Kombi Bakımı Fiyatları Demirdöküm

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Hemen Arayın.

444 2846 

Demirdöküm Kombi Bakımı Fiyatı

Demirdöküm Kombi Bakım fiyatları firması olarak her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. En uygun kombi tamir servisi, en hesaplı kombi tamir servisi, Demirdöküm kombi tamir servisi yerleri, Demirdöküm kombi bakım fiyatları, Buderus kombi bakım tamir servisi, Baymak kombi bakım tamir servisi olarak sizlere her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. Bizi haftanın 7 günü 24 saati arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Kombi bakımı konusunda alanında deneyimli personel ve ekip kadromuz ile sizlere hizmet ediyoruz.

Kombi Bakımı Fiyatları Demirdöküm olarak uzman kadromuz ile evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombinin bakım, tamir, onarımın yanı sıra petek ve radyatör bakımının da yapmaktayız. Ayrıca kombi bakımı ve petek temizleme hizmetinden sizde faydalanmak istiyorsanız mutlaka en az yılda 1 kez kimyasal ilaçlı olarak yapılması gerekmektedir. Akıllı makine sayesinde ekiplerimiz kullanmakta olduğunuz kombi peteklerin bakımını ilaçlı olarak ve garantili olarak yapmaktadır.

Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler

 • Kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombinin tamamı kirlilik durumu yönünden kontrol edilir.
  kampanyalı petek temizleme

  petekler nasıl temizlenir

 • Emniyet kontrolü yapılarak kombi güven altına alınır.
 • Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir.
 • Bacalı cihazlarda baca sensöru fonksiyonu kontrol yapılır.
 • Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları test edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma testi yapılır.
 • Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları test edilir.
 • Birinci ısı eşanjörü test yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı test edilir.
 • Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucuların temizleme işlemi yapılır.
 • Su şalteri filtresinin testi yapılır.
 • Filtre temizliği fırça yardım ile yapılır.
 • Su debisi ayarlarının testi yapılır.

 

Kombi bakım fiyatları Demirdöküm servisi olarak her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizler alanında deneyimli ve tecrübeli ekip ve personeller olarak siz müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Kombi bakım tamir servisi olarak her zaman kaliteli hizmet uygun fiyata almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak bizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi bakım tamir servisi olarak sadece Demirdöküm marka değil ayrıca birçok markanın teknik tamir servis hizmeti sunmaktayız.  Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak;

Baymak kombi bakım tamir fiyatları, Baymak kombi anakart tamir fiyatları, Baymak kombi ateşleme yapmıyor, Baymak kombi bakımı ne kadar? Hakkında detaylı bilgi almak için bizi haftanın 7 günü 24 saati arayarak servi talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi Hizmet Verdiğimiz Markalar;

Buderus kombi bakım tamir fiyatları, Buderus kombi anakart tamir fiyatları, Buderus kombi ateşleme yapmıyor, Buderus kombi bakımı ne kadar? Firması olarak her zaman en kaliteli, en hesaplı, en ucuz tamir servisi hizmeti sunmaktayız. Bizler alanında deneyimli teknik personeller olarak her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktayız. Bizim için asıl önemli olan siz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

Aeg kombi bakım tamir fiyatları, Aeg kombi anakart tamir fiyatları, Aeg kombi ateşleme yapmıyor, Aeg kombi bakımı ne kadar? Ayrıca yıllardır deneyimli kadro ekibimiz ve 10 gezici servis araçlarımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Vaillant kombi bakım tamir fiyatları, Vaillant kombi anakart tamir fiyatları, Vaillant kombi ateşleme yapmıyor, Vaillant kombi bakımı ne kadar? Gibi sorular takılıyorsa aklınıza bizi hemen 444 2846 numaramızdan arayarak servis talebinde bulunabilirisiniz.

Vıessman kombi bakım tamir fiyatları, Vıessman kombi anakart tamir fiyatları, Vıessman kombi ateşleme yapmıyor, Vıessman kombi bakımı ne kadar? Gibi kombi arızalarınızda sizlerin yanındayız.

Bosch kombi bakım tamir fiyatları, Bosch kombi anakart tamir fiyatları, Bosch kombi ateşleme yapmıyor, Bosch kombi bakımı ne kadar? Arçelik kombi bakım tamir fiyatları, Arçelik kombi anakart tamir fiyatları, Arçelik kombi ateşleme yapmıyor, Arçelik kombi bakımı ne kadar? Gibi birçok markanın teknik tamir servisi hizmetini sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Büyükçekmece Kombi Petek Bakım Fiyatları sayfasına da göz atabilirsiniz.