Bulaşık Makinası Servisi – Beyaz Eşya Uzman Servis Ustaları

Bulaşık Makinası Tamir Servisi

444 28 46

bulaşık makinesi tamir servisi

bulaşık makinesi tamir servisi

Günümüzde evlerimizde ve iş yerlerimizde de beyaz eşyaları artık yaygın bir şekilde kullanmaya başladık. En önemli beyaz eşyalardan biri olan bulaşık makinesi artık her hanede görmek mümkün. Bulaşık Makinası Servisi 7/24 hizmet.

Piyasadaki birçok markanın geliştirmiş olduğu bulaşık makinaları, enerji dostu olmaları, içerdiği özelliklerden dolayı hangisinin tercih edileceğinde bayağı düşündürürler. Fakat bulaşık makinalarında da belirli süre sonra arızalanma durumu yaşanılabilir.

Bulaşık makinası servisi, cihazınızın arızalanması, bakım zamanının gelmesi, makinanızın yedek parça ihtiyacının olması durumunda siz değerli kullanıcıların her daim yanındadır. Bu servis sizi bir tek yere bağlı kalmaktan kurtarır.

Özellikle kullanmış olduğunuz cihazın kullanım süresi bittiğinde yetkili servisin size sunmuş olduğu her teklifi kabul etmeden, başka yerlere de gösterme ve bilgi alma şansınız mevcuttur.

Bulaşık makinaları dayanaklı ev eşyaları olarak icat edilmiştir. Bazen yanlış kullanımdan, bazen de makinanın içindeki bir parçanın aksamasından dolayı arıza durumuna geçebilirler. Bulaşık makinası arızalarında kullanıcılar ilk olarak, elektrik akımının olup olmadığını kontrol etmeli, suyu kontrol etmeli, makinanın içindeki filtrelerin tıkanmadığına bakmalı, hortum kontrol edilmelidir.

Bu kontrolleri sağladıktan sonra halen sorununuz devam ediyorsa bulaşık makinesi servisine ulaşarak, arıza kaydı oluşturabilir, sorununuzu en kısa zamanda çözüme ulaştırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Teknik Servis

bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinası arızalarında kesinlikle uzman yardımı almanız çok önemlidir. Bilgisi olmayan kişilere beyaz eşyalarınızın tamiratını yaptırmamalısınız. Sıklıkla karşılaşılan bulaşık makinası arızlarını sizlere kısaca anlatarak, yaşadığınız sorunu kolayca tanımlamanıza çalışacağız.

Bulaşık makinası çalışmıyorsa, enerji kesintisi olabilir, makinanın enerji kablosu hasar almıştır, ana kartında arıza oluştuysa, cihazın kapağı tam kapanmıyorsa, makinanın beyni arızalı olduğu için çalışmıyor olabilir.
Bulaşık makinası su almıyorsa, elektrik kontrol edilir, su olup olmadığına bakılır, hortum yerinden çıkmış ya da delinmiş olabilir.

Bu durumların dışında makinanın elektronik kartı yanmış ya da arızalanmışsa, makinanız su almıyor olabilir. Bulaşık makinası suyu boşaltamıyorsa, tahliye hortumu bağlantısında bir sıkıntı olabilir. Makinanın boşaltma pompasında da bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Bulaşık makinası bulaşıkları temiz yıkamıyorsa, ilk olarak makinanın tuz ve parlatıcısının olması gereken seviyede mi olduğunu kontrol ediniz. Bunlarda bir sıkıntı yoksa makinanın fıskiyeleri arızalı olabilir.

Bulaşıklar kurumadan çıkıyorsa, makinanızın termostatı ya da termostatında arızadan söz edilebilir. Bulaşık makinası gürültülü çalışıyorsa, bulaşıkları doğru dizdiğinizden emin olun. Fıskiye bulaşıklara çarpıyor olabilir. Sorun devam ediyorsa servise başvurmalısınız. Makinanın rulmanlarında ya da burçlarında sıkıntı olabilir.

Bulaşık makinası ayarlanan ısı derecesinde çalışmıyorsa, cihazın rezidansında, termostatında, yıkama motorunda ya da ana kartında sorun olabilir. Bulaşık makinası su akıtıyorsa, bulaşık makinası dengeli bir şekilde kurulmamış olabilir. Makina aşırı su yüklemiş, hortumda delinme, makinanın kapak lastiğinde yırtık, kazan hortumunda delinme, makinanın pompa motorun da arızalanma olabilir. Arçelik bulaşık makinesi tamiri ve birçok marka bulaşık makinesi tamiri için servisimizi arayın.

