Torbalı İzmir Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587

Acil beyaz eşya tamiri servisi için hemen Arayın

444 9 587

Torbalı Beyaz Eşya Teknik Tamir Servisi

Çamaşır makinesi tamir bakım merkezi

İzmir Torbalı Beyaz Eşya Teknik Servis

Torbalı da hizmet veren Torbalı İzmir Beyaz Eşya Servisi beyaz eşyalarınızın daha uzun süre kullanabilmeniz için cihazların rutin aralıklarla bakım yaptırılmasını tavsiye eder. Torbalı İzmir merkeze uzaklığı  45 km güneydoğusunda bulunan  bir ilçesi olarak yerini alır.  İzmir in Torbalı ilçesi dahil tüm İzmir ilçelerine hizmet veren teknik tamir servisi yılların verdiği tecrübe ile her tür ve marka garantisi bitmiş ürünlerin tamirini itinayla yapmaktadır.

Torbalı İzmir Beyaz Eşya Servisi  Tamircisi tüm beyaz eşyaların nasıl bir arızası olduğunu bilerek ve en uygun müdahaleleri yerinde ve zamanında aradığınız gün içinde kısa bir süre içinde size dönüş yaparak hizmet vermektedir. Beyaz eşyalarında çıkan bütün cihazlara en etkin çözümleri sunarak en yakın yerden servis imkanıyla garantili hizmet verilmektedir.

Beyaz eşyaların arızalanma nedenleri kullanıcı hatalarından ve cihazın uzun süre kullanım sonrası parçaların eskimesi ve zamanla aşınması sonucunda arızaların çoğunluğu ortaya çıkar. Beyaz eşyalardaki arızayla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız beyaz eşyanızı uygun programlarda kullanmaya ve kullanım şartlarına uygun kullanımın yanı sıra cihazların temizlik ve bakımını düzenli aralıklarla yaptırmaya dikkat etmeniz faydalı olacaktır. İzmir Çiğli Beyaz Eşya Servisi en sıkıntılı süreçlerde  dahi hızlı ve güvenilir hizmet ile siz müşterilere hizmet sunmaktadır.

İzmir Torbalı Bulaşık Makinesi Tamir Servisi

Torbalı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Beyaz eşya tamir servisi bulaşık makinesinde meydana gelen her tür sorun için uygun çözümler üreterek hiç sorun kalmayacak biçimde tamiri gerçekleştirir.

Bulaşık makinesi tamircisi zaman zaman iyi durulama yapmaz, bulaşıkları buğulu ve kirli çıkarabilmektedir. Bu gibi hataların asıl sebebi cihazın doğru şekilde deterjan veya parlatıcı seçimi hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazda oluşan rezizstans arızasından da meydana gelebilmektedir.

Kirli ve yoğun programda yıkanması gereken bulaşıklar eğer ekonomik ayarda yıkama yapılırsa ve cihaz yoğun yıkama yaparken suyu yeterince ısıtamıyorsa bu durumda makinedeki bulaşıkların kirli ve puslu kirlerden arınmadan ve hijyenik yıkama sağlanamaz.

Bulaşık makinesine bulaşık yerleştirirken de bulaşık yerleşimine özen gösterilmesi gerekir. Eğer bulaşıklar gelişi güzel dağınık şekilde konması sonucu makinenin su atan pervaneleri düzgün konulmayan malzemelere takılacağı için yeterli suyu makine içine veremez olduğu yerde kalır. Bu neden düzenleme de önemlidir.

Bulaşık makinesi suyu alamıyorsa makineye giden vananın ve muslukların kontrolünü sağlayın. Kapalıysa açtığınız halde hala sorun devam ediyorsa hemen teknik tamir servisini arayarak yardım alınız. Çiğli Buzdolabı Tamircisi tüm buzdolabı marka ve modellerinde orijinal parça kullanmaktadır.

Torbalı Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır makinesinde meydana gelen sorunlar arasında, çamaşır makinesi suyu tahliye etmiyor, çamaşır makinesi pompalama yapmıyor, çamaşır makinesi durulama yapmıyor, deterjan almıyor, çamaşır makinesi kazanı düştü, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi suyu almıyor, çamaşır makinesi körük lastiği eskimesi, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi kömürü bitti gibi fazlaca arıza şikayeti ile teknik tamir servisimize başvuruda bulunulmaktadır.

Torbalı Çamaşır Makinesi Tamir Servisi yukarıda bahsettiğimiz tüm arızalara ve problemlere kesin sonuçlu tamir hizmetini uygulayarak çamaşır makinesinin ilk günkü gibi sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Teknik servisimiz ekibi her türlü soruna gerekli çözüm imkanı sunarak garantili ve güvenli hizmet vermektedir. Tamir servisimizden ustalarımız gelerek tamir yaptıktan sonra servis fişi almanız gerekir. Servis fişi yapılan işin ispatı olacaktır.

Çamaşır makinesi tamir Servisimiz eğer tamir esnasında değişilen bir parça oldu ise 1 yıl parça garantisi vermektedir. Ayrıca verilen hizmet sonrası cihazda aynı yerden yeniden bir arıza meydana gelirse yine 1 yıl verilen hizmet için de garanti verilerek tamir hizmeti güvence altına alınmaktadır.  Altus beyaz eşya servisi  beyaz eşya bakımı ve tamirleri için arayabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde sıkça karşımıza çıkan çamaşır makinesi suyu almıyor veya suyu tahliye etmiyor sorunuyla müşterilerimiz bizi arar. Çamaşır makinesinde eğer çeşme işareti çıktıysa öncelikle makinenin su geliş vanası ve çeşmenin kontrol edilerek suyun gelip gelmediğine bakılması gerekir. Vanada veya çeşmede bir sorun yok ise çamaşır makinesi için teknik tamir servisini çağırmanız gerekir.

Torbalı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir Servisi

Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

Torbalı ilçesinde uzun zamandır hizmet veren Torbalı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir Servisi servisimizin iletişim numarasından aradığınız gün içinde hizmetini vermekte ve profesyonel ustalarımız sayesinde hiç bir sorun kalmayacak şekilde hizmet yerine getirilmektedir.

Teknik tamir servis ekibi ustaları sizi arayarak tamir fiyatı hakkında detaylı bilgi verir eğer müşteriden onay alırsa müşterinin adresine gidilerek tamir bakım hizmeti verilir.

Buzdolabı günlük yaşamımızda her mevsim kullandığımız cihazlar arasında yerini alıp sürekli kullanım sonrası değişik arızalarla tamir servislerine ihtiyaç duyulan beyaz eşyamız arasındadır.

Buzdolabının gazının boşalması sonucu soğutmama sorunları oluşur. Buzdolabının kapağın uzun süre açık kalması, kapağındaki sorunlar, buzdolabının düzensiz şekilde yerleştirilmesi buzdolabında soğutma sorunlarına neden olur.

Buzdolabının kalbi olarak tanımlayabileceğimiz bölme olan buzluk yani derin dondurucu bölümü buzdolabının soğutmasının ana bölgesidir. Bazen buzluk bölümüne gereğinden fazla yiyecek ve malzeme konulur.

Buzdolabına konulan malzemenin düzensizce yerleştirilmesi ve dolap hava ızgaralarının tıkanmasına neden olması halinde buzdolabı gereken havayı alamaz. Bu durumda ise buzluk bölümü daha fazla donmaya başlar. Hızla iyice buzlanmaya başlayan dolabı bu hale getirmeye çalışan motor bölümü bir zaman sonra çok çalıştığı için yorularak durmaya başlar.

Buzdolabında yüksek derecede buz tutan yiyecekler buzdolabı motoru ve fanları çalışmayı bıraktıktan sonra tam tersine buzluk bölümü eritmeye geçer. Bu durumda buzdolabı eğer motor bozulursa tamamen çalışmayı durdurur. Bu nedenle buzdolabına malzeme yerleştirirken özenle ve düzenli şekilde yerleşim yapılması uygundur. İzmir Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi  adlı yazımı da okumanızı ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Torbalı Derin Dondurucu ve Soğutucu Buzdolabı Teknik Servisi

Derin dondurucu ve Soğutucu buzdolabı da diğer bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi bazı arızalar yaratabiliyor. Uzun süre kullanım veya teknik arızadan kaynaklı oluşan derin dondurucuda ısıyı -18 dereceye düşürebildiği için malzemeler çok daha uzun süre kullanılabilir.

Derin dondurucu niçin soğutmaz? Derin dondurucu ve  soğutucular zamanla arıza vermesi farklı sebeplerden meydana gelir. Arıza sebebini belirlemek en önemli unsurdur.

Eğer derin dondurucu soğutma yapmıyor ve buzlanma yapıyor ise bu arıza buzdolabında buz çözmeyle ilgili bir arıza olduğunun bir göstergesidir. Derin dondurucu sistemli çalışan bir cihazdır. Dondurucu bölümünde bu sorun dondurucu sistem tıkalı olduğunun bir belirtisi olabilir.

Derin dondurucu bölümündeki bu arıza kaynağı kompresör kaynaklı olabilir ve kompresör bozulduysa derin dondurucu istenen performansta çalışamaz veya hiç soğutma yapmaz. Derin dondurucu soğutmanın diğer nedeniyse su sızdırıyor eritme yapıyor olabilir. Bu gibi arıza sık rastlanan bir durum olmamakla birlikte derin donduruculyu devre dışı bırakan arızadır.

Derin dondurucu elektrik yükünden olumsuz etkilenmiş olabilir. Bu durum sık karşılaşılan arızadır. Bu durumun devam etmesi halinde devre elemanları kendi görevini yerine getirmez. Sonuçta derin dondurucu arıza gösterir. Derin dondurucuda soğutma sorunu kondanser fanındaki bir sorundan dolayı meydana gelmiştir. Dondurucu  fanı herhangi bir sorunda dolayı çalışmıyorsa dondurucu performansta düşüklük yaşar ve soğutmayı gerçekleştiremez. Samsung tamir servisi olarak da servisin makalesine tıklayarak hizmetler hakkında bilgi alınabilir.

İşyeri Sütlük Buzdolabı Tamir Bakım Servisi

Sütlük dolabı Tamiri Servisi

İşyeri reyon soğutma dolabı, market tipi, vitrin tipi sogutucu, teşhir dolabı, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolabı, endüstriyel buzdolabı , reyon tipi buzdolabı, soğutucu ve market dolabı, süpermarket soğutma dolaplabı, şarküteri ve sütlük, piliç reyonu, şarküteri reyonu, peynir ve pastane tipi , pasta dolabı, kasap dolabı, et soğutucular,  soğutucu balık dolabı, restaurant vitrini, teşhir dolapları, peynir dolabı, vitrin buzdolabı soğutma ürünü ve soğutucu grubu tamir ve rutin bakımını işini bilen uzman teknik servis ekibinin tamir etmesi uygundur.

Her marka sütlük doladolabı, soğutma dolabı, endüstriyel buzdolabı, reyon buzdolabı, soğutucu, market dolapları, süpermarket soğutma dolabı, şarküteri dolabı, sütlü veya et reyonu, piliç reyonu, şarküteri reyonları,  pastane dolabı, pasta dolabı, kasap dolapları, et soğutucu, soğuk oda, soğuk hava deposu, balık, balık vitrin reyonu, restaurant vitrinri, teşhir dolabı, peynir dolabı, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünü ve sogutucu gruplarının  tamir ve düzenli bakımı için hemen servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Aradığınız aynı gün içinde hizmet imkanı verilir.

İzmir Torbalı Semtleri

Ayrancılar. Çaybaşı.  Merkez Köyler. Pancar. Subaşı. Torbalı. Yazıbaşı

Torbalı Mahalleleri

19 Mayıs Mahallesi, 29 Ekim Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Alpkent Mahallesi, Arslanlar Mahallesi, Atalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bozköy Mahallesi, Bülbüldere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırbeyli Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çapak Mahallesi. Çaybaşı Mahallesi. Dağkızılca Mahallesi. Dağteke Mahallesi. Demirci Mahallesi. Düverlik Mahallesi. Eğerci Mahallesi. Ertuğrul Mahallesi. Fevzi Çakmak Mahallesi. Gazi Mustafa Kemal Mahallesi. Gazi Paşa Mahallesi. Göllüce Mahallesi. Helvacı Mahallesi. İnönü Mahallesi. İsmetpaşa Mahallesi. İstiklal Mahallesi. Kaplancık Mahallesi. Karakızlar Mahallesi. Karakuyu Mahallesi. Karaot Mahallesi. Karşıyaka Mahallesi. Kazım Karabekir Mahallesi. Kırbaş Mahallesi. Korucuk Mahallesi. Kuşçuburun Mahallesi. Muratbey Mahallesi. Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi. Naime Mahallesi. Ormanköy Mahallesi. Ortaköy Mahallesi. Özbey Mahallesi. Pamukyazı Mahallesi. Sağlık Mahallesi. Saipler Mahallesi. Şehitler Mahallesi. Taşkesik Mahallesi. Tepeköy Mahallesi. Torbalı Mahallesi. Tulum Mahallesi .  Türkmenköy Mahallesi. Yedi Eylül Mahallesi. Yemişlik Mahallesi. Yeni Mahallesi. Yeniköy Mahallesi. Yeşilköy Mahallesi. Yoğurtçular Mahallesi