Ankara daki Asansör Firmaları 444 28 46

Ankara Asansör Bakım Onarım Firmaları

444 28 46 

Ankara asansör bakım firmaları

Asansörlerin kullanım amacı insanların kendi ihtiyaçlarında zamandan kazanım ve özellikle yaşlı veya engeli olanlar için asansör kullanımları oldukça önemlidir. Ayrıca iş yerlerinde sanayide tonlarca yükü asansörler sayesinde zahmetsizce ve sorunsuzca kısa sürede tamamlamamızı sağlamaktadır. Asansörlerin olması yüksek çok katlı binalara girerken çıkarken hem bedenen yorulmadan gereksiz zaman harcaması olmadan kısa sürede her yere gidip gelirken işimizi kolaylaştıran gerekli cihazlardır.

İnsanların asansörü kullanama amacı ya kendileri için yüksek çok katlı binalara gelme gitme ihtiyaçları için  yada yük taşımak için kullanılmaktadır.Asansörlerin elektrikle çalışması ve can ve mal güvenliğimiz için mutlaka asansörlerin aylık ve yıllık bakımlarının uzman asansör firmalarına yaptırılmasının önemi oldukça büyüktür. Asansör arızası veya asansör bakımı için mutlaka uzman asansör firmalarından destek ve yardım alınız.

Ankara da nerede olursanız olun servis çağrılarınıza aynı gün taleplerinize en hızlı ve kaliteden taviz vermeden adresinize gelerek asansör bakımı onarım için gerekeni anında yapılmaktadır. Asansör bakım fiyatlarımız ve bakım aşamalarımız için bizden fiyat ve detay almadan karar vermeyin.  Asansör arızaları ve bakımları için işin uzmanı güvenilir servislerden alınan hizmetler asansörün ve kullanıcıların ilk önce güvenliği açısından son derece önemlidir. Ankara asansör Bakım Onarım Firmamız da aynı zaman da kalorifer petek temizleme işlemelerini de uzman sorumlu personellerimiz tarafından itinalı olarak yapılmaktadır.

Çankaya Asansör Bakım Şirketleri

ÇAnkaya Asansör şirketleri

Asansörün üretimi imalatı montajı bakımı ve kullanımı her biri kullanıcılarına belirli görevler üstlenmektedirler. Ankara da Çankaya ve çevre semtler için alanında yetişmiş en iyi asansör ustaları ile insan asansörü yük asansörü vb. asansörlerin tüm etiket işlemleri bakım revizyon kabin ve tamir işlemlerini söz verilen süre içerisinde tamamlayarak hizmet sonrası olası bir durum içinde garanti ve güvence verilmektedir.

Çankaya Asansör Bakım firmamız da tüm asansörün bakımı aylık ve yıllık anlaşmalı olarak hesaplı ve garantili şekilde tamamlanmaktadır. Asansör aylık ve yıllık bakım fiyat tekliflerimiz için 444 28 46  numarayı arayarak çağrı merkezi çalışanımızdan fiyat ve bakımların ayrıntısını kapsamlı olarak alabilirsiniz. 

İşletmenin devamlılığı ve hayatı risklerin tamamen ortadan kaldırılması için asansörlerin bakım ve onarım işlemlerinin aksatılmadan ertelenmeden yapılması hayati önem taşımaktadır. Asansör bakımı tamiri için en iyi firmalar arasında olan İnşaat asansörü tamircisi firmamızda kalite bakım onarım asansör bakım revizyon fiyatları konusunda uzman ekibimizden her zaman tam ve garantili destek için bizleri arayabilirsiniz.

Asansör işleyişinde genelde 2 yol izlenmektedir. Asansörler monte edildikten sonra 2 yol izlenmeli
1)Revizyon
2)Bakım

Revizyon ve bakım asansör çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Asansör çeşitleri aşağıda sıralanmaktadır;

Araç asansörleri, Sedye asansörleri, Panoramik asansörler, Hidrolik asansörler, İnsan asansörleri, Yürüyen merdivenler, Yemek asansörleri, Engelli asansörleri, Dış cephe asansörleri ve
Ankara  Yük Asansörleri şeklindedir. Ankara Bahçelievler asansör firmaları içinde bizleri arayarak asansör etiket işlemleri revizyon ve bakım fiyatlarımız için teklif alabilirsiniz. 

Asansör Bakımı Önemi ve Ne Kadar Sürede Yapılmalı?

Ankara asansör bakım onarım servisleri

Asansörün bakımı, asansörün bulunduğu bina sorumlusu ile bakım sözleşmesi imzalayan asansör monte eden veya onun yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Herkesin aklında ki soru peki, asansör bakımı ne kadar sürede yapılmalı?

Asansörler montaj eden tarafından piyasaya arz edilen her yeni asansör, piyasaya arz edildiği tarih an itibarıyla en az üç yıl süre ile garanti edilmektedir. Asansörün bakımı, bina sorumlusu ile bakım sözleşmesi imzalayan asansör monte eden veya onun yetkili servisi tarafından yapılır. Peki, asansör bakımı ne kadar sürede yapılmalı?

Asansör bakımı periyodik olarak ayda bir kere  yapılması asansörün düzenli ve sorunsuz şekilde çalışması açısından önemlidir. . Garanti süresi içinde bina sorumlusu ile asansörü monte eden veya onun yetkili servisi arasında aylık bakım ve servis hizmetleri  asansör bakım revizyon sözleşmesi yapılması gerekmektedir.

Asansörün, asansörü oluşturan tüm bakımı asansör monte eden tarafından hazırlanmış olan bakım kılavuzunda yer alan talimatlara göre tamamlanması gerekmektedir.

Asansör bakımı genelde şu şekilde yapılmaktadır; Yağlama ve temizlemeyi, Bakım ve aksam genel kontrolleri, Kurtarma çalışmalarını,Ayarlama işlemlerini, Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen bileşen onarımını veya değişimini için fiyat çizelgesi çıkarılmaktadır. Her zaman asansör işlerinizde tam kalite ve güven esası ilke alınarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankarada Ankara daki Asansör Firmaları 444 28 46 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe