ANTALYA KLİMA BAKIM FİYATLARI

ANTALYA KLİMA BAKIM FİYATLARI

Antalya klima bakım servisi

Antalya klima bakım servisi

 

 

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

(0242) 344 5 344

KLİMA BAKIM ONARIM MONTAJ VE ARIZA FİYATLARI ANTALYA

Türkiye’de teknolojik gelişmeler sonucunda hayatımıza klimalar girmiştir. Teknolojik gelişmelere paralel klimalar da gelişmeler meydana gelmiştir. İnsanlar yaşadığı çağın getirdiği koşularla yaşamak zorundadır. Klima kullanımı gündelik hayatın getirmiş olduğu zorunluluklardan bir haline gelmiştir. Globalleşen dünyada hayat şartları değiştikçe ağır, yer kaplayan, bizi uğraştıran, yer kaplayan klimalar yerine daha kullanışlı klimalar kullanılmaya başlanmıştır.

Klimalar her geçen gün daha kullanışlı hale gelse de her elektronik cihaz gibi yıllık veya aylık bakıma ihtiyaç duymaktadır. Klimalar için gerekli olan bakım yapılmadığı müddetçe klima arızaları sizlere yüklü bir fatura olarak dönüş yapacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemezsiniz değil mi?

Antalya servis bakım klima fiyatları

Antalya servis bakım klima fiyatları

Klimaları sadece bakım yaptırmanız her zaman için yeterli olmayacaktır. Bakım haricinde onarımda gerekecektir. Klimalara ait son kullanma tarihine ulaşan yedek parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Değiştirilmediği takdirde klimanızda arızalar çıkmaya başlayacak ve başınızı ağrıtacaktır. Bu durumda canınızın sıkılmasını istemezsiniz değil mi?

 

 

Klima bakım Antalya fiyatları

Klima bakım Antalya fiyatları

Gerekli bakım ve onarım ihtiyacı olan klimaların bakım ve onarımını yapmadığınız zaman klimanız arızalanacaktır. Bu durumda klimanızı tamir ettirebilmek için tamir servisine gerek duyacaksınız. Klimanız bozulduğu zaman telaşa kapılır ve hemen yapılmasını isteriz.  Eğer garanti süresi dolmuşsa klima cihazınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz, sizler için hizmet vermekte olan Özel Tamir Servisimizle

siz değerli müşterilerimize her zaman  hizmet vermekte olacağız.

 

KLİMA BAKIM SERVİS FİYATLARI ANTALYA

Türkiye’de özellikle yaz mevsiminin çok sıcak geçtiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesi ve Ege bölgesi, Marmara Bölgesi çok sıcak olduğu için insanlar teknoloji kullanmaya alışkın olduğu için yıllar önce çıkan klima cihazlarını kullanmış ve memnun kalmışlardır.

Zaman geçtikçe ve hayat şartları değiştikçe evlerde klima kullanımı gitgide yaygın hale gelmektedir. Şu an Türkiye’de her evde klima cihazı bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere klima cihazları doğal gaza bağlı bir şekilde çalışmaktadır.

 

antalya-klima-bakımı

arçelik-antalya-klima-bakımı

Her Marka Klima Bakımı Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

 

 

İnsanlar yazın sıcak ayların da evde, işte sıcaktan bunalırlar bu yüzden evde kendi konforunu düşünenler ve iş yerinde çalışanların sıcaktan bunalıp iş performansı düşen çalışanları için iş yeri sahibi çalışan performansını en yükseğe çıkarmak  için klima cihazı almaktadır. Şuan her yerde bulunan klima cihazlarımız yazları çok kullanımdan dolayı yılda bir kez bakımı ve temizliği yapılması gerekiyor.

Antalya’da klimalarınızın tamiri için, bakımı için, onarımı için, temizliği için telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinde klimanız ile ilgili sorun hakkında ön bilgi alınacak ve teknik servis elemanına iletilecektir. Sizlerde teknik servis elemanı ile klima cihazınız ile ilgili yapılmasını istediğini konu hakkında görüşerek, sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

ANTALYA KLİMA TAMİRİ SERVİSİ ANTALYA

Çağrı merkezimiz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 08.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri içerisinde çağrı merkezimizde her türlü marka klimanın tamiri, bakımı, onarımı, temizliği ile ilgili her türlü konuda sizlere yardım edilecektir. Aşağıda klimanızda oluşacak sorunlara örnekler verilmiştir.

Klimam soğutmuyor.

Klimam çalışırken çok yüksek sesle çalışmaya başladı.

Klimam çalıştığı ortam da nem bırakıyor.

Klimamın elektrik bağlantısında sorun var.

Klimam ısıtmıyor.

Klimamın ışıkları yanmıyor.

Klimam derece geçişi yapmıyor.

Klimam su akıtıyor.

Gibi sorunlarınız için eğitimli ve güvenilir ustalarımıza çağrı merkezi çalışanları tarafından gerekli bilgilendirme sunularak sizlerle iletişime geçmeleri sağlanmaktadır. Bu tür sorunlar hepimizin başına gelebilir. Ama yapmamız gereken işini en iyi şekilde işini yapan bir servis bulmaktır. Aradığınız Özel Teknik servisi biziz, bizler siz değerli müşterilerimize daima güler yüz ve duyarlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. 

antalya-klima-tamir-servisi-bakım

baymak-antalya-klima-tamir-servisi-bakım

Ustalarımız sorumluluk sahibi ve iş bilinci çerçevesinde size en iyi, kaliteli ve makul bir fiyata hizmet müşterilerimize her zaman memnuniyet sunmaktadır.

Ustalarımız olay  yerinde klima cihazınızı yerinde sorunu çözer ve tamir bakımını en iyi şekilde yapar. Bizler sizlere yaptığımız klimanın parça takılmasında bir yıl garanti süresi vermekteyiz her hangi bir durumda gelir bakarız ve tamirini ve bakımı yaparız ve karşılığın da ücret talep etmeyiz, bizler sizin için varız. Yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

Ayrıca müşteri olarak klima montajı, klima bakımı, klima onarımı, klima tamiri konularında merak ettiğiniz ücretlendirme, en yakın şube, firma bilgisi, teknik servis firma bilgisi, ustalarımız servise geldiğinde oluşacak olan fiyatlandırma konusunda bilgi talep edebilirsiniz.  

Teknik servisimizde BaymakArçelik, Vestel, Bosch, Daikin ve yerli ve yabancı markalardaki klima temizliği, bakımı, onarımı, tamiri yapılmaktadır. Evinizdeki, işyerinizdeki veya klimanızın bulunduğu yerde sorunuza çözüm bulunamadığı takdirde ustalarımız sisin onayınız ile teknik servisimize getirerek, klimanız ile ilgili soruna çözüm sağlayacaktır. Bütün aşamalarda size bilgi talebinde bulunacaklardır.

 

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için  KLİMA MONTAJ FİYATLARI ANTALYA linkine tıklayabilirsiniz.