Beko- Arçelik Çamaşır Makinesi servisi

Beko- Arçelik Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi Tamir servisi

444-28 46

444 28 46

zeki beyaz eşya kombi klima servisi

http://beyazesyakombiservisim.com/siemens-beyaz-esya-servisi.html

Herkesin de bildiği gibi beko-arçelik markaları 1954 yılından beri bizlere hizmet vermektedir.

Ustalığında 65 yılın verdiği emek söz konusudur. Bizim en çok tercih ettiğimiz markalar arasında yer alır. Müşteri memnuniyeti açısından da oldukça profesyonel çalışılmaktadır , diğer markalara nazaran şikayetlerin daha az olduğu markalardır.

Her marka da %100 garanti verilmediği gibi Beko-Arçelik markaları için de bu durum  geçerlidir. Çünkü kullanıma bağlı yıpranmalar, kullanım klavuzlarını okumadan ürün kullanma gibi daha bir çok sebepten dolayı arızalanmalar yaşanabilir. İşte biz tam olarak burada sizlerleyiz , olmaya devam edeceğiz müşteri memnuniyetimiz işinde profesyonelleşmiş olan yıllardır bu alanda mesleğini icra eden ustalarımızdan geçmektedir. Kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan güvenilir bir şekilde çamaşır makinelerinizle ilgi ve alakamız olmaktadır. Beko- Arçelik çamaşır makinelerinizde yaşanan bir problemde,arıza da 444-28 46 telefon numaramızdan bize ulaşarak arıza ile ilgili durumlarınızı bize bildirebilirsiniz. Gerisi ustalarımızın elinde, nasıl ki bir arabanın,evin sigortası varsa çamaşır makinelerinizde bizim elimizde o garantiyi sağlamaktadır.

Bunların yanında çamaşır makinenizde de sorun olmuş olabilir olmadan da bizi arayarak aklınızda olan gerek duyduğunuz soruları sorabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi tamir ücreti ne kadardır? Beko çamaşır makinesi tamiri ne kadardır? Çamaşır makinesi tamiri ne kadar sürer? Bir çok sorunuz için en güvenilir ve doğru yerdesiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

444 28 46

Bosch bulaşık makinesi tamir servisi

bosch çamaşır makinası servisi

Her markada olduğu gibi bosch ile de yanınızdayız.Bosch çamaşır makinesi markası 5 puan üzerinden 3 puan alarak iyi sıraya oturmuş markalarımızdandır.

Fakat arızalanma her makinede mümkün olan bir olay olduğu için bosch çamaşır makinesi servisimizde her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir .Her marka çamaşır makinesi belli bir konseptten oluşsada her makinenin  durumu çok farklıdır,ustalarımız her markada kendilerini yetiştirmiş uzman kişilerdir. Yaşadığınız bosch çamaşır makinesi arızasında 7/24 düşünmeden arayacağınız tek adres 444-28-46 olmalıdır. İşini %100 severek yapan ustalarımız burada da sizin elinizden tutacaktır. Güvenebileceğiniz tek adres olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkürler.

 

Hoover çamaşır makinesi servisi

beyaz eşya tamir servisi

beyaz eşya tamir servisi

1948 yılından beri aramızda olan Hoover çamaşır makinesi markası da tercihler arasında yer almaktadır. Hoover çamaşır makineleri daha çok sessizliğiyle tanınır.

Müşteri memnuniyeti oranına bakıldığında bosch,beko, arçeliğe göre biraz daha düşük olduğu görülmektedir. Genelde garanti bitmeden kart yanma,deterjan bölümünde kırılma gibi şikayetler olduğunu görüyoruz.

Makinenizle ilgili bu şekilde bir sorun olduğunda biz hep arkanızdayız. Kendi çözebileceğiniz durumlar olabilir. Bunun  dışında bize rahatça ulaşabilirsiniz.

Ustalarımız asla sizi çözümsüz bırakmayacak,makineniz tekrardan sağlam bir şekilde geri gelecektir. Ürününüzün garantisi var yada yok biz varız. 7/24 ulaşabilirliğimizle sizi zor durumda bırakacak her durumdan kolayca çekip sorunlarınızı gidererek makinenizle tekrar buluşturuyoruz.

LG Çamaşır Makinesi Servisi

444 28 46

LG beyaz eşya tamircisi/servisi

LG beyaz eşya tamircisi/servisi

Lg son dönemde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çamaşır makinesi üretiminde zirveyi alacak duruma gelmiştir. Enerji maliyeti ve su tüketimini azaltmayı amaç edinerek kullanıcılara büyük konfor sağlamaktadır.

Bunların yanında makineler ömürleri gereği  veya içinde kullanılan malzemelerin kalitesi ,kullanma şeklimizden dolayı arıza yaratacak durumlar yaşatabilir. Lg çamaşır makinesi servis hizmetimizde diğer markalarda olduğu gibi aynı özen,hassasiyet ve itina ile yapılmaktadır.

Markanın kendi servis hizmeti, kullanıcı hatası olarak görüp garanti kapsamı dışında tuttuğu durumlarda dahi biz müşterilerimizin mağduriyetine son vermek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Lg çamaşır makinenizde yaşanan arıza durumlarında 444-28-46 numaralı telefondan ulaşarak şikayetinizi bildirip bize güvenebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

444 28 46

Profilo beyaz eşya çamaşır makinası servisi

Profilo beyaz eşya çamaşır makinası servisi

Her makine servisi hizmetimizde güvenilirliği sağladığımız,müşterimizi mağdur etmediğimiz gibi profilo çamaşır makinesi ile de yanınızdayız.

Profilo çamaşır makineleri de yılların getirdiği gelişmişlik ve profesyonellikle işine devam eden markalar arasındadır. Bizim işimiz ne durum yaşanırsa yaşansın müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sorunları gidermektir.

Ustalarımız makinenizde ki arızayı sizden dinledikten sonra kendileri de inceleyerek arızayı tespit edip çözüme ulaşmayı amaç edinmiş kişilerdir.

Profilo çamaşır makinenizde yaşadığınız sorunu önce kendiniz gidermeyi denedikten sonra sonuca ulaşamazsanız,arızayı anlayamazsanız teknik servisimizi arayarak ekibimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. 444-28-46 numaralı telefonu arayarak en doğru adreste olduğunuzu göreceksiniz. Çamaşır makineniz şüphesiz işinin ehli ustalarımızda emin ellerdedir.

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

çamaşır makinası teknik servisi

çamaşır makinası teknik servisi

Servisimiz, montaj, bakım, arıza, tamir hizmetleri ile tüm müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ile çamaşır makinenizdeki her arızalara karşı profesyonel çözümler sunmaktadır.

Çamaşır makinelerimizin hayatımızda yeri tartışılmaz bir gerçektir. Çamaşır yıkamanın bayanlar üzerinde külfeti düşünüldüğünde çamaşır makineleri arızalarına bayanların tahammülü yoktur.

İşte biz burada hızlı ve garantili servis hizmetimizle müşterimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Çamaşır makineleri birçok sebepten dolayı arıza verebilir. Arıza göstergeleri arıza nedenine göre değişkenlik gösterir. İşinde uzman ekibimiz sorunlarınızı tespit ederek çamaşır makinenizi düzeltmeye odaklanır.

444 2 846 iletişim numaramızla her an yanınızda olup hizmet vereceğiz. En güvenilir adreste olduğunuzu birkez daha hatırlatalım.

Samsung Çamaşır Makinesi Servis Telefonu

samsung çamaşır makinası servisi

samsung çamaşır makinası servisi

Samsung çamaşır makinesi servisi olarakta hizmetimizde çalışmaya devam ediyoruz.

Teknik servis istediğinizde 444-28-46 numaralı telefondan bize ulaşarak uzman ekibimizin size ulaşmasını, çamaşır makinelerinizi güvenli bir şekilde tamir etmelerini sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bize ulaşım sağladığınızda güleryüzlü,kaliteli,güvenilir, sorularınızı yanıtsız bırakmayan temsilcilerimizle iletişim sağlıyorsunuz. Samsung çamaşır makinenizde yaşanan teknik arıza,sorun yada bir problemle karşılaştığınızda bizlere kolayca 444 28 46 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı gün servis imkanımızla sorunlarınıza yanıtsız kalmıyor olabildiğince hızlı ve güvenilir ekibimizle sizlere ulaşım sağlıyoruz. Telefondan yada evinize ulaşan teknik ekibimize aklınızda olan, aklınıza takılan sorulara yanıtlar veriyor çözümler üretiyoruz.

Samsung Çamaşır Makinesi Teknik Servis

samsung Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

samsung Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Samsung markası teknolojide sürekli yeniliği takip eden öncü firmalar arasındadır, çamaşır makineleri de son yılların teknolojisine ayak uydurmuş her işlevi tek bir cihazda toplayan ürünlerdir.

Evinizde ki çamaşır makinesinin markası ne olursa olsun biz hizmetinizdeyiz, samsung olanlarında yanında olmaya devam ediyoruz, hiçbir marka %100 arıza vermeyecek diye bir garanti bizlere sunmadığı için arıza durumunda bizleri 444-28-46 bu numaradan arayarak sizlere ulaşıp destek sağlamamızı bekleyebilirsiniz.

Hızlı ve garantili işinde uzman teknik ekibimiz ve ustalarımız aracılığıyla makineleriniz size sağlam bir şekilde geri getirilecektir. Çamaşır makinesi teknik alanında yıllarını vermiş ustalarımız sayesinde sorularınız,sorunlarınız yanıt bulacak çözümlere kavuşacaktır.

 

Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

bosch çamaşır makinası beyaz-eşya-tamir-servisi

bosch çamaşır makinası beyaz-eşya-tamir-servisi

Bosch markası beyaz eşyada yıllarını vermiş,donanımlı,zamanın verimliliğine ayak uyduran çamaşır makineleri üretmektedir.

Bosch çamaşır makinesi kullanıcı şikayetlerine bakıldığında yüzdeliği düşük bir alanı doldurmaktadır. Fakat malum olduğu üzere her marka bize %100 garanti vermediği için bosch markası teknik donanımımızla da sizlere seçenekler sunuyor, çaresiz bırakmıyoruz.

Düşünmeden arayacağınız en güvenilir,hızlı ve garantili teknik servis imkanımızla her zaman olduğu gibi bugünde sizlerleyiz. Müşteri memnuniyetimiz her zaman  en önemli amacımız olmuştur.

Bosch çamaşır makinenizde yaşadığınız arızaya kendiniz baktıktan sonra sorun çözülmezse devam ederse bize ulaşabilir çamaşır makinenizi emin ellere emanet edebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Unutmayın sadece

444 28 46.

 Çamaşır Makinesi Servis Ücreti

Çamaşır Makinası Tamir fiyatları konusunda sabit bir fiyat belirtmemiz mümkün değil. Bunun en önemli sebebi mazot fiyatları sürekli değişmekte ve dolar kuru ile değişene yedek parça ücretleri dolayısıyla buradan fiyat bilgisi verememekteyiz.

 

çamaşır makinası servis ücreti

çamaşır makinası servis ücreti

Öncelikle sadece bir yere bağlı kalmadan birçok yerle konuşarak fiyat takibi yapmanızı öneririz.

Biz işimizi müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindiğimiz  için müşterilerin memnuniyeti de bizler için çok önemlidir.

Çamaşır makinelerinde yaşanan arızalar bayanlar üzerinde oldukça etkili ve üzücü bir durumdur. Bilindiği üzere çamaşırlarımızın temiz olması öncelikli ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır.

Kendinizi güvende hissederek bize ulaşım sağlayıp aklınızda takılan her sorunuza yanıt bulup fiyat bilgilendirmemiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çamaşır makinesi servis ücreti hakkında bilgi almanız gerektiğinde bizlere 444-28-46 numaralı telefondan ulaşarak fiyat takibi yapmanız mümkündür. Unutmayın size hizmet etmek için haftanın 7 güne iletişime açığız.

Ankarada Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

AntalyadaÇamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişlide Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

KonyadaÇamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

MuğladaÇamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; 
Muğla Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesirde Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamiri-Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.