Polatlı Viessmann Servis 444 2 846 Zeki Teknik

Viessmann Kombi Servis Ankara/Polatlı

444 28 46

Viessmann Kombi Bakım Servisi

Viessmann Kombi Bakım Servisi

1917 tarihinde Johann Viessmann tarafından kurulmuş aile şirketidir. Bugün 11 ülkede 22 üretim merkezi bulunan, toplamda 74 ülkede satış organizasyonları gerçekleştiren bir şirkettir. bugün 100 yıllık geçmişe sahiptir. Aile şirketi olan Viessmann şuanda ailenin 3. Kuşak temsilcisi olan, Prof. Dr. Martin Viessmann tarafından yönetilmektedir. Türkiye ye 1994 tarihinden itibaren ısıtma sistemleri pazarında bulunmaktadır.

Viessmann Türkiye’nin en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında; Almanya, Romanya, Fransa, Rusya, İtalya, Polonya gelmektedir. Viessmann’ın üretim yeri olarak Türkiye de Manisa uygun görülöüş ve üretimlerine Manisa da devam edilmektedir.

Genel merkezi İstanbul Ümraniye de bulunan Viessmann günümüze kadar ürettiği ürünler; Yoğuşmalı ve konvansiyonel kombiler, oda kumandaları ve uzaktan kumanda cihazları, duvar tipi yoğuşmalı kazan ve kaskad sitemler, yer tipi kazanlar, sıcak su kazanları, klimalar, ısı pompaları termal güneş enerji sistemleri gibi ürünlerdir.

Sağlam ve kaliteli ürünleri sayesinde en çok tercih edilen kombi ve klima olarak kullanılan Viessmann her geçen gün marka gelişme ve genişleme olarak büyük yol katetmektedir. günümüzde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının giderilmesi için modern güvenilir ve kaliteli ürünlerin kullanımları yaygınlaşmıştır.

Viessmann Yoğuşmalı Kombi Bakım Servisi Polatlı

yoğuşmalı kombi bakım servisi Viessmann

Kombi bakımının düzenli olarak yapılması sorunsuz ve uzun çalışma ömrü için gereklidir. Sık ve periyodik bakım yüksek maliyetli onarımlar yapmanızı önler. Kapsamlı  yapılan kombi bakımları kombinin daima en yüksek verimle çalışmasını sağlar.  Yoğuşmalı kombi nedir ve niçin tercih etmemiz gerekir ?

Yoğuşmalı kombilerin avantajları nelerdir? Yoğuşmalı kombiyi kimler tercih etmelidir? yoğuşmalı kombi alırken hangi markayı tercih etmeliyiz? Ayrıca profesyonel petek temizleme kombi servisi içinde servisimizi arayabilirsiniz. 

Bu gibi sorulara yazımızda mümkün olduğu kadarıyla teknik olmayan herkesin anlayabileceği şekilde yanıtlamaya çalışacağız.  Yoğuşmalı kombi  tercih sebebi en önemli nedeni; tasarrufu şu şekilde sağlar, normal hermetik kombiden çıkan baca atık gazı belli bir sıcaklıkta çıkar yoğuşmalı kombiler de ise farklı bir teknoloji ile baca atık gazının ısısı alınarak sizin tesisatta kullanır. Bu şekilde yoğuşmalı kombilerde, kombi bacasından gaz sıcak olarak çıkmaz yoğuşarak sıvı halde çıkmış olur. 

Yani yoğuşmalı kombi gazın suyunu çıkartır neredeyse bütün enerjisini kombi tesisatında kullanır. Hiç yok denilecek kadar dışarıya artık enerji bırakmaz. Böylece tasarruf edilmiş olunur. Tabi bu tasarrufun sağlanması içinde tesisatın yoğuşmalı kombiye göre yapılması önemlidir. Yoğuşmalı kombi temizliği kombi bakımı yapmadan önce tahliye musluğunu kombi peteğinin altına hortum takılarak kombideki su boşaltılmalıdır. Kombi ister normal hermetik kombi olsun isterseniz yoğuşmalı kombi olsun her kombide genleşme tankı bulunmaktadır. 

Polatlı Viessmann Kombi Bakım Fiyatları

Viessmann kombi bakımı ücretleri

Kombide sağ alt tarafta bulunan  filtreyi petek içerisinde olan tortu çamur vs. buraya gelerek tıkanma yaparsa kombiye büyük zarar vermiş olur. buradaki küçük ama önemli olan filtre diş fırçası yardımı ile detaylı temizlenmelidir.

Kombi bakımlarının düzenli olarak yapılması kombideki çalışma performansını ve uzun süre sağlıklı biçimde çalışmasını sağlar. Kombilerin en çok çalıştığı zaman peteklerinde dahil olduğu zaman kış mevsimindedir.

Kombi neden istediğimiz gibi ısınmaz? Petek temizliği nedir ne zaman olur. Bu ve tüm sorularınızın yanıtını servisimizde bulabilirsiniz. Polatlı Viessmann Kombi Bakım Servisi olarak  kombi bakımı için 200- 250 tl arası fiyat belirlenmektedir.

Viessmann yetkili servisini arasanız bile sadece  kombi bakımı için 80-100 tl arası minimum fiyat çıkaracaktır.  Polatlı Samsung beyaz eşya klima servisi içinde servisimizden her türlü destek ve teknik bilgi alabilirsiniz. 

 

 

Polatlı Viessmann Kombi Bakım Petek Temizleme Servisi

Kombi bakımı petek temizleme servisi

Kombi bakımı ve petek temizliği için zaman ve metot ne kadar düzenli yapılırsa kombide ve peteklerde kullanım memnuniyeti o kadar artış gösterir. Petek temizliğinin yılda en az bir kere yapılması kombiye aşırı yüklenmeden peteklerin beklenen ısı verimini almak için yapılması gerekir.

Keza aynı şekilde kombi bakımları da yılda en az iki kere yapılması gerekmektedir.  Bundan bir önce ki Polatlı Regal servisi makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızın giderilmesi günümüzde önemli bir gereksinim olmuş bunun için son model teknolojik cihazların yardımı ile bir çok işlerimizi bu cihazlar sayesinde halletmiş oluyoruz.  Kombi sayesinde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanmaktadır.

Bunun için günümüzde çoğu evde iş yerlerinde kombi kullanımı yaygındır. Kombi genel bakımı nasıl yapılır yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Ankara Polatlı  Viessmann Servis 444 2 846 Zeki Teknik Semtleri
• Merkez Köyler • Polatlı
Polatlı Semtleri
Ankara Polatlı  Viessmann Servis 444 2 846 Zeki Teknik Mahalleleri
• Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gülveren Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Mehmetakif Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Şentepe Mahallesi • Yeni Mahallesi • Zafer Mahallesi
Polatlı Mahalleleri