Abidinpaşa Bosch-Siemens Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch – Siemens Buzdolabı – Çamaşır Makinesi Servisi Abidinpaşa

0312 418 4007

Abidinpaşa Bosch-Siemens Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Alanın da uzman genç, dinamik, dürüst, güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ile her türlü talebinizi karşılayacak kapasite ve donanıma sahip kadrosu ile tüm beyaz eşya tamirin izi yapmaktayız. Kazandığımız başarılar bizleri her zaman bir adım daha ileri götürmekte ve ana prensibimiz olan her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya teşvik etmektedir. Bu azim ile sizlere hizmet vermenin tatlı gururunu yaşıyoruz. Bizler Abidinpaşa Bosch – Siemens Buzdolabı – Çamaşır Makinesi Servisi olarak 10 yılı aşkın süredir Ankara nın her bölgesine beyaz eşya servis hizmeti vererek sizlerin güvenini kazanıyor ve her geçen daha da büyüyoruz.

Abidinpaşa Bosch – Siemens Buzdolabı – Çamaşır Makinesi Servisi olarak Ankara nın her semt ve ilçesine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile kendimizi geliştiriyoruz ve bu sorumluluğu daha da kazanarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha fazla ve azimle çalışıyoruz. Hizmet verdiği müşteri sayısı her geçen gün büyüyen şirketimiz öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Ankara Abidinpaşa Petek ve Kombi Temizleme Servisi

Ankara Abidinpaşa Petek ve Kombi Temizleme Servisi

Evinizdeki veya ofisinizdeki petekler zaman içerisinde ısınması azalır. Üstler soğukken alt bölümler genelde sıcak olur. Hali ile hem faturanız fazla gelir hemde tüm kış ısınmazsınız. Çözüm aslında çok basit iken bir çok yöntem deneriz, havasını alırız söküp içini dışını yıkarız ama sorunumuz çözülmez. Ankara Abidinpaşa Petek ve Kombi Temizleme Servisi olarak peteklerinizi özel olarak geliştirdiğimiz makinelerimiz ve kimyasallarımız ile peteklerinizi yerinden sökmeden sadece bir ya da iki saatte temizliyor ilk günkü gibi yapıyoruz. Sizlerde hemen bizi arayarak hem ısıdan hem de faturalarınız dan tasarruf edin.

Ankara Abidinpaşa Petek ve Kombi Temizleme Servisi olarak müşterilerimizin mekanlarına gittiğimizde öncelikle tesisat, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa yapılır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinesinin tesisata monte edilmesi için gerekli mekan belirlenir. Petek temizleme işleminde kesinlikle mekan kirletilmez. Gider için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi yerler tercih edilir. İlk aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir. İkinci aşamada ise tesisat borularının alt kısımları temizlenir. Bu işlemleri yaparken çift yıkama çok önemlidir. Sağlıklı bir petek temizleme işleminde uygun makine seçimi büyük önem taşımaktadır. Temizliğin tamamlanması genellikle bir ya da iki saat sürmektedir. Petek temizleme ve kombi bakımı için uzun yılların tecrübesi ile hizmet veriyor ve Ankara da petek temizleme ve kombi bakımı alanında lider firmalardan birisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Abidinpaşa Bosch-Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Abidinpaşa Bosch-Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Abidinpaşa Bosch-Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak tüm model bulaşık makinelerinizi hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Ankara nın neresinden olursa olsun hemen iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir en yakın ustamızdan teknik destek alabilirsiniz. Tüm marka ve model bulaşık makinelerinize aynı gün içerisinde müdahale ediyor ve yedek parçasını değiştirmiş olduğumuz ürünlere 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Teknik Servisimiz kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır. Abidinpaşa Bosch-Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak haftanın yedi günü pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi hatta pazar günleri de dahil olmak üzere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen, alanında uzman ustalarımız ve çalışanlarımız ile arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermekteyiz.

Abidinpaşa Bosch-Siemens Klima Tamir Bakım Servisi

Abidinpaşa Bosch-Siemens Klima Tamir Bakım Servisi

Abidinpaşa Bosch-Siemens Klima Tamir Bakım Servisi olarak klima tamir, bakım, onarım montaj ve de-montaj teknik servis hizmetlerimiz alanında uzman profesyonel ekip çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip etmekte olan firmamız ve çalışanlarımız yenilikleri takip etmekte ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Haftanın yedi günü pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi hatta pazar günleri de dahil olmak üzere bizi arayabilir kesintisiz Klima Servisi hizmetimizden yararlanarak ekonomik ve uygun ödeme koşulları ile tamir bakım montaj ve de-montaj işlemlerinizi alanında uzman ustalarımıza yaptırabilirsiniz.

Abidinpaşa Bosch-Siemens Klima Tamir Bakım Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana her daim müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretmek için çalışmaktayız. Sizler de bizi hemen arayarak teknik elemanlarımızdan destek alabilir aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Teknik servis ekibimiz ile arıza tespiti ve onarımı konusun da yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ankara nın her yerine hizmet sunuyoruz. Bizi Abidinpaşa AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi sitemizde bulunan telefon numaralarından arayabilir arıza kaydı oluşturduğunuz taktir de ustalarımıza yönlendirilebilirsiniz. Sizler de kaliteli hizmet almak için Ankara nın neresinden olursa olsun hemen bizi arayın size en yakın ustamızı yönlendirelim. Unutmayınız ki size bir telefon kadar yakınız..