Ankara Delux Servisi

Ankara Delux Servisi

0531 506 1057

Ankara Delux  Beyaz Eşya Servisi

Ankara’nın birçok ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra beyaz Delux Çamaşır Makinası Servisi, Delux Bulaşık Makinası Servisi, Delux Derin donduru servisi, Delux klima servisi, Delux Kombi Servisi, olarak tüm Delux marka beyaz eşyanızın bakım, tamir, onarım, montajını yapmaktayız.Müşterilerimize Türk Standartları Enstitüsü belgesini alan firmamız gerek teknik donanımı gerekse teknik destek servisi hizmetini her geçen gün artırmaktadır.Bugüne kadar sürekli eğitimlere katılarak kendini yenileyen firmamız, siz müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.Bunun yanı sıra yenimahalle  altus teknik servisi ve mamak bosch teknik servisi hizmetimizde siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sunduğumuz teknik servis hizmetleri ve profesyonel ekip kadrosu ile   isim duyurmayı başaran Ankara Delux  Beyaz Eşya Servisi müşteri memnuniyeti  olarak mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunuyoruz siz müşterilerimize amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Ankara Delux Teknik Servisleri

Servis seçenekleri de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına  göre tasarlanmıştır. Bizi arayarak telefonda doğrudan yardım alabilirsiniz bunun yanı sıra hemen bulunduğunuz yere gelen teknik servis ustaları  bakım ve onarım hizmetlerinizi yapmaktadırlar.Ankara Delux  Beyaz Eşya Servisi  tüm ustalarımız teknik servis hizmeti konusunda uzman eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Tüm beyaz eşya makinalarınızın arızalarında ve herhangi bir bilgi almak istiyorsanız. Bizi arayarak teknik servis hizmetimizden faydalanabilir teknik hizmet servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Çankaya Arçelik Servisi sunduğu hizmetlerle bakım, tamir veya yedek parça alanlarında size hem teknik bilgi vermekte hemde teknik ekiplerimizden teknik servis kaydı alabilirsiniz.

Ankara Delux Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinaları uzun yıllar kullanım süreleri boyunca düzenli bakım ve titiz kullanmak önemlidir. Çünkü Çamaşır makinası bilinçli kullanılmadığında bazı olumsuz sonuçlar doğurabilir.Örneğin markasını bilmediğiniz deterjan, ya da aşırı deterjan kullanımı veya günde 2 den fazla çalıştırmak aşırı tepeleme makinanın içerisini doldurmak hem makinanızın kullanım ömrünü kısaltacak hem de çabuk arızalanmasına sebebiyet verecektir. Bu yüzden kullanırken günde 2 kere den fazla yıkamamaya içerisini tepeleme doldurmamaya ayrıca deterjan seçiminde özenle üzerinde durmamız gerekir. Bunun yanı sıra kireçli sularda çamaşır makinanızın içerisinde kireçleme ve tortulama zamanla oluşacaktır. Siz müşterilerimize uzman ekip kadromuz gelerek bozulan, arızalanan  çamaşır makinanızı tamirini evinizi kırmadan dökmeden pisletmeden batırmadan yapmaktadır ve çok kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmektedir.Çamaşır makinanızın  eskisinden daha iyi bir şekilde çalıştığını görecek ve artık çamaşırlarınızı yıkarken gönül rahatlığıyla artık çalıştırabileceksiniz. Ankara Delux Çamaşır Makinası Servisi olarak Tüm arızalarınız için alanında uzman eğitim görmüş kadro hizmet vermektedir. Arızalanan Delux Çamaşır Makinası Servisi, Delux Bulaşık Makinası servisi, Delux Kombi Servisi ,Delux Klima Servisi olarak tüm arızalarınızı bakım onarım tamirini,yapmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saati arayarak teknik servis kaydı bırakabilir Merak ettiğiniz konularda teknik servis desteği alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan  Ankara Franke Servisi  hizmetlerimize yazının üzerinde ki linke tıklayarak göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara Geneli  Delux Beyaz Eşya Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle