Beyoğlu Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi 444 28 46

Buzdolabı/Çamaşır-Bulaşık Makinası Servisi/Tamircisi Beyoğulu/İstanbul

Her tür Beyaz Eşya Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın

444 2 846

Buzdolabı  beyaz eşya  bakım tamir servisi İstanbul/ Beyoğlu

Buzdolabı beyaz eşya bakım tamir servisi İstanbul/ Beyoğlu

Beyaz eşyaların hepsi biz insanlar için hayatlarını kolaylaştıran zamanın çoğunu kendine kazandıran cihazlar oldukları için beyaz eşya kullanımı her zaman önemli ve fazla talep olmuştur. Beyaz eşyaların üretimi ve kullanım özellikleri uzun ömürlü kullanımlara dayalı olarak üretilmiş zaman içerisinde daha şık görsel görünümlü renkli ve kolay kullanım ve kurulum için sayısı beyaz eşya üretimleri olmuştur. Aynı zaman da sizlere faydası olacağını düşündüğümüz beyaz eşya kombi servisi dolandırıcılığı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Günümüzde her ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan beyaz eşyalar ev ve iş yerlerin önemli araç gerecidir. Buzdolabı gibi kullanımına sürekli ihtiyaç duyduğumuz eşyalar bir çok işimizde en büyük yardımcımız oldukları için sıklıkla kullandığımız  eşyaların içindedir.

Beyaz eşyaların üretimleri özel metot ve son model teknolojik aletlerle donatılan bu cihazların kullanımı da  bakımı da özenli kullanım ve itina gerektirmektedir. Zamanında yapılan bakım ve tamirler beyaz eşyalarda ki hasarları daha fazla büyümeden onarırken sağlıklı verimli çalışmasına katkı sağlar.

 

İstanbul/ Beyoğlu  buzdolabı çamaşır makinesi  tamir bakım Servisi

İstanbul/ Beyoğlu buzdolabı çamaşır makinesi tamir bakım Servisi

İstanbul merkezde hızlı hesaplı garantili beyaz eşya tamiri ve bakımı için Buzdolabı/ Çamaşır Makinesi Servisi/ Tamircisi Beyoğlu/ İstanbul servisimizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Beyaz eşya teknik servisi olarak her marka model garanti süresini doldurmuş cihazların bakımı ve tamiri için 1 yıl garanti verdiğimizi hatırlatalım. Aldığınız tüm hizmetler %100 müşteri memnuniyeti ve güvencesi ile beyaz eşya bakımı tamiri uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak onarılmaktadır.

İstanbul da gelişen ve hızlı biçimde sürekli değişen teknolojiyi piyasayı yakından takip eden Buzdolabı/ Çamaşır Makinesi Servisi/ Tamircisi Beyoğlu/ İstanbul  servisi olarak tüm marka ve model çamaşır makinesi, kurutma makinesi arızaları buzdolabı ve tüm soğutucu dolap iş yeri dolap arızaları bakımı ve tamirleri için haftanın 7 günü aktif olarak hizmet veren servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Eğitimi olmayan deneyimsiz hiç kimseyi firmamızda çalışması mümkün değildir. Beyaz eşyaların en küçük arızaları ilerleme göstermeden mutlaka uzman bilir kişi ve servislerden yardım alınması cihazda oluşabilecek hasarların önlenmesi anlamına gelmektedir.

Piyalepaşa Beyaz Eşya Servisleri

Piyalepaşa  beyaz eşya teknik servisi

Piyalepaşa beyaz eşya teknik servisi

Beyaz eşyaların kullanım özellikleri ve ayrı ayrı özenli ve dikkatli kullanım gerektirmektedir. Beyaz eşya bakımı ve tamiri mutlaka uzman bilir kişilerin görmesi gereken bir işlemdir. İşinde uzman olmayan deneyimsiz ve tecrübesiz yerlere yaptırılan beyaz eşyaların bakım ve tamirleri onarılmadan kullanılmaya başlaması veya bakım tamir yapılması beyaz eşyalar da kalıcı hasarlara sebebiyet vermektedir.

Beyaz eşyaların bakımı ve tamiri için belirlenen kurallara riayet gösterilmesi beyaz eşyalarda verimli sağlıklı kullanmayı artırırken kullanım ömürlerini de iki üç katına kadar çıkarmaktadır.

İstanbul da Piyalepaşa Beyaz Eşya Servisleri olarak çamaşır makinesi tamiri kurutma makinesi tamiri, buzdolabı tamiri,  bulaşık makinesi bakımı tamiri, derin dondurucu arızları tamiri, kombi bakımı kombi tamiri kombi tesisat temizliği klima bakımı tamiri, klima temizliği klima gaz dolumları, klima de montajı ve montaj fiyatları 2019-2020 için tam kalite ve tam güvence veren ender firmalar arasındayız. 

Piyalepaşa  beyaz eşya teknik servisi

Piyalepaşa beyaz eşya teknik servisi

Her biri kendi alanında uzman beyaz eşya teknisyenlerimiz ile konusunda tecrübeli, yetişmiş çalışanları ile İstanbul Piyalepaşa  bölgesine beyaz eşya teknik servis desteği vermektedir.

Beyaz eşyada ki sıra dışı herhangi bir durumda bizi hemen yukarıda yazılı numaradan ulaşabilirsiniz. Servis öncesi ve sonrası sorunlarla karşılaşmamak  zaman kaybı stres yaşamadan beyaz eşya tamirlerini sorunsuz şekilde halledebilmek için bizi her zaman haftanın 7 günü hizmet veren servisimizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı tamirci servisi içinde her marka model buzdolabı bakım tamiri için servisimizi arayarak  hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kaptanpaşa Kombi Tamir Servisi

Kaptanpaşa kombi bakım tamir servisi

Kaptanpaşa kombi bakım tamir servisi

Isıtma soğutma özellikleri sebebi ile her yerde kolay montaj ve kolay kullanımları sayesinde her ev ve iş yerinde kolaylıkla kullanılmaktadır. sıcak suya olan ihtiyacın giderilmesi için muazzam donanıma ve kolay kullanıma sahip kombiler uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık testlerinden geçerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Kombiler yıl boyu 365 gün boyunca aralıksız çalışan cihazlar oldukları için kombilerin yılda en az 2 kere bakımlarının yapılması hayati risk taşımaktadır.

Kombi sayesinde beden temizliği ev temizliği mutfak ve banyo kısacası çoğu yerde sıcak su kullanımları gerekli olduğundan saniyeler içerisinde sıcak suyu zahmetsizce veren kombilerin sağlıklı düzenli çalışması hepimiz tarafından beklenen durumdur.

Kombiden ses mi geliyor? Kombi su akıtıyor mu? Kombi kart tamiri fiyatları 2019-2020 için garantili kombi bakımı ve en hesaplı ekonomik kombi bakımı ve tamirleri için  Kaptanpaşa Kombi tamir Servislerimizi aramanızı öneriyoruz.

İstanbul Kaptanpaşa da  en iyi kombi tamir servisini bulacağınızdan endişeniz olmasın sizlere alanında uzman sertifika sahibi en iyi beyaz eşya teknikerlerinin bulunduğu firmamızda aldığınız hizmet ve ödediğiniz para garanti kapsamındadır. Aksi herhangi durumlarda her zaman müşterilerimizin menfaati öncelikli gelmektedir.  Kombi tamir ücretleri 2019-2020 en güncel en hesaplı kombi bakımı kombi tamiri kombi tesisat temizliği için yukarıda yazılı numaradan bizleri ihtiyaç duyduğunuz her vakit arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Piripaşa Klima Bakım Fiyatları

Piripaşa klima bakım tamir merkezi

Piripaşa klima bakım tamir merkezi

Klimaların yaz kış kolay ve rahat kullanımları sayesinde günümüzde klima kullanım sayısı epeyce artış göstermektedir. Klima ısıtma soğutma özelliklerinden ötürü yaz ve kış en kolay rahat ısınma ve soğutma ihtiyaçlarımızı karşılayan harika cihazlardır.

Klimaların ilk  kullanım amacı matbaada ki havanın temizlenmesi için kullanılırken günümüzde klima kullanımı farklılık ve fazlalık göstermektedir. Klimaların yaz ve kış kullanılması sürekli hal alırken klima kullanımı da giderek artış göstermiştir.

Klimaların düzenli ve sağlıklı çalışması için mutlaka yılda en az iki kere klimaların yetkili yerlere bakımı temizliği uzman firmalara uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir. Klima bakımı klima tamiri klima temizliği klima montajı demontajı için alanında uzman en iyi klima ustalarımız Piripaşa Klima Bakım Servislerimizi aramanızı tavsiye ediyoruz.

Her marka model klima bakımı ve tamiri firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Aldığınız hizmetin kalitesini veya herhangi bir şeyinden memnun kalmamanız durumun da hemen 444 28 46  numarayı arayabilir sorun hakkında  kısa sürede çözüm önerileri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Regal servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Hacıahmet Petek Temizleme Servisi

Hacıahmet  Evliya çelebi petek temizleme merkezi

Hacıahmet Evliya çelebi petek temizleme merkezi

 

Kombiler ile senkronize çalışan petekler kış boyunca istediğimiz ısıyı  muazzam şekilde tamamlamaktadır. Petek temizleme işi herkesin sıradan işlemlerle yapılabilecek işleri arasında değildir. Petek temizliği yılda en az bir  kere yapılması gerekir. Çünkü petek içerisindeki su geçişlerinin düzenli olması ısı veriminin o kadar verimli olması anlamına gelmektedir.

Petek temizliği ertelenmesi petek içerisinde tesisatın çamurlaşma balçıklanma kireç su taşı oluşması sebebi ile su sirkülasyonun yeterli düzeyde olmaması yüzünden peteklerden beklenen ısı erimi alınmaz. Hacıahmet Petek Temizleme Servisi olarak  yaz kış ne zaman isterseniz isteyin petek temizliği için en iyi cihazla ve en tesirli kaliteli TSE belgeli ilaçlar ile petek temizliği yapılmaktadır.

 

 

Fetihtepe Çesme Klima Montaj Sök Tak Demontaj Ücreti/Fiyatı

Fetihtepe klima demontaj bakım servisleri

Fetihtepe klima demontaj bakım servisleri

Klimaların kullanışlı ve rahat kullanımları sayesinde yaz kış evimizden iş yerimizden eksik etmediğimiz eşyaların başında gelmektedir. Klima bakımı tamiri montajı veya temizliği ve diğer işlemleri mutlaka uzman bilir kişiler tarafından yapılması gereken işlemdir. Hatalı  ve bilinçsizce kullanımlar klimaların kullanım ömürlerini ve performanslarını olumsuz yönde etkiledikleri için klimaların bakımı ve düzenli kullanımları önemlidir.

Fetihtepe Çeşme  Klima Montaj Sök tak Demontaj Ücreti/ Fiyatı için haftanın 7/24 saati sizlere klima bakımı klima temizliği klima gaz dolum ücretleri 2019-2020 kampanyalı fiyat için bizleri her zaman arayarak bilgi ve görüş alabilirsiniz. Aynı zaman da Vetel tv tamiri içinde servisimizi arayarak haftanın 7 günü 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

 

Ankarada Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL   Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar  Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir  Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar  Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi geneli hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Semtleri
Diyarbakır Sur  Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi  Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri