Esenyurt Beyaz Eşya Buzdolabı Servisi Tamircisi İstanbul

Esenyurt Beyaz Eşya Buzdolabı Servisi Tamircisi İstanbul

0212 424 0506

Esenyurt Beyaz Eşya-Buzdolabı Servisi Tamircisi İstanbul

Esenyurt Beyaz Eşya-Buzdolabı Servisi Tamircisi İstanbul

Herkezin evinde olmassa olmazı hanımların kurtarıcısı beyaz eşyalar günümüzde çoğalmıştır. Bizde sizin yıllar yılar kullandıkça bozulan çamaşır makinenizi tamir ediyoruz. Eğer diyorsanızki yenisini alacak param yok yukaridaki numaradan bizi arayabilirsiniz sizler için sanki makinenizi yepyeni almışsınız gibi teslim ederiz.

Genelde hanımların vaz geçilmez beyaz eşyası çamaşır makinası, Bulaşık makinası gibi bir çok önemli beyaz eşya vardır. Günümüzde bu beyaz eşyalar hanımların adeta kurtarıcısı oldu.

Ama yıllar süren kullanmalar süreci bu makinalar bozulabiliyorlar. bozulduktan sonra bazı hanımlar komşularından rica ediyorlar bazılarıda yenisini alıp kullanıyorlar. Eğer bize gelip makinanızı verirseniz beyaz eşyanızın ömrünü daha çok uzatabiliriz. bu sayede ne komşunuza gitmenize gerek var nede yenisini almanıza gerek var bize getirin yeni alınmış gibi yapalım.

Ustalarımız size en iyi hizmeti suna bilmek için ellerinin en iyisini yapıyorlar ve sizin her an aramanıza karşı tetikte oluyorlar sizin bizi aradıktan sonra ustalarımız aynı gün kapınızda olup makinanıza bakıyolar.

Sizler için iş merkezimiz 7/24 açık her zaman her saniye arayabilirsiniz. Ustalarımız oraya geldikten sonra iyice beyaz eşyanıza bakarlar ve baktıktan sona eğer çok önemli bir sıkıntısı yoksa beyaz eşyanızın olduğu yerde iyice bakımını yaptıktan sonra geri teslim ederler ama çok büyük ve çok ciddi bir arızası varsa iş merkezimize getirerek hemen bakımını yaptıktan sonra ya aynı gün makinanızı teslim ederler yada yarına kalacak bir işse yarın hemen teslim ederler sizin için en iyi hizmeti suna bilmek için ustalarımız sizleri hiç bekletmeden işlerinini en hızlı ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar sizlerin makinanızın bir iki yıl daha ömrünü uzatırlar ve hiç cebinizden para çıkarmadan yeni alınmış gibi makinanızı tekrar tekrar kullanabilirsiniz sizler için ustalarımız gece gündüz çalışmaktalar.

Birde şu hatırlatmayı yapalım ustalarımız geldikten sonra beyaz eşyanıza baktıktan sonra tekrar aynı sıkıntıyı çıkartırsa tekrar ücretsiz makinanıza bakıyoruz. Eğer sizinde beyaz eşyanız bozulduysa bizi arayabilirsiniz sizin için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Eğer bizlere de destek olursanız çok seviniriz.

Ustalarımız gelişen teknolojiyi takip edip sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Esenyurt beyaz eşya buzdolabı sevisi tamircisi İstanbul olarak herhangi bir beyaz eşyaya parça satışı yapmamktayız.

Sadece büyük beyaz eşyalara bakmaktayız. Küçük beyaz eşyalara bakmamaktayız.

Eğer bizi aramak isterseniz yukarıda yazan numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.