Yüreğir Klima Servisi 0555 011 18 17 Tamir ve Bakım Ustası

Yüreğir Klima Servisi

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Yüreğir klima servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

Klimalarınızın bakımını yapmak.

-Klimalarınızın gaz dolumunu yapmak.

-Klimalarınızın parça değişimini yapmak

-Klimalarınızın arızasını tespit edip tamirini yapmak.

Klima dışında kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi her türlü beyaz eşyalarınızın da bakımı, gaz dolumu, parça değişimi ve arızası tespit edilip tamiri yapılır.

Sizler de klima veya her türlü beyaz eşya tamiri ve bakımı için bizlere çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak gün içinde yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Adana klima bakım servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Yüreğir Klima Bakım Fiyatları / Ücreti

Arıza kaydı için 

0555 011 18 17

Uzun yıllardır artık nerdeyse her evde ve her iş yerinde klima kullanılıyor. Bu klimaların yeri geliyor arızası yeri geliyor bakım zamanı gelmiş olabiliyor.

Biz Yüreğir Klima Bakım servisi olarak klimalarınıza düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Klimanızın bakımını yaptırdığınız takdirde klimalarınız daha iyi çalışır ve kullanım süresi uzar. Fakat bakımları yapılmayan klimalar sürekli arıza çıkarır ve ömrü çok kısa sürebilir.

Bizler sizlere en uygun fiyattan klima bakım hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizin içinde klimaların filtre temizliği, fan pervanelerinin temizliği, elektronik kartın temizliği, drenaj tavası ve hattının temizliği, dış ünite ve kumanda temizliği yapılır.

Aynı zamanda klima dışında beyaz eşyalarınızın da bakımını yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Edremit klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Yüreğir Klima Sök Tak Montaj

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Severek kullandığınız klimanızın yerini mi değiştirmek istiyorsunuz? Bu işlem için klimanızın garantisi olmasına gerek yok. Size en yakın Yüreğir klima sök tak montaj ustamız için çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evinizde kullandığınız klimaları artık eviniz dışında her hangi bir yerde kullanmak istediğinizde veya işyerinizdeki klimayı evinize taktırmak istediğinizde bunu maalesef tek başınıza halledemezsiniz. Bunun için size en yakın Yüreğir klima sök tak montaj ustamızı çağırıp gün içinde yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz.

Klima dışında beyaz eşyalarınızın da sök tak montaj hizmetini bizden alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi diğer hizmetlerimizin detaylı bilgisi için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Ayrıca Bodrum klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Yüreğir Klima Bakım

Yüreğir Klima Bakım servisi olarak yetkili servis kalitesinde hizmetlerimiz mevcuttur. Çukurova, Seyhan ve Adana’nın tüm ilçelerine müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Yıllardır bu işte çalışan alanında uzman ustalarımız ile birlikte çalışmalarımızda son derece özen göstermekteyiz.

Adana ve ilçelerinde bulunan klimalarınızın bakımlarını yaptırmak için bizleri arayıp arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Klimanızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Yaptırdığınız takdirde klimalarınızın kullanım süresi artar ve daha verimli performans alırsınız. Fakat yaptırmadığınız zamanda ise tam tersi klimanızın kullanım süresi düşer ve cihaz sürekli arıza çıkartır.

Siz de klimanızın bakımlarını aksatmayın ve yılda 1-2 kez düzenli olarak bakımını yaptırın. Ayrıca klimanızın bakımını yazdan önce yaptırarak yaza hazırlıklı bir şekilde girebilirsiniz.

 

Yüreğir Klima Servisleri

Yüreğir’de bulunan klima servisimiz Yüreğir ve tüm mahallelerine verdiğimiz hizmetleri için çağrı merkezi numaramızı arayınız.

Tüm klima ve beyaz eşya çeşitlerinin bakım işlemleri, meydana gelen arızaların kesin ve kalıcı olarak çözümü, sökme ve takma montaj işlemi,  gaz dolum işlemleri ve yedek parça değişimi yapılır.

Klimanızdan rahatsız edici sesler geliyorsa veya soğuk hava üflememeye başladıysa büyük ihtimal klimanızın arızası çıkmıştır. Böyle bir durumda kaldığınızda size en yakın Yüreğir klima servisine gün içinde çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak uzman ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yüreğir Klimacı / Klimacılar Tamir Montaj Ustası

Klimanızı olduğu yerden söktürmek, yeni evinize montaj ettirmek, iş yerinizdeki klimayı evinizde kullanmak veya evinizdeki ürünü ofisinizde kullanmak istiyorsanız tam yerindesiniz.

Bu ve benzeri durumlarda maalesef bu işlemleri tek başımıza yapamıyoruz. Tek başımıza yapmaya çalıştığımızda ise arıza yaratabiliyoruz veya düşürüp parçalarını kaybedebiliyoruz.

Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlıdır. 

Klima, kombi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi montaj, parça değişimi, tamir, bakım ve daha fazlası için çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşın. Gün içinde yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz. Haftanın 7 günü her saati hizmet vermekteyiz.