General Electric Servisi Buca-Karabağlar İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Buca-Karabağlar General Electric Beyaz Eşya Servisi

444 2 846

General Electric markası bir zamanlar en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alırken günümüzde üretimi durduğu için yeni evli çiftlerin evlerinde yer almamaktadır. Fakat ilk çıktığı zamanlarda herkesin tercih etmiş olduğu bir cihaz

General Electric Beyaz Eşya

olduğu için bir çok kullanıcının evinde yer almaktadır.

General Electric markasına ait beyaz eşyalarınızda arıza yaşamanız durumunda yetkili servis bulma şansınız mevcut olmadığı için kaliteli servis hizmeti sunan general electric beyaz eşya servislerinden hizmet almanız gerekir. Beyaz eşya tamirinde alanında oldukça iyi olan ustalarımızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir’in bir çok noktasında hizmet sağlayan servisimiz Buca ve Karabağlar bölgelerininde bir çok noktasına hizmet sağlamaktadır. General electric beyaz eşyalarınızda arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Simtel Servisi Buca-Karabağlar İzmir hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz tıklayarak okuyabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Buca-Karabağlar General Electric Buzdolabı Servis

Her markayla ilgilenen servisimiz general electric markasının da buzdolabıyla ilgilenmektedir. Buzdolabı üretiminden yana herkes tarafından tercih edilerek kullanılmaya başlanmıştır. Buzdolabı icat edilmeden önce yiyeceklerin bozulmaması için yiyecekler ya soğuk yerlere koyulurdu ya da toprak altına gömülerek güneş ısısından

Buzdolabı Tamir Servisi

uzakta tutulurdu. Bu sayede yiyeceklerin bozulması engellenmiş olurdu.

Fakat bu işlemler kısa süreli olup uzun vadeli yiyecek saklama işlemlerini gerçekleştirme de yardımcı olmamaktaydı. Bu nedenle bir arayış içine girilmiş ve buzdolabı icat edilmiştir. Buzdolabı iccat edildikten sonra oldukça büyük bir ihtiyaç olduğu için herkesin evinde bulunmaya başlamıştır. Buzdolabı bu kadar büyük bir ihtiyaç iken buzdolaplarında arıza yaşamak herkes tarafından rahatsız edici bir durum olarak kullanıcıları zorda bırakacaktır.

Buzdolabında arıza yaşanması durumunda zor durumda kalmamak için en kısa süre içerisinde müdahale edilerek arızaların giderilmesi gerekir. Arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Ariston Servisi Yenimahalle hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz tıklayarak okuyabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Buca-Karabağlar General Electric Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servis

Bulaşık makineleri son dönemin en popüler beyaz eşyası arasında yer almaktadır. Bulaşık makineleri sayesinde

Bosch bulaşık makinesi tamircisi
Bulaşık makinesi tamircisi

evlerde ya da iş yerlerinde bulaşık yıkayarak zaman geçirmek yerine kendinizle zaman geçirebilir ya da işlerinizi halledebilirsiniz. Bulaşık makineleri bu yönden oldukça kolaylık sağladığı için herkes tarafından tercih edilmelidir.

Bulaşık makineleri bu kadar çok tercih edilirken tabi ki de arıza yaşamamak mümkün değildir. Bulaşık makinelerinizde arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Electrolux Servisi Etimesgut hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz tıklayarak okuyabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı