ANTALYA KLİMA APRİL

ANTALYA KLİMA APRİL

klima-tamir-antalya-fiyat

klima-tamir-antalya-fiyat

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

ANTALYA KLİMA BAKIMI YAPAN YERLER

Klimalar, teknoloji kullanılarak üretilmiş hassas cihazlardır. Teknoloji, hayatımızı kolaylaştıracak ürünlere yeni özellikler ekleyerek daha pratik kullanım sağlar. Klimalar da maliyet düşürme ile çok ekonomik hale gelmiştir. Özellikle sıcaklığın iklim özelliği olduğu bölgelerde bir zorunluluk haline gelmiştir. Bir amacı da soğutma olan bu cihazlar, ısıtma fonksiyonlarının geliştirilmesi ile değişen hava koşullarındaki ihtiyaçlarımıza göre ayarlanabilir. Yıl boyunca tam zamanlı çalışan klimalarımız doğal olarak bakıma ihtiyaç duyacaktır. Bakım ile klima daha uzun bir süre korunabilir.

Makul fiyatlara sahip klima servisi, uzman teknik ekipler, istediğiniz zaman kaliteli hizmet ile yanınızda olacaktır. Antalya Klima April servisi, bir tür teknik destek servisidir. Alanında uzman olan ustalarımız, tüm klima modellerinde size destek sağlamaktadır.

ANTALYA Klima April Tamir Servisi

Antalya Klima April Tamir Servisi

Klimanın yapısıyla ilgili deneyimlerle, servis sonrası cihazın kullanımında verimlilik ve düşük enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bölge olarak, Antalya’nın tüm ilçelerine mobil ekipler aracılığıyla ulaşım sağlıyoruz. Aynı günde birçok müşteriye hizmet verebiliyoruz. Yetkili Klima Servisi Kullandığınız klima markasına göre yetkili servislerimiz hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcilerinden bulabilirsiniz. Klimanızın bakımı için servisimize başvurduğunuzda, klimanız, klimanızın ara yüzünde oluşan kirleri temizleyerek temiz hava almaya devam etmesi sağlanacaktır. Temizlenmezse performansı düşecektir ve bu faturanıza yansıyacak ve fatura tutarı artacaktır.

 

 

Antalya Klima April olarak, klimanızdaki soğutucu hava gazının regülasyonu otomatik olmadığından, klima servisimizin bakım servisini mevsime göre kullanmalısınız. Klima bakımı Sürekli kullanım durumunda klima bakımı sıklıkla gereklidir. Özellikle endüstriyel alanlarda, yüksek kapasiteli klimalar daha fazla bakım gerektirir. Klimalarımızda müşterilerimize klimanın karlanması durumunda, su akıtması durumunda ve farklı sesler çıkarması durumunda, klima bakımı, onarımı ve tamiri için her türlü garantiyi sağlayabilmekteyiz.

ANTALYA KLİMA TAMİR USTASI

Bakım hizmetleri zamanında yapılmazsa, çok farklı arıza durumlarıyla karşılaşabilirsiniz ve bakım yapmayı ihmal ederseniz, cihazınızın hurda olarak kaydedilmesine neden olursunuz. Arıza olduğunda, aynı arıza koşulunu bir daha asla görmeyerek, klima bakım, onarım ve tamir servisimizden aldığınız servisin kalitesini deneyimleyeceksiniz.

Klimalarımızda tecrübeli ve uzman ekiplerimizle iletişime geçerek, pratik çözümlerle üreteceğimiz hızlı çözümlere arıza durumunuz giderilecektir. Ayrıca servisimize nasıl ulaşacağınızı bilmeniz gerekecektir.

Antalya April Klima Tamir Bakım Servisi

Antalya April Klima Tamir Bakım Servisi

Cihazınız çok yüksek sesle çalışıyorsa, su akıyorsa, kötü kokular yayarsa, verimli bir soğutma veya ısıtma sağlayamazsanız, bir arıza oluşmuş olabilir. Ekiplerimiz, gün geçtikçe gelişen teknolojiyle bu klimalarla ilgili her türlü eğitimi aldıkça, arızalar için doğru çözümleri sunabilirler.

ANTALYA KLİMA APRİL olarak, haftada 7 gün siz değerli müşterilerimize hizmet sunan bir klima servisidir. Personelimiz, klima tesisatı, onarım, bakım ve parça değişimi için her marka ve model konusunda eğitim almış olup yılların verdiği tecrübe ile hizmet sunmaktadır. Bunu klima teknik servisi konusunda bilinçli şirketlerle yapmanız şiddetle tavsiye edilir. Antalya Klima April olarak,  servis hizmetimizi (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Taşıyıcı, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vb.) her marka ve her modeldeki klimalarınız için teknik destek ekizbimiz hizmet vermektedir.

Antalya Klima April Teknik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen servis talepleri doğrultusunda klima bakım, onarım ve tamir hizmeti vermektedir. Klima bakım servisimizden alabileceğiniz montaj hizmeti de uzmanlık alanlarımızdan biridir. Bazı modellerde, kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz, ancak bazı durumlarda iş uzmanına bırakma rahatlığını tecrübe edinebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bakımın olduğu klima bakım, onarım ve tamir hizmetlerini sizler için sağlıyoruz.

Her Marka Klima Tamir, Bakım ve Onarım Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

antalya-april-klima-arıza

daikin-antalya-april-klima-arıza

ANTALYA KLİMA BAKIM, ONARIM VE TAMİRİ

Antalya Klima April olarak, klima teknik servis fiyatları, en makul fiyata, en iyi, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Klima bakım fiyatlarımız klima tipine, modele ve arıza durumuna bağlı olarak değişir. Klima servis fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızı arayınız. Klima Teknik Bakım ev, işyeri, iş merkezi, fabrika, klima gibi birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Klimanın doğru şekilde kullanılması durumunda, uzun bir süre için arızalanması beklenmez. Kurulum sırasında yapılan hatalar veya yanlış yerde yapılacak yer nedeniyle klimanızı alamazsınız. Klima Periyodik Bakım Firmamız her türlü merkezi ve bireysel klimalarda periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Haftanın 7 günü  sabah 08.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında müşteri temsilcimizi arayıp, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz oluşturulan arıza kaydını teknik servis personelimize iletecektir. Personelimiz siz arayarak arızayı tespit edecektir ve arızanın giderilmesi için gerekli ekipmanı temin edecektir. Klimanızın bulunduğu yere gelerek gerekli bakım, onarım ve tamir hizmetini gerçekleştirecektir.

 

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KÜLTÜR BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Klima Bakım, Onarım ve  Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtlerden Bazıları;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik