yıldırım ferroli servisi

Yıldırım Ferroli Servisi – En Yakın Kaliteli Hizmet Noktası

Yıldırım Ferroli Kombi Ve Klima Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Ferroli kombi ve klima servisimiz Yıldırım ilçesinde ki müşterilerine kombi bakım, tamir, onarım ve petek temizliği, klima bakım, tamir ve montaj hizmeti sunmaktayız.

Yıldırım ferroli servisimiz tüm müşterilerine aynı kalitede önem vermektedir. Ekibimiz kendini her alanda geliştirir ve yeniliklere açık bir servistir.

Deneyimli ve profesyonel servisimiz müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunar. Bizi arayarak yaşadığınız sorunlara profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kombiler hassas bir yapıya sahiptir. Arıza yaptığında özellikle kış ayında sizleri zor duruma düşürmektedir. Bu gibi durumlarda haftanın 7 günü hizmet sağlayan servisimize ulaşarak aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Ferroli marka garantisi bitmiş kombiniz gürültülü çalışıyorsa, sıcak su vermiyorsa, kombiniz su akıtıyorsa, petekleri ısıtmıyorsa ya da çok fazla ısıtıyorsa, peteklerin altı yanıp üstü yanmıyorsa, çalışıyor ama ısıtmıyorsa Yıldırım Ferroli servisimizin çağrı merkezini arayarak hizmet alabilirsiniz.

Kombi arızları dışında kombi bakım ve petek temizliği de yapmaktayız. Bakımı yapılan kombiler üst seviye verim sağlarlar bu sayede uzun süre arıza yapmadan kullanabilirsiniz. 

Petek temizliği sonrasında peteklerinizden daha çok verim alacağınızı göreceksiniz. Temizliği yapılmayan peteklerde kombiniz çok yansa bile ısınmama durumu görülmektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir.

Bu yüzden biz Yıldırım Ferroli servisimiz gibi alanında uzman bir teknik servisten kombi bakım ve petek temizleme hizmeti almanız gerekmektedir.

Klimalar ise yaz aylarında insanların sıkça evlerinde ve iş yerlerinde kullandığı bir cihazdır. Klimalar bakımı yapılmadığında bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır. 

Bu yüzden cihazlarınızda arızalar oluşmadan klimanızın periyodik bakımını yaptırmalısınız. Biz Yıldırım ferroli servisi olarak en uygun fiyatlarla klima bakım, tamir hizmeti sağlıyoruz.

Ekibimiz klima bakım, onarım, tamir ve montaj hizmetlerini en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır. Aynı zaman da kombi bakım, arıza, onarım ve petek temizliği yapmaktayız.

Kısacası Yıldırım ferroli servisimizde klima ve kombi bakım, tamir, onarım ve montaj konusunda tüm teknik detaylara sahip elemanlarımız vardır. Bizlere haftanın 7 günü ve 24 saati ulaşabilirsiniz.

yıldırım kombi servisi

yıldırım kombi servisi

Yıldırım Ferroli Servis

Unutmayın klima bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir. Klima gazı zehirlenmesi ölümcül sonuçlar doğurabilir. Klima gaz dolum makinaları hakkında bilgi sahibi olmadan cihazı kullanmayınız.

Günümüzde evlerin vazgeçilmezi haline gelen klimalar hem ısınma amaçlı hem de yaz sıcaklarında serinleme amaçlı kullanılıyor. Günlük hayatımız için bu kadar önemli olan klimaların hem ekonomimiz hem de sağlığımız açısından dikkat etmemiz gereken pek çok hususları bulunmaktadır. 

Müşterimizin beklentisi ve mekan ihtiyacını karşılayacak en doğru klima seçimi ile daha konforlu bir yaşam alanı sağlanması ve yüksek enerji tasarrufu ile hem müşterimizin bütçesine hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Klima bakımları konforun sağlanması ve korunma olması açısından büyük önem taşımaktadır. Yıldırım ferroli klima müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Klima arızası ve bakımı konusunda uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Klimalarından istedikleri verimi alamayan ve serinleme ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan kişiler için klimaların soğutmaması ciddi bir sorun haline gelebilir. 

Konfor şartlarına uygun olarak ayarlanan klimalar hem daha ekonomik hem de daha verimli iklimlendirme koşulları sağlarlar. Güvenilir ve kaliteli hizmeti sunabilmek için özel eğitim almış ve tecrübeleriyle bunu herkese kanıtlamış ustalarımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ferroli kombinize dair her iş servisimizin hizmet kapsamına girer. Böylesine rahat ve zahmetsiz konum da olan kombi cihazlarımız oldukça sağlıklı bir cihaz olması daha da cazip bir konuma gelmesini sağlamaktadır.

