Tuzla Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi

Buzdolabı/Çamaşır Makinası Servisi/Tamircisi İstanbul/Tuzla

Her türlü çamaşır makinesi buzdolabı arızaları hızlı ve kaliteli servis için bizi arayın.

444 2 846

İstanbul/ Bayrampaşa buzdolabı çamaşır makinesi tamir bakım Servisi

İstanbul/ Tuzla buzdolabı çamaşır makinesi tamir bakım ServisiServisi

Her biri insanların ihtiyacı ve yardımcısı olan beyaz eşyalar zaman içerisinde sayıları markaları işlemsel özellikleri de farklılık göstermiştir.Buzdolabı  çamaşır makinesi ve diğer tüm beyaz eşyaların her biri ihtiyaçlarımızı gidermeleri çoğu işimizde en büyük yardımcı eşyalardan oldukları için sıklıkla kullandığımız eşyalar içerisindedir. Siemens beyaz eşya servisleri olarak da bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Üretim amacı ve özelliklerinden dolayı beyaz eşyaların her biri uzun ömürlü kullanışlı dayanıklı olarak üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması beyaz eşyaların rast gele kullanılması veya uzun süre arıza olmadığı sürece bakıma ihtiyaç duymamaları anlamına gelmez.

Her beyaz eşya kendine has belirli kullanım periyotları ve düzenli bakım kuralları gerektirir. Uzun ömürlü kullanım ve sağlıklı performans çalışması verimli kullanım için bakım ve düzenli kullanımlara dikkat etmek gerekir.

Piyasada işini iyi yada işini durumu kötüye veya kendi çıkarları için kullanan durumlarla karşılaşıyoruz maalesef. Her zaman ki önceliğimiz işletmemiz de müşterilerimizin güven ve memnuniyet içerisinde servis hizmeti alarak ayrılmalarıdır.

İstanbul Tuzla beyaz eşya çamaşır makinesi tamirci servisi

İstanbul Tuzla beyaz eşya çamaşır makinesi tamirci servisi

İstanbul da gelişen ve sürekli değişen teknolojiyi piyasayı yakından takip eden Buzdolabı/ Çamaşır Makinesi Servisi/ Tamircisi İstanbul/ Tuzla servisi olarak tüm marka ve model çamaşır makinesi arızaları buzdolabı bakımı ve tamirleri için haftanın 7 günü aktif olarak hizmet veren servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğitimi olmayan deneyimsiz hiç kimseyi firmamızda çalıştırmayız. Beyaz eşyaların en küçük arızaları ilerleme göstermeden mutlaka uzman bilir kişi ve servislerden yardım alınması cihazda oluşabilecek hasarların önlenmesi anlamına gelmektedir.

İstanbul tuzlada en iyi buzdolabı tamir servisini bulacağınızdan endişeniz olmasın sizlere alanında uzman sertifika sahibi en iyi beyaz eşya teknikerlerinin bulunduğu firmamızda aldığınız hizmet ve ödediğiniz para garanti kapsamındadır. Aksi durumlarda her zaman müşterilerimizin menfaati öncelikli gelmektedir.  Beyaz eşya tamir ücretleri 2019-2020 en güncel en hesaplı buzdolabı tamiri ve çamaşır makinesi tamircisi için yukarıda yazılı numaradan bizleri ihtiyaç duyduğunuz her vakit arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz. Ümraniye buzdolabı tamircisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Aydınlı/Şifa Mahallesi Beyaz Eşya Servisleri

Aydınlı şifa mahallesi beyaz eşya bakım tamir servisi

Aydınlı şifa mahallesi beyaz eşya bakım tamir servisi

Beyaz eşyaların kullanımı keyfi/zorunlu cihazlar oldukları için herkesin ev ve iş yerlerinde en az 3 yada beş bulundurduğu cihazlardır. Her arızanın belirli başlı bazı tamir durumları vardır bunun için sıradan müdahaleler beyaz eşyalara kalıcı hasarlar verirken  zamanının ve para israfının verdiği stresi yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Beyaz eşya tamircileri içinde her zaman müşterilerinin güven içinde ve memnuniyet içerisinde hizmet almasını sağlayan firmamız kalite ve garantide en küçük taviz vermeden hizmetlerini tamamlamıştır.

Aydınlı/ Şifa Mahallesi Beyaz Eşya Servisleri olarak  dünyaca ünlü beyaz eşya markalarının beyaz eşya bakımı tamiri uzman tekniker ve son model beyaz eşya tamir makinelerimiz ile cihazlarınızda ki tüm problemleri kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Servisimizde bakı  ve tamirinde garanti güvence ve kaliteli hizmet verdiğimiz bazı markalar; 

Arçelik Beko Altus Vestel Regal Bosch  Aeg  Profilo Siemens Lg Samsung Ariston Hotpoint Westınghouse marka model tüm beyaz eşyaların genel bakımı acil arızaların bakımı ve tamiri için bizi haftanın her günü kaliteli hizmet için çok uzaklara gitmeyin.

Garanti süresi geçmiş tüm beyaz eşyaların bakımı ve tamiri için % 100 garantili hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sıradan servis veya beyaz eşya tamircisi olduğunu iddia eden kişi ve firmalara itibar etmeyiniz. Bunun yanı sıra sizlere  kaliteli servis hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek Zeytinburnu beyaz eşya buzdolabı servis hizmeti içinde bizi arayabilirsiniz.

Yayla Mahallesi / Aydıntepe Kombi Servisi

Yayla mahallesi kombi tamirci servisi

Yayla mahallesi kombi tamirci servisi

Enerji kaynakları arasında bulunan doğalgaz, enerji ihtiyacını önemli bir oranda karşılamaktadır. Doğalgaz’ın ülkemizde kullanılmaya başlanması ile birlikte, ısıtma sektörü kombi cihazları ile tanışmış ve kombi cihazlarının kullanımı hızlıca  yaygınlaşmaya başlamıştır. Kombi cihazları geneli aynı amaca hizmet etmiş olsa da  türleri bakımından farklılıklar içermektedir.

Kombi kullanımında yanlış hatalı ve gelişi güzel kullanımlar sonucunda ısınma sorunları ile karşılaşılmaktadır. Yanlış kullanım ve uzun süre bakımsız bırakılan kombiler yakıt tüketimine de olumsuz yönde etki yapmaktadır. Bu sebeple tüketicilerin var olan sistemlerden beklentilerini karşılayamamasına yol açmaktadır. Baykan Kombi servisi Esenyurt servisi olarak da kombi bakımı ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye’de gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan ve doğalgaz yakmak üzere tasarlanmış olan kombi kat kaloriferlerinin kullanıcılara sağlamış olduğu çeşitli avantajlar bulunmaktadır.

Aydıntepe Kombi bakım tamircisi

Aydıntepe Kombi bakım tamircisi

Kombilerin sağlamış olduğu avantajların başında evde kullanılacak sıcak suyu ve kalorifer tesisatı için gerek duyulan sıcak suyu birlikte karşılaması gelmektedir.

Evde mutfakta banyoda kişisel ev temizliğinde kısacası bir çok alanda sıcak su ihtiyacımızı kombiler sayesinde karşılarız. Kombi çalışırken elektrik-su-doğalgaza ihtiyaç duyduğu için içlerinden birinin olmaması veya işlevini tamamlayamaması kombinin çalışmasını etkiler. Kombiler yıl boyu durmadan aralıksız çalıştıkları için bakım periyotlarının arıza durumlarını beklmeden yapılması kombinin uzun ömrünü korumak ve düzenli çalışmasına pozitif katkı sağlar. 

Mimar Sinan/İstasyon Klima Bakım Fiyatları

Mimar sinan klima bakım tamir servisi

Mimar sinan klima bakım tamir servisi

Klimaların ilk çıktığı günden bu güne kadar kullanım aşamaları kullanım yerleri ve iç dış görünüşlerine kadar bir çok değişiklik görülmüştür.

 Günümüze kadar klimaların nitel nicel bakımdan farklılıkları ve yenilenmeleri göz önünde bulundurulduğunda insanların daha konfor rahatlık ve rahat yaşam alanı için kullandığımız eşyalar arasına girmiş ve günümüzde hem ısıtma hemde soğutma özelliğini sağlayan tek ender cihaz oldukları için rahatlıkla kullandığımız cihazdır.

