İzmir İmmergas Kombi Servisi

 İmmergas Kombi Servisi  İzmir

7/24 Arıza kaydı bırakacağınız telefon numaramız

0553 794 18 78

İzmir İmmergas kombi bakım servisi

İzmir İmmergas Kombi Tamir Servisi

 İmmergas Kombi Teknik Servisi İzmir

Kombiler yılın her günü aktif olarak kullandığımız eşyalar arasında olduğu için bakımlarını ertelemek veya geçiştirmek bizlerin yararına değil bilakis zararına olacağını unutmayalım. İmmergas Kombi Teknik Servisi İzmir ile tüm marka ve model kombi bakımları tamirleri garantili olarak servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımında neler mi yapılır? cihazın tozları temizlenir. Kalorifer ve sıcak su filtreleri temizlenir. Fan sökülüp kimyasal ilaçla temizlenip yağlanması gerekir. Genleşme tankında ki gaz oranı ölçülüp eksikse gazı basılmalıdır. Çakmak ayarlarının yapılması ve Ntc termostatlar değerleri ölçülüp özelliğini yitirmiş NTC’ler değiştirilmelidir. Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli. Kombinin müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmesi İmmergas Kombi Teknik Servisi İzmir firmamızın bunca zaman piyasada var olmasının nedinini iki şeye bağlıyoruz. Birincisi işini disiplin ve titizlikle severek  yapan kocaman bir ekip ve bu işletme para kazanmanın öncesinde siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ilkesini benimsiyoruz ve yıllardır çizgimizi bozmadan büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca sizlere Konak Daikin Kombi Servisi  hizmetleri de veriyoruz.

 

 İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizliği Servisi

Kombi bakımları ne derece önemli ise petek temizliği işlemi de bir o kadar önem arz etmektedir. Yılda en az 1 kere yapılması gereken petek temizliğini ihmal etmek daha büyük faturalar ödememize sebep olmaktadır. Petek temizliği sayesinde petek içinde ki kirli su çamur tortu kireç pas su taşı gibi cisimler %100 arınarak derinlemesine temizliği yapılır. Temizliği yapılan peteklerde duvarda is lekesi veya kombi derecesi yüksek olmasına rağmen istenilen ısıyı bir türlü veremez. Her biri alanında uzmanlaşmış deneyim ve tecrübe sahibi teknisyenlerimiz sayesinde kombilerdeki bakım revizyon işlemleri ve petek temizliği işlemleri özenle titizlikle yapılmaktadır. İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizliği Servisi İzmir ve çevre semtlerde çeyrek asırdan fazla sizlerin güven ve memnuniyeti için çaba sarf etmektedir. Petek temizleme ücretleri? Petek temizleme nasıl yapılır? Petek temizliği en güvenilir yapan yerler? Tüm bu ve benzeri sorularınızın yanıtı için İmmergas Kombi Tamiri ve Petek Temizliği Servisi’mizi haftanın her günü arayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere İzmir Baymak Kombi Servisi hizmetleri ile Karşıyaka-Çiğli Arçelik Kombi Servisi  hizmeti de veriyoruz.

Bir önce ki yazımıza Gaziemir-Bayraklı Baymak Kombi Servisi  göz atmak için yazının üzerindeki linki tıklayınız.

 

İzmir de Kombi bakımı ve tamiri servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Konak, Çankaya, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol