Regal Servisi Keçiören Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846 

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Hemen Arayın.

444 2 846

Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal marka üreticileri Türk mühendisler tarafından yapılan ve en çok tercih edilen markalardan biridir. Hem uygun oluşu hem de kullanış açısından daha dayanıklı olması sebebi ile daha çok tercih edilmektedir.

Özellikle beyaz eşya bayilerinde ve satış noktalarında Arçelik, beko, hotpoint arıston marka yerine satıcılar regal marka çamaşır makinesi ve regal marka bulaşık makinesi tavsiyesinde bulunurlar. Regal beyaz eşyaların satışı son 10 yılda büyük oranla artış göstermiştir.

Keçiören Regal Beyaz eşya servisimiz tüm Regal marka beyaz eşyaların tamirini yapmaktadır. Regal cihazların tamirini yapmaktadır. Keçiören Regal servisimiz tüm arızalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi arızası, buzdolabı arızası gibi birçok beyaz eşyanın tamir hizmetini vermektedir.

Gün içerisinde kaydınızı oluşturduğunuz takdirde gün içerisinde adresinize gelerek arızalanan beyaz eşyalarınızın tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz 2019 Klima Bakım Fiyatları Ücreti 444 28 46 yazımıza da  göz atmanızı öneriyoruz.

Keçiören Regal  Buzdolabı Servis

Keçiören Regal Buzdolabı servisimiz 10 yıla aşkın süredir servis hizmeti vermektedir. Özellikle Keçiören gibi kalabalık bir ilçede Regal servise duyulan talepte bir o kadar da fazladır. Özellikle Regal buzdolabında karşılaştığımız arızaların başında;

  • Regal Buzdolabı Çalışmıyor.
  • Regal Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
  • Regal Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
  • Regal Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
  • Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
  • Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
  • Buzdolabı Ses Yapıyor
  • Buzdolabı Su Akıtıyor
  • Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor
  • Buzdolabı Üst kısmı soğutmuyor.

Keçiören Regal Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinde özellikle sıklıkla karşılaştığımız arızaların  başında çamaşır makinesi aşırı gürültülü çalışıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, regal çamaşır makinesi deterjan almıyor, regal bulaşık makinesi su almıyor, regal bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor, regal bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, regal bulaşık makinesi kapsül almıyor, regal bulaşık makinesi pervane dönmüyor gibi ve buna benzer arızalar ile sıklıkla karşılaşmaktayız.

Keçiören Regal Çamaşır Bulaşık Makinesi servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan servis hizmeti anlayışı ile çalışmaktadır. Ayrıca Regal çamaşır makinesi bulaşık makinesi tamiri yanı sıra birçok markanın teknik tamir servis hizmetini sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz markaların başlıcaları; Arçelik, Beko, Vestel, Grundıg, Hotpoint, Ariston, Altus, Indesıt, Samsung, Sıemens vb. gibi birçok markanın teknik tamir servis hizmetini vermekteyiz.

Ayırca firmamız hakkındaki General Electric Beyaz Eşya Servisi Batıkent-Eryaman Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846 detaylı içerik yazımız için tıklayabilir ve aklınıza takılan sorulara en doğru yerden güvenilir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ankara’da Regal Servisi  Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846  Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle