Petek Temizleme Sancaktepe Kombi Servisi 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Kombi Arıza Bakım Servisi Sancaktepe

Kombi Arıza Bakım Servisi Sancaktepe

Kış aylarına girmeye az yakın zaman kaldı. Kombi bakımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli bu konuda detaylı bilgileri yazımızda sizlere aktaracağız.
Öncelikli olarak kombi cihazlarını tanıyacak olursak; kombiler evde kullanılan ve kış aylarında ısınma ve sıcak su temini için yaz aylarında ise sadece sıcak su temini için evimizin bulunmaz nimettir.
İçerisinde bulunan parçaları sıralayacak olursak; yanma odası, depo, eşanjör, pompa ve üç yollu vanalardan oluşur.
Banyo da ya da mutfakta sıcak suyu açtığımızda otomatik sensör suyun akışını algılayarak kombi de ayarlanmış sıcaklığa göre suyu ısıtır.
Kış aylarında doğalgaz kullananlar sürekli çalışır durumda kalan kombiler ısınma ihtiyacımızı büyük oranda karşılar.

Sizde bu kışı aileniz ile birlikte sıcak ve huzurlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız, mutlaka kombi bakımı ve petek temizleme yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı yapılırken petek temizleme yapılmadığı takdirde petekler ısıtmayacak ve kombi de yeterli oranda tasarruf sağlayamayacak ve ortalama faturanın üzerinde doğalgaz faturası ödemek zorunda kalacaksınız.

Bizi aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde servis ekiplerimiz adresinize gelerek kombi bakım, kombi arıza, kombi tamir, petek temizleme ve sayamadığımız birçok hizmeti sunmaktadır.

Sancaktepe kombi bakım ve petek temizleme servisimiz birçok kombi bankasının tamirini yapmaktadır. Örnek verecek olursak, baymak, buderus, vaillant, viessman, demirdöküm, altus, airfel, miele, vestel, arçelik, bekom, bosch ve istmini sayamadığımız birçok kombinin tamir hizmetini sunmaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yapılmadan önce kombi basınç seviye göstergesini kontrol etmeliyiz, bu kombiden kombiye değişkenlik göstermektedir. Kombi mekanik olan seviye gösterge cihazlarında kırmızı renk ile belirtilen basıncı aşmamak kaydı ile basınç düşük ise kombi altında bulunan küçük vanadan su ilave ediyoruz.

Yeni çıkan kombilerde dijital sensör yardımı ile su aldırılabilir. Bu saydıklarımız konusunda herhangi bir sorun var ise kombi kullanım kılavuzuna okumanızı tavsiye ediyorum.
Ayrıca petek ve radyatör hava almış ise, içerisinde bulunan su sirkülasyon yapamaz ve peteklerde dolaşım yapamadığı için petekler yeterince ısınmaz.

Peteklerin havasını kontrol etmeniz gerekebilir. Peteklerin havasını kontrol etmek için küçük anahtar şeklindeki aletten yardım alabilirsiniz.
Peteklerin boru bağlantılarının karşısında üst kısımda bulunan vida gibi yeri anahtarı ile ya da tornavida yardımı ile gevşetiyoruz, vidayı yerinden çıkartmamız lazım radyatörde hava var ise öncelikle havası alınır.

Ayrıca bu hizmetimizin yanı sıra Gaziosmanpaşa Petek Temizleme Kombi Servisi 444 28 46 içerikli yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Sancaktepe Petek Temizleme Servisi

Kombi bakımı ve petek temizleme işlemi yapılmadan önce evde bulunan en uyun petek öncelikle seçilir ve temizlik o petekten başlanır. Genel olarak  banyoda havlupan bağlantıları kullanılarak yapılır.
Petek Temizleme makinesi sisteme bağlanarak basınçlı su ile tüm petekler temizleme işlemi yapılır. Eğer müşteri talep ederse petek temizleme kimyasalı ile temizleme işlemi yapılır. Kombi filtresi temizlenip kombinin genel temizlemesi yapıldıktan sonra kombi devreye alınır. Gerekli testler yapılarak işlem tamamlanır.

Evinize kombi cihazı alacağınız zaman evin metrekaresine uygun bir kombi alınmalıdır. Hangi kombinin daha uygun olduğunu ve işinde uzman kişilerden teknik bilgi almanız sizin faydanıza olacaktır.

Bununla birlikte piyasada, satışa sunulmuş birçok kombi arasından seçim yapmak güç olduğu gibi, öncelikle alacağınız kombiden beklenti nelerdir, bunları düşünerek karar vermeniz uygun olacaktır. Ayrıca çevrede kombi kullanan kişilerden bu konu ile alakalı bilgi alarak ne kadar memnun olduklarını öğrenebilirsiniz.

Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizde kombi aşırı gürültülü çalışıyor, kombi eşanjör arızası, kombi beyin arızası, kombi sıcak su vermiyor, kombi ateşleme yapmıyor, kombi petekler ısınmıyor, kombi sıcak su gelmiyor gibi arızalar yaşıyorsanız geç kalmadan bizi arayarak teknik konuda bilgi alabilir ve müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Servis ekiplerimiz sizi aradığı andan itibaren gün içerisinde söz verdikleri saatte adresinize gelerek tamir işleminizi gerçekleştirecektir. Sizde güvenilir ve en yakın kombi bakımı tamir servis hizmeti arıyorsanız bizi arayın.

Bir önceki yazımız olan Petek Tesisat Temizleme Kombi Servisi 444 28 46  içerikli yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.