Firma politikalara uygun hareket etmeyi görev bilinci haline getirmiş firmamız, gerek tamir süreciyle, gerek de bu sürecin fiyatıyla ilgili her zaman dürüst ve sözünde duran bir firma olmuştur. Uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla ve tüm noktasına hizmet veririz.

Kombi bakım tamir servisimiz Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Sadece kombi ve klima değil beyaz eşya üzerinde de bir çok ile hizmet sağlamaktayız.

Ayrıca Çankaya Buzdolabı Tamircisi – Servisi  yazımızı okuyarak buzdolabınız için de servisimizden hizmet alabilirsiniz.

yıldırım klima servisi

yıldırım klima servisi

Yıldırım Ferroli Servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

152 Evler Mahallesi Ferroli Servisi

75.Yıl Mahallesi Ferroli Servisi

Akçağlayan Mahallesi Ferroli Servisi

Anadolu Mahallesi Ferroli Servisi

Arabayatağı Mahallesi Ferroli Servisi

Bağlaraltı Mahallesi Ferroli Servisi

Balabanbey Mahallesi Ferroli Servisi

Baruthane Mahallesi Ferroli Servisi

Beyazıt Mahallesi Ferroli Servisi

Çınarönü Mahallesi Ferroli Servisi

Cumalıkızık Mahallesi Ferroli Servisi

Davutdede Mahallesi Ferroli Servisi

Davutkadı Mahallesi Ferroli Servisi

Değirmenlikızık Mahallesi Ferroli Servisi

Değirmenönü Mahallesi Ferroli Servisi

Demetevler Mahallesi Ferroli Servisi

Duaçınarı Mahallesi Ferroli Servisi

Eğitim Mahallesi Ferroli Servisi

Emirsultan Mahallesi Ferroli Servisi

Erikli Mahallesi Ferroli Servisi

Ertuğrulgazi Mahallesi Ferroli Servisi

Esenevler Mahallesi Ferroli Servisi

Fidyekızık Mahallesi Ferroli Servisi

Güllük Mahallesi Ferroli Servisi

Hacıseyfettin Mahallesi Ferroli Servisi

Hacivat Mahallesi Ferroli Servisi

Hamamlıkızık Mahallesi Ferroli Servisi

Hocataşkın Mahallesi Ferroli Servisi

İsabey Mahallesi Ferroli Servisi

Kaplıkaya Mahallesi Ferroli Servisi

Karaağaç Mahallesi Ferroli Servisi

Karamazak Mahallesi Ferroli Servisi

Karapınar Mahallesi Ferroli Servisi

Kazımkarabekir Mahallesi Ferroli Servisi

Kurtoğlu Mahallesi Ferroli Servisi

Maltepe Mahallesi Ferroli Servisi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ferroli Servisi

Mevlana Mahallesi Ferroli Servisi

Meydancık Mahallesi Ferroli Servisi

Millet Mahallesi Ferroli Servisi

Mimar Sinan Mahallesi Ferroli Servisi

Mollaarap Mahallesi Ferroli Servisi

Musababa Mahallesi Ferroli Servisi

Namazgah Mahallesi Ferroli Servisi

Ortabağlar Mahallesi Ferroli Servisi

Piremir Mahallesi Ferroli Servisi

Samanlı Mahallesi Ferroli Servisi

Selçukbey Mahallesi Ferroli Servisi

Selimzade Mahallesi Ferroli Servisi

Sıracevizler Mahallesi Ferroli Servisi

Sinandede Mahallesi Ferroli Servisi

Siteler Mahallesi Ferroli Servisi

Şirinevler Mahallesi Ferroli Servisi

Şükraniye Mahallesi Ferroli Servisi

Teferrüç Mahallesi Ferroli Servisi

Ulus Mahallesi Ferroli Servisi

Umurbey Mahallesi Ferroli Servisi

Vakıf Mahallesi Ferroli Servisi

Vatan Mahallesi Ferroli Servisi

Yavuzselim Mahallesi Ferroli Servisi

Yediselviler Mahallesi Ferroli Servisi

Yenimahalle Mahallesi Ferroli Servisi

Yeşil Mahallesi Ferroli Servisi

Yeşilevler Mahallesi Ferroli Servisi

Yeşilyayla Mahallesi Ferroli Servisi

Yıldırım Mahallesi Ferroli Servisi

Yiğitler Mahallesi Ferroli Servisi

Yunusemre Mahallesi Ferroli Servisi

Zümrütevler Mahallesi Ferroli Servisi