Mimar Sinan/ İstasyon Klima Bakım Servisimiz de tüm klima bakımı klima temizliği klima demontajı klima gaz dolum ücretleri ve diğer klima hakkında ki tüm sorunlarınızın ayrıntılı yanıtı için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

İstasyon Klima Tamir Bakım Servisi

İstasyon Klima Tamir Bakım Servisi

Yaz ve kış daha pratik kullanımları her yere uyumlu kolay kullanımı  olması nedeni ile klimaların yaz kış ısıtma ve soğutma özelliklerinden ötürü  sıklıkla tercih edilir.

Klimalar sürekli kullanıldığı için  yüksek performansta çalışmalarında aksaklık yaşamamak için bakımlarının belirli aralıklarla uzman kişilere ve servislere  yapılmasında yarar vardır.

Klima teknik servisimizde tüm marka ve model klimaların aylık bakımları acil arıza durumları için alanında uzman teknik servis personellerimizden her zaman en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Klima teknik servisimiz de haftanın her günü ihtiyaçlarınıza tam kapasite karşılığı bulabilirsiniz.  Her biri alanında uzman teknikerlerimiz ile klima hakkında her şeyi en iyi şekilde faydalanmanız için elinden geleni yapan bir firmayız. Ayrıca Esenyurt  Vestel klima servisimizi aramanızı da tavsiye ediyoruz.

Postane/Evliya Çelebi Petek Temizleme Servisi

Postane Evliya çelebi petek temizleme merkezi

Postane Evliya çelebi petek temizleme merkezi

 

Kombilerle bağlı olarak çalışan petekler yılda ortalama 4-5 ay boyunca sürekli çalıştırılmaktadır. Çalışan peteklerin içerisindeki boruların( tesisatın) su geçişlerinin sağlıklı şekilde tamamlanması için bakımı ve temizliği düzenli olarak sağlanmalıdır. Kalorifer petek radyatör içleri zaman içerisinde su, çamur, tortu, kireçlenme vb. durumların düzenli olarak TSE belgeli kimyasal petek temizleme ilaçları ile derinlemesine temizliği sağlanması gerekir ki petekler verimli ısınma gerçekleştirebilsin.

Postane/ Evliya Çelebi Petek Temizleme Servisi olarak tüm peteklerin temizliği garantili olarak yapılırken yapılan hizmete  bir yıl garanti güvencesi verdiğimizi bir kez daha hatırlatalım. Aynı zaman da  beyaz eşya kombi servis  dolandırıcılığı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Orta/İçmeler Klima Montaj Sök Tak Demontaj Ücreti/Fiyatı

Orta İçmeler klima bakım servisi

Orta İçmeler klima bakım servisi

Beyaz eşyaların hepsi elektrikle çalıştıkları için bakımları ve düzenli kullanım koşullarına dikkat ederek kullanmak ve bakmak beyaz eşyaları olduğundan daha verimli çalışmasına ve kullanım ömürlerini uzatmasına yardımcı olmaktadır.

Klimaların yer değişikliği  bakımı veya temizliği vb. gerektiği durumlarda deneyim ve uzmanlığı olmayan bireylerin yapması durumunda klimada oluşabilecek diğer arızalara davetiye çıkaracak demektir. 

Klima kolay kurulum ve kolay kullanım özelliklerinden dolayı herkesin evinde iş yerinde en az bir adet kullanılan cihazlardır. zaman içerisinde veya bilinçsizce kullanımların sebep olduğu durumlarda çalışma performansında azalma yavaşlama durumları görülebilir.

Klimaların her türlü sorunu ve problemi için Orta/ İçmeler Klima  Montaj Sök Tak Demontaj Ücreti/ Fiyatları için bizi yılın 365 günü kesintisiz hizmet vermekte olan klima bakım servisimizi aramanızı tavsiye ediyoruz.  Ayrıca sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz  petek temizleme zararlı mı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Ankarada Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi  Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir  Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır  Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi Kayapınar geneli hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur Kombi / Klima ve Beyaz Eşya Tamir Servisi Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri