Petek Temizleme Çatalca Kombi Servisi 444 28 46

Çatalca Kombi Bakım Servisi

444 2 846

Kombi bakımları kombilerin uzun süreli kullanımı için arıza oluşturmaması için oldukça önemli olan işlemlerdendir. Kombi bakımlarının her yıl düzenli olarak yapılması gerekir ve ayrıca kombi bakımlarının işinin ehli ustalara yaptırılması gerekir. Kombi bakım servisimiz İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Çatalca ilçesinde de hizmet sağlamaktadır. Kombi bakımları en ince ayrıntısına dikkat edilerek gerçekleştirilmelidir.

Kombi ve petek temizleme servisleri

Kombi bakımı nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak kombinin kapağı açılır sonrasında içerisinde ki su boşaltılır. Kombiniz hermetik kombi ise fan motoru sökülerek pervanelerinin temizliği sağlanır. Fan motoru temizlendikten sonra tekrar yerine takılır ve genleşme tankının kontrolü sağlanır. Genleşme tankının basıncı 0.75 mbarın altında ise hava basılır. Genleşme tankının da kontrolü sağlandıktan sonra Yanma odası sökülerek brülör çıkartılır ve bir fırça yardımı ile temizliği yapılır. Yanma odasının içerisinde yer alan tozlarında temizliği sağlanır.

Daha sonrasında üç yollu vana sökülerek temizliği sağlanır ve geri yerine takılır. Gaz ayarlarının kontrolü sağlanır ve ayarları yapılır. Kontroller sırasında eğer bir parçada arıza tespit edilirse ya da sonrasında oluşabilecek bir arıza tespit edilirse bu durum kullanıcının da bilgisi ve onayı dahilinde tamir edilerek sorun giderilir.Bu işlemler tamamlandıktan sonra kombinin altında yer alan kalorifer filtresi sökülür ve temizliği sağlanır ve geri yerine takılır. Bütün işlemler bittikten sonra kombinin her parçası takılır ve boşaltılan su tekrar eklenir.

Bar basıncı ideal seviyeye yani 1.5 seviyesine gelene kadar ekleme yapılır. Kombi sıcak su ve petek konumlarında çalıştırılarak kontrol sağlanır. Sorunsuz çalışması durumunda kombi kullanıcıya teslim edilir. Bakım işlemlerinden sonra kullanıcı hatası olmadığı müddetçe kombiler bir sonra ki periyodik bakım zamanına kadar sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Kombilerinizin bakımlarını yaptırmak isterseniz servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Tuzla Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İhsaniye Petek Temizleme Çatalca

Çatalca’nın genelinde hizmet sağlayan petek temizleme servisimiz peteklerinizin temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirmekte ve uzun süre sorunsuz kullanımınızı sağlamaktadır. Peteklerin her yıl düzenli olarak ya da en az iki yılda bir olmak üzere temizliklerinin sağlanması gerekir. Temizliğinin düzenli olarak sağlanmaması

İhsaniye Petek temizleme Servisleri

durumunda peteklerin alt kısmında biriken tortulardan dolayı peteklerde verimli bir ısınma elde edilmekyecektir.

Bu durumda da kullanıcılar petekler ısınmıyor diye kombi üzerinden doğalgaz ayarlarını yükseltecektir ve bu durum da sadece daha fazla doğalgaz kullanımına neden olacaktır. Peteklerinizin yine belli başlı bölgelerinde iyi bir ısınma sağlanacaktır diğer bölgelerinde yeterli ısınma sağlanmayacaktır. Peteklerinizden verimli ısınma elde edebilmek için temizliklerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Petek temizliğini bizim ustalarımız hem kimyasal ilaçlarla hem de sadece kirli suyu tahliye ederek gerçekleştirmektedir.

Petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sizlerde ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Petek temizleme işleminin daha sonrasında temizliği iyi sağlanacaksa kimyasallarla yapılması daha iyi olacaktır. Fakat kimyasalın temizliği iyi yapılmazsa tesisatta kimyasal kalıntısı olursa bu kimyasallar kombiye ulaşarak cihazınıza zarar verebilecektir. 

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Bakırköy Petek Temizleme Bakırköy Kombi Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çatalca Kombi Tamir Ve Petek Temizleme Servisleri

Kombi tamir ve bakımlarını gerçekleştiren ayrıca petek temizleme hizmeti de sunan servisimiz her türlü konuda kullanıcılara teknik destek sağlamaktadır. Kombinizde bir

Kombi bakım servisi

sorun mu oluştu yapmanız gereken şey 444 2 846 telefon numaramızı arayarak usta talebinde bulunmak olmalıdır. Servisimiz kombi gürültülü çalışıyor, kombi su akıtıyor, kombi ateşleme yapmıyor, kombi devreye girmiyor şeklinde ve daha bir çok arızanın tamirini gerçekleştirmektedir.

Kombilerinizin garantisi yoksa markası ne olursa olsun ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Petek temizleme işlemlerini de her türlü gerçekleştiren servisimiz petek sayısı kaç olursa olsun hepsinde kısa süre içerisinde temizlik hizmeti sunmaktadır. 

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Beylikdüzü Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.