Bulaşık Makinesi Onarım ve Tamir Servisi

Bulaşık makinası deterjanı almıyorsa, yanlış deterjan kullanıyor olabilirsiniz. Makinanın deterjan
kutusunda bozulma olmuş olabilir. Makinanın filtresi tıkandıysa su ve deterjan alamaz. Cihazın ana
kartında da sorun olabilir.

Kullanmış olduğumuz tüm eşyaların özellikle beyaz eşyaların bakımını yaptırmaya özen göstermeliyiz. Bulaşık makinası aldığımız zaman bir ömürlük kullanım sağlamasını isteriz.

Uzmanlar ve üretici firmalarda bunun için düzenli bakım önerisini her daim vurgularlar. Bakımını aksattırmadığınız bir cihaz çok az bir olasılıkla arızaya geçer. Bulaşık makinası bakımlarınızı, bulaşık makinası servisi aracılığıyla uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Makinanızın marka ve modeli ayrım fark ettirmeksizin. Servise ulaşarak oluşturacağınız bakım talebi ile size uygun ve saate ustalar evinize gelerek gereken bakım işlemini uygularlar. Bakım sırasında makinanızın arızalı olan bir parçası tespit edilirse, sizlere bilgi verilir. Yedek parça değişimi gibi işlemler ekstra ücrete girer.

Sizlerin onay vermesi durumunda değişim sağlanır. Değişimini yaptırdığınız parçalara garanti belgesi verilir. Kullanıcı olarak, bulaşık makinanızın tamir işlemlerinde, bakım, montaj ya da yedek parça gibi işlemlerinde kesinlikle fatura, fiş ve garanti belgesi varsa almayı ihmal etmemelisiniz. İleride oluşacak bir sorun karşısında elinizde belge bulundurmalısınız.

Bulaşık makinanızdaki tüm sorunlar ya da merak ettiğiniz her şeyde servise uğrayabilirsiniz. Montaj ve kurulumda da servisten yardım alabilirsiniz. Bulaşık makinanızı kullanım kılavuzundaki bilgilerden doğrultusunda kullanınız. Her marka ve model bulaşık makinasının kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Bulaşık makinası özel servis ustası ve tamircisi hafta sonlarındada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Servisi birçok bölgelere hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü üstelik en uygun fiyat.

bulaşık makinesi servisi ankara
bulaşık makinesi servisi antalya
bulaşık makinesi servisi adana
bulaşık makinesi arçelik servis
bulaşık makinası ariston servis
bosch bulaşık makinesi servisi ankara
beko bulaşık makinesi servisi ankara
vestel bulaşık makinesi servisi ankara
bosch bulaşık makinesi servisi antalya
beko bulaşık makinesi servisi adana
bulaşık makinesi servisi beylikdüzü
bulaşık makinesi bosch servis
candy bulaşık makinesi servisi
arçelik bulaşık makinesi servisi izmir
arçelik bulaşık makinesi servisi istanbul
bosch bulaşık makinesi servisi izmir
altus bulaşık makinesi servisi izmir
bosch bulaşık makinesi servisi istanbul
vestel bulaşık makinesi servisi izmir
vestel bulaşık makinesi servisi istanbul
beko bulaşık makinesi servisi izmir
indesit bulaşık makinesi servisi istanbul
samsung bulaşık makinesi servis izmir
altus bulaşık makinesi servis numarası
bosch bulaşık makinesi servis numarası
samsung bulaşık makinesi servis numarası
vestel bulaşık makinesi servis numarası
beko bulaşık makinesi servis numarası
profilo bulaşık makinesi servis numarası
arçelik bulaşık makinesi servis numarası
regal bulaşık makinesi servis numarası
beko bulaşık makinesi servisi ordu
regal bulaşık makinesi servisi
bosch bulaşık makinesi teknik servis
bulaşık makinesi servis ücretleri
arçelik bulaşık makinesi servisi ümraniye
arçelik bulaşık makinesi servis ücretleri
beko bulaşık makinesi servis ücreti
bosch bulaşık makinesi servis ücreti
siemens bulaşık makinesi servis ücreti
samsung bulaşık makinesi servis ücreti
profilo bulaşık makinesi servis ücretleri
vestel bulaşık makinesi servis ücretleri
samsung bulaşık makinesi servis ümraniye
vestel bulaşık makinesi servisi
vestfrost bulaşık makinesi servisi
windsor bulaşık makinesi servisi
whirlpool bulaşık makinesi servisi
winterhalter bulaşık makinesi servisi
bosch bulaşık makinesi yetkili servis
samsung bulaşık makinesi yetkili servis
siemens bulaşık makinesi yetkili servis
arçelik bulaşık makinesi yetkili servis
altus bulaşık makinesi yetkili servis
vestel bulaşık makinesi yetkili servis