Samsun Klima Bakım Montaj Fiyatları / Ücreti 444 2 846

Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demir yolu ulaşım olanakları ile bölgenin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden biridir. Anadolu’nun savunulmasını planlamak amacı ile Atatürk’ün 19 Mayıs, 1919’da gelmesi ile Samsun, Türk İstiklal Savaşı’nın başladığı yer olma özelliği ile önemini her zaman korumuştur.

Samsun Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da milli mücadeleyi başlatmak üzere ilk adımı attığı yer olarak tarihimizdeki önemli yerini almıştır

Samsun İli kıyı kesiminde tipik Karadeniz iklimi hakimdir. Ancak iç kesimlere gidildikçe karasal iklimin etkileri görülmeye başlanır. Samsun ‘da yağış Doğu Karadeniz’e göre az, sıcaklık ise yüksektir. Kıyı kesiminde kışlar ılık, ilkbahar sisli ve serin, yaz mevsimi ise kuraktır. Yağışlar genelde yağmur şeklindedir.

Samsun sıcak kanlı samimi insanlarıyla da isminden çok söz ettiren bir ilimizdir.iklimi de değişkenlik göstermektedir bundan dolayı  klima ya samsunda bir çok evde rastlamak mümkün.

Samsun Klima Teknik  Servisi

Klimalarımız yazı serin kışı sıcak geçirmemiz için üretilmiş bir cihazdır ve neredeyse bir çok evde görmek mümkün klimaları mızın periyodik bakımlarını yaptırmıyor musunuz yada temizliğine ne kadar önem gösteriyorsunuz .

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakımı hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

 • Cihazın verimli çalışması için,
 • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
 • Enerji tasarrufu sağlamak için,
 • Fatura maliyetlerini azaltmak için,
 • Sağlığınız için,
 • Konfor ve güvenliğiniz için,
 • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
 • Klimanın ömrünü uzatmak için,
 • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Klima bakımı yaptırırken mutlaka güvenilir bir teknik servisi yardımı almalısınız aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Samsun Klima Bakım Teknik Servisi olarak en güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846

Samsun Klima Bakım Servisi

Maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamanız için yaptırmanız gereken klima bakımı, yetkili servislerce gerçekleştirilmesi gereken bir uygulama. Herhangi bir yetki belgesi olmayan firmalar tarafından düşük ücretlerle yapılan hizmetlerden yararlanmamanızı öneriyoruz. Düzenli olarak yaptırıldığı taktirde bakım hizmetlerinin yararını göreceksiniz.

Cihazınızın ömrünü uzatacaksınız.

Ortaya çıkabilecek arızaları engelleyeceksiniz.

Klimanız daha verimli ve güvenli çalışacak.

Enerji tasarrufu sağlayacaksınız.

Sağlığınızı tehlikeye atmamış olacaksınız.

Klimanız dan yüksek performans alacaksınız.

Yaşam alanlarınızda konforu sağlayacaksınız.

Enerji sarfiyatını azaltarak bütçenizi koruyacaksınız.

Bütün teknolojik cihazlarda olduğu gibi klima bakımı da önemli bakımı yapılmayan klimalarımız zamanla çok sık arıza vererek zamanla da geri dönüşü olmayan hasarlar oluşabilir. Performansı düşer.

 1.  Enerji sarfiyatı %40 artar.
 2.  Hoş olmayan kokular gelir.
 3.  Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur.
 4. Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur. Fibromiyalji,baş ağrısı,sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.
 5.  Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar.
 6.  Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenme ler daha büyük arızalara neden olur.

Periyodik bakım cihazınızda daha az arıza daha az enerji tüketimi, optimum performans daha uzun ekipman ömrü daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır. Samsun Klima Bakım Servisi numaramız 444 2 846 bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Klima Bakım Gerekli midir

Klimalarınızı alıp kullanmaya başlamak ve bir daha onu bir kenarda unutmak size büyük zararlar getirebilir. 

Klimalarınız için hem önerilen hem de denedikçe öğrenebileceğiniz bakımlarınızı asla aksatmamanız gerektiğini unutmayın. Yılda bir kez yaptıracağınız klima bakımı ile hem cihazlarınız çok daha iyi soğutup ısıtacak hem de daha az hasar çıkararak, sizi hem gereksiz büyük masraflara hem de en olmadık anlarda klimasız bıraktırmayacak tır.

Klima bakımı cihazınız için ne kadar önemliyse sağlığınız içinde bir o kadar önemlidir.Bakımı yapılmayan cihazınız zamanla canınızı sıkacak durumlar yarabilir.

Bu gibi durumları yaşamamak için mutlaka işinde güvenilir ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firmayla çalışmanız gerekmektedir.

Bakım ve teknik servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.  

Çağrı Merkezi Numaramızı arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Samsun Klima Bakım Servisi numaramız 444 2 846 bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846

Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Sağlığımız açısından çok önemli bir konu olduğundan klimaların bakımı da profesyonel kişiler tarafından yılda en az iki kez yapılmalıdır. Bu süreleri atlamamak için isterseniz yetkili servis ile uzun süreli bakım anlaşması yapabilir, bu sayede hem bakım zamanını unutmazsınız hem de daha düşük bir ücret ödemiş olursunuz.

Profesyonel bakımın dışında bir de kullanıcıların kendilerinin yapması gereken haftalık bakımlar vardır. Evde kolaylıkla yapılacak olan bu işlemler, klimalarınız da biriken toz parçaları ve bakterilerin kullanıma başladığınız zaman hastalık yapmasını önleyecektir. 

Kombi bakımı yapılırken mutlaka yapılması gerekenler aşşağıda belirttiğimiz şekilde yapılmalıdır.

Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği.

R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü.

Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü.

Tüm soket bağlantılarının kontrolü.

Drenaj tavası ve hattının temizliği.

Tüm fan pervanelerinin temizliği.

Duyu ile ses kontrolü.

Estetik görüntü kontrolü.

Eksik gaz şarjı.

Hassas bir şekilde yapılan klima bakımınız daha verimli daha sağlıklı çalışacaktır.

Bunun için mutlaka güvenilir ve kaliteli hizmet veren teksin servis yardımı almalısınız.

Samsun Klima Bakım Servisi numaramız 444 2 846 bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Samsun Klima Bakım ve Montaj Fiyatları

Klima bakımının öneminden bahsettik sağlığınız ve düzenli kullanım için mutlaka bakım yaptırmamız gerekmektedir. Bakımı ve temizliği yapılan klimamızın daha verimli çalıştığını sizde fark edeceksiniz.

Klima bakım fiyatları ve montaj fiyatları klima tipine göre değişmektedir.

Bakımını ve montajını yaptırmak istediğiniz cihazınızın  modeline göre değişmektedir. Sürekli yeni modelleri çıkan teknolojik bir cihaz olan klima bakım ve montajı için net fiyat verilememektedir. Diğer teknik servislere göre fiyatlarımız daha uygun ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz.

Bakımlarınızı yetkili servislerimize yaptırınız. Özellikle yaz sezonunda ehil olmayan kişilerin ucuz fiyat vererek bakımları yaptığı ama bu bakımların cihazın normal çalışmasından çok zarar görmesine ve yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verildiği tespit edilmiş olup bakımlarınızı yetkili servis personelimiz dışında yaptırmayınız.

Ehliyetsiz kişilerce yapılan bakımlar cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur. 

Servis Talep Formunu doldurursanız size 24 saat içinde ulaşılacaktır. Formu internet üzerinden doldurabilir veya yazıcıdan çıktı alıp doldurduktan sonra bize Acil durumlarda lütfen telefonla ulaşınız. 

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla 10 yıllık bir firma olarak hizmet vermekteyiz. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte 7/24 hizmet vermekteyiz.

Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846  arayabilirsiniz.

Klima Tamir Servisi Samsun

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği öz güven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana klima servisi sektöründe hizmet vermektedir.

Klimanız da oluşabilecek tüm arızaların tamirini marka ayırt etmeksizin deneyimli ekiplerimiz orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Yaygın servis ağımız ile samsun ilçelerinde klima servisi alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Samsun içi klima tamir bakım işleriniz için güler yüzlü, dürüst ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Her marka klimalarınız için firmamız bünyesindeki işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz her zaman müşteri mennuniyeti olmakla birlikte bakımını ve montajını yaptığımız cihazlarınızın 1 yıl garanti imkanı da sunmaktayız.

Samsun Klima Bakım Servisi numaramız 444 2 846 bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi arayarak tamir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaramız 444 2 846

• Alaçam
• Asarcık
• Atakum
• Ayvacık
• Bafra
• Canik
• Çarşamba
• Havza
• İlkadım
• Kavak
• Ladik
• Ondokuzmayıs(Ballıca)
• Salıpazarı
• Tekkeköy
• Terme
• Vezirköprü
• Yakakent