ile sorun yaşayabilirler.

Farklı çamaşır yıkama şekilleri ne yazık ki uygulanamadığı için, ürünlerin en acil ve hızlı bir şekilde çamaşır sorunumuzu halletmemiz gerekir.  Çamaşır makinelerinin arıza yapmasının birkaç nedeni vardır. Çok nadiren, uzun süre arıza yapmayabilirler. Çamaşır makinesi arızalarını, çıkabilecek sorunları sizinle birlikte inceleyelim, çamaşır makinesi arızaları bizler için ortak bir problemdir;

 

antalya-muratpaşa-beyaz-eşya-bakım-servisi
antalya-muratpaşa-beyaz-eşya-bakım-servisi

“Çamaşır makinem su boşaltmıyor!”

“Çamaşır makinem su almıyor, çamaşırlarımı yıkamıyorum!”

“Çamaşır makinemde program başlatamıyorum, programlar arasında seçim yapamıyorum!

“Çamaşır makinemin alt kapağından dışarı su sızıyor! “

“Çamaşır makinem çok titriyor ve yüksek sesle çalışıyor!”

“Çamaşır makinesi kapağım yıkandıktan sonra açılmıyor!

“Çamaşırlarım temiz yıkanmıyor, temizlenmemiş bir şekilde tekrar çıkıyor!”

Eğer çamaşır makineniz suyu boşaltmıyorsa, tahliye hortumunda sorun varsa, eğer su musluk girişinden su almıyorsa, program yazılımı başlatmıyorsa, hortum contalarının altından su varsa, titreşim seviyesi yüksekse ve benzeri sorunlarda arızalarınız için çamaşır makinenizin durduğu zemin ve bağlantıları kısa bir sürede incelenmeli ve sonuçlandırılmalıdır.

Bulaşık makineleri bugün çok pratik ve hızlı bir çözüm sunan yazılım ve donanım elemanları ile donatılmış büyük bir mutfak robotudur. Bulaşık makinemizin arızalanması durumunda, yüksek miktarda el yıkama ve artan su faturası miktarı ve zaman kaybı yaşayabiliriz.

Birçok firma çok sayıda yetkili servisi açsa da, aşırı müşteri talepleri için yeterli değildir. Gündelik hayat için vazgeçilmez olan beyaz eşyalara anında müdahale edilmesi, aynı zamanda birden fazla arıza türü ile de ilgilenmek gereklidir. Bu durumda, Türkiye’de özel hizmetlerin önemi vazgeçilmezdir. Bulaşık makinelerinin çeşitli arıza nedenleri vardır. Arızanızın ne olduğunu ve çözülmesi kolay bir sorun olup olmadığını görelim.

 

arçelik-beyaz-eşya-ustası-antalya-murtapaşa
arçelik-beyaz-eşya-ustası-antalya-murtapaşa

Bulaşık makinelerinde hemen hemen her zaman karşılaşabileceğiniz arızalar;

  • Bulaşıklarım çok kirli, bulaşık makinem temizlemiyor!
  • Bulaşık makinesine deterjan koyuyorum ama bölmede kalıyor!
  • Çok sesli çalışıyor!
  • Su almıyor!
  • Kötü kokuyor!

Bütün bu problemleri çözmek, çalışmasını bilen bir usta için yirmi dakika kadar sürecek bir süreçtir. Antalya Muratpaşa Beyaz Eşya Ustası olarak sizlere en hızlı hizmeti sunmak ve sizi zor durumda bırakamamak için Antalya Muratpaşa’nın tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Buzdolapları, tüm zamanların en büyük icatlarından biri haline gelmiştir. Günlük yaşamımızın ve hayatımızın vazgeçilmezi olan bu aletler, çok basit ve tekrar eden arızalar verebilir. Buzdolapları birkaç problem dışında birçok farklı arızaya neden olabilir. Çözülmesi basit ve basit birkaç probleme bakalım;

muratpaşa-vestel-antalya-beyaz-eşya-tamir-ustası
muratpaşa-vestel-antalya-beyaz-eşya-tamir-ustası

 

Buzdolabımın dondurucu kısmında kar var, tüm yemeklerim çürüyor!

Buzdolabım çalışmıyor, ne yapmalıyım!

Buzdolabım sallanıyor ve ses çıkartıyor!

Buzdolabım serinlemiyor, kullanmaz hale geldi!

 

 

Buzdolablarındaki arızalarda genellikle kar problemleri yaşanır. Süreci değiştirmek çok kolay ve hızlıdır. Buzdolabı motorundan hiç kaynaklanmamış olabilir. Bu kısa vadeli bir çözüm ile değiştirilir. Titreşimler genellikle buzdolabını yerleştirdiğiniz zeminin yamuk olmasından veya buzdolabının yanlış yerleştirilmesinden kaynaklanmaktadır, ancak hassas ölçeklerle ölçüldüğünde bu sorun ortadan kaldırılabilir. Destek sağlayarak düzeltilebilir. Buzdolabının soğutulmaması termostat veya motorla ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir, küçük bir test sırasında neden ortaya çıkar.

Bu gibi durumlarda teknik olarak yetkili servislere ulaşmada sıkıntılar yaşanabilir. Bu durumlarda özel teknik servisler ön plana çıkar. Özellikle yaz aylarında! Bu dönemlerde özel hizmetler devreye giriyor, biz de öyleyiz! Antalya Muratpaşa Beyaz Eşya Ustası olarak, problemlerinizi derhal ve makul fiyatlarla tek seferde çözüm sağlıyoruz. Bahsettiğimiz gibi, buzdolaplarımız yaz aylarında daha çok çalıştığı için çok fazla arızaya neden olabilir. Bu sorunların ana kaynağı, son dönem cihazlarının daha fazla yazılım içerecek şekilde programlanmış olmasıdır.

Çağrı merkezi çalışanlarımız beyaz eşyanız ile ilgili bir kayıt oluşturacaktır. Personelimiz tarafından oluşturulan kayıtta beyaz eşyanız ile ilgili problem tespit edilecektir.  Beyaz eşya bakımı, beyaz eşya onarımı, beyaz eşya tamiri hakkında, servis ücreti, size en yakın şube, beyaz eşya teknik servisi firma bilgileri, teknik servis fiyatlandırma bilgisi hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz için her zaman buradayız.

Antalya Muratpaşa Beyaz eşya Ustası olarak hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Ve Cuma günleri, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü, yani haftanın her günü 08:00 ile 22:00 saatleri arasında beyaz eşya tamir servis hizmetini sınırsız bir şekilde sunmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA MURATPAŞA BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Muratpaşa’da hizmet verdiğimiz  Mahallelerden bazıları;

Altındağ Mahallesi, Altınovayenigöl